NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ateista a Svaté město a jiné eseje (eseje, věda, mj. Biologická individualita, Aids)
George Klein
Georg Klein je významný a uznávaný vědec, lékař, průkopník na poli výzkumu rakoviny. Vedle esejů věd..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Nové základy a pojetí astrologie (lékařská astrologie, mj. Planety, Znamení, Aspekty, Planety ve znamení)
Oldřich Štembera
Vydalo nakladatelství Letokruhy 1994. Původní brož, rozměry: 15 x 21 cm, 97 stran, vydání první. Vel..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sny a léčení. Stručný a živý výklad snů (edice: Bollingenská věž) [psychologie, mj. Rozumět snům, Martinovy sny, Mariiny sny)
John A. Sanford
Nakl. Tomáše Janečka, Brno 1993. Stran 138, vydání první. Rozměry: 15 x 21 cm. Původní brož. Velmi d..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Výbor z filozofických spisů mladohegelovců. 1 (edice: Filozofické dědictví) [filozofie, mj. Filozofická kritika a revoluce; Život Ježíšův; Hegelovo učení o náboženství a umění; Židovská otázka)
D.F. Strauss, A. von Cieszkowski, B. Bauer
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1989. D. F. Strauss, A. von Cieszkowski, B. Bauer. Z německých ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha středověká (románská, gotická) - Architektura, sochařství, malířství, užité umění 9.-15. století (čtvero knih o Praze)
Emanuel Poche, Dobroslav Líbal, Jaromír Homolka, Karel Stejs
Vydala Panorama, Praha 1983 v edici Pragensia. První vydání. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. 784 stran s velkým množstvím obrazového materiálu. Rozměry: 18 x 24 cm.
Dobrý stav, přebal je lehce odřený a otřepený. Na přídeští je nalepeno ex libris. Uvnitř je stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Synci. Od kolébky k oltáři (křesťanská výchova, křesťanská víra, pastorální teologie; podpis a věnování Antonín Huvar)
Antonín Huvar
Mytice Cyrilometodějská, Olomouc 1996. Původní brož, stran 239, rozměry: 14 x 20 cm. Velmi dobrý sta..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Seminolové
Rudolf Švábenický
Vydalo nakladatelství LEPREZ, Praha 1996. Ilustroval Marko Čermák. Stran 122. Původní pevná vazba.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kritický měsíčník, III. ročník / 1940
Václav Černý (red.)
Fr. Borový, Praha. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, 464 stran.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kritický měsíčník, I. ročník / 1938
Václav Černý (red.)
Fr. Borový, Praha. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, 468 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Mírně zažloutlé stránky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kritický měsíčník, IV. ročník / 1941
Václav Černý (red.)
Fr. Borový, Praha. Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, 386 stran.
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené a v dolní části naražené
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pod junáckou vlajkou (Jaroslav Foglar)
Jaroslav Foglar
Vydala Olympia, Praha 1991 v edici Sebrané spisy,svazek 4.Obálka a grafická úprava Karel Kárász.Vydání celkově třetí, v Olympii druhé, stran 147. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Květiny pro každou zahradu
Petr Hanzelka
Grada, 2015. Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 198 - včetně vyobrazení
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Žakové - Život ve volnosti a voliérový chov (papoušek, papoušci)
Lars Lepperhoff
Dona, 2016. Měkká vazba, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 187- včetně vyobrazení
Stav výborný.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Orchideje - Praktická encyklopedie
Zdeněk Ježek
Rebo, Praha 2010. Měkká vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 304 - včetně vyobrazení
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Když Duben přichází
Jaroslav Foglar
Olympia, Praha 1991. 3. vyd.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hrdinové práce (biografie, mj. Champollion, Desartes, Newton, Cellini, Mozart)
Gaston Tissandier
F. Šimáček, Praha 1906. Poloplátěná slepá převazba, 8°, 272 stran, obrazové přílohy. Dobrý stav (viz..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021