NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Když Duben přichází
Jaroslav Foglar
Olympia, Praha 1991. 3. vyd.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hrdinové práce (biografie, mj. Champollion, Desartes, Newton, Cellini, Mozart)
Gaston Tissandier
F. Šimáček, Praha 1906. Poloplátěná slepá převazba, 8°, 272 stran, obrazové přílohy. Dobrý stav (viz..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Lékařovy exhorty (kapitoly pêle-mêle) (lékařství, mj. Zpěv a zdraví, Dieta a střídmost, Chuti a pachuti, Stárnutí a stáří, V zimě, Euthanasie - lehká smrt)
Otakar Zuna
Kapitoly pele-mele. Pragotisk, Praha 1930. Původní celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 309 stran. Vel..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bridge. Licitační system Culbertson (karetní hry, bridž, příručka)
Antonín Hloušek
Licitační system Culbertson. V. Tomsa, Praha 1947. Původní celoplátěná vazba, 8°, 343 stran. Dobrý s..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Řím. Světla a stíny antického velkoměsta
Jan Burian
Vydalo nakl. Svoboda, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, stran 285 + obr. přílohy, rozměry: 18 x 21 cm.
Přebal mírně natržený. Stav jinak pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Juliusz Kossak [polské umění 19. století, jezdecké portréty, lovecké scény, obrazy koní, malířství, kreslířství]
Maslowski, Maciej
Warszawa: Oficyna Wydawnicza Auriga - Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe 1984.
Dobrý stav. Přebal mírně odřený a na horních rozích otlačený, papírový potah předního přídeští v přehybu dole trochu naprasklý, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Děsivé dějiny: Divocí Anglosasové
Terry Deary
EGMONT, Praha 2001. Původní brož, 8°, 127 stran.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Obnova památné Prahy [město Praha, architektura, urbanismus; stará Praha]
Bohumil Hypšman
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, stran 76.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Question of Palestine 1979-1990 [Palestina]
New York: United Nations 1991. Pův. sešit s titulem na přední desce, 74 stran s černobílými mapkami, 8° (14 x 21 cm)
desky jen lehce vybledlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
180Kč
Bez daně: 180Kč
Morgenländische Erzählungen ˃Palmblätter˂  [příběhy]
Liebeskind, A. J.
Leipzig: Im Insel-Verlag 1957. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 301stran, 8° (11 x 18 cm)
Obálka natržená a lehce zašpiněná, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Talking about socialism: based on an interview conducted in October 1995 [rozhovor, socialismus]
Benn, Tony
Glasgow: Unity Books 1995. Pův. sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 31 stran s černobílými obr., 8° (14,5 x 21 cm)
jako nový
150Kč
Bez daně: 150Kč
A Glance at Historical Materialism [marxismus, materialismus]
Podosetnik, V. - Spirkin, A.
Moscow: Progress Publishers.Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce, 142 stran, 8° (10,5 x 16 cm)
desky zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
La femme rompu. L´âge de discrétion. Monologue [francouzská trilogie]
Beauvoir, Simone de
Paris: Édition Gallimard 1967. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 252 stran, 8° (11 x 18 cm)
Desky lehce zašpiněné, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bratru Janu Žižkovi z Kalichu, zprávci lidu táborského (Jan Žižka, husitství; ilustrace Alois Moravec)
dřevoryty Alois Moravec
... táborského v naději boží. Dva dvojlisty vložené v původní obálce, dva kolorované linoryty Aloise..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Huascarán. Život v údolí krásy a hrozby (cestopis, horolezectví, Peru, Andy)
Lubomír Vejražka a Jiří Hladík
Nové Město nad Metují, agentura FOX, s. 189.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021