NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Computer Press 2006. Pevná vazba, stran 96 - množství fotografií, rozměry: 25,5 x 17,5 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Bourdon, Praha 2016. Vydání první, stran 520. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 153, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v dolní části natržená
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Plot, 2010. Pevná vazba, rozměry: 15x 21 cm, stran 182
Stav dobrý, desky jsou v dolní části naražené. Uvnitř je stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 18 cm. 102 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní poloplátěná vazba - přebal chybí, 219 stran, druhé vydání.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1955. Vydání první, stran 415. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý, přebal odřený a po okrajích natržený, skvrny po polití, drobné vpisky obyč. tužkou.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Metafora, 2021. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 376
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal: Alois Hynek, Praha
Velmi slušný stav, ošoupaný hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Metafora, 2018. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 351
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha: Památník národního písemnictví 2002, pův. plátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 171 stran s barevnými reprodukcemi, 20 x 25 cm, dvoujazyčně česky a francouzsky
Vlemi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Metafora, 2017. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 407
\stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Metafora, 2019. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 393
\stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Metafora, 2024. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 411
\stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo: nakl. Fr. Borový, Praha 1936
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Edice Česká próza, sv. 4. Vydal Český spisovatel, Praha 1996. Původní brož, 112 stran, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav (viz obr.)
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 43329 až 43344 z 116935 (7309 stránek)
Zákazníci sk















![Kvetoucí trnka (edice: České básně, sv. 13) [poezie; podpis Ladislav Stehlík] Kvetoucí trnka (edice: České básně, sv. 13) [poezie; podpis Ladislav Stehlík]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/ladislav-stehlik-kvetouci-trnka-podpis-autora-87541165-1024x1024.jpeg)
