NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
London - New York: Verso 2005, váz., IX+416 s., 8° (16 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; přebal na hřbetu silněji vybledlý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
London - New York: Routledge 2011, brož., XIV+324 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná, na některých stránkách je pár drobných značek/zatržení psaných tužkou.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Malvern 2016. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 26,5 cm, stran 192
Stav výborný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Malvern 2016. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 26,5 cm, stran 192
Stav výborný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Jan Pohořelý, Praha 1946. Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 19,5 x 26 cm
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, odřená a v horní části natržená. Uvnitř je stav velmi dobrý
170Kč
Bez daně: 170Kč
Bez daně: 170Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 26 cm, stran 120.
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Cambridge: Cambridge University Press 1990, brož., XXII+289 s., 8° (15 x 23 cm)
Téměř jako nová.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Nákl. vlastním 1999. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 125, rozměry: 17 x 29 cm
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 24 x 31,5 cm, stran 69.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 24 x 31,5 cm, stran 69.
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sádlova edice v Praze 1934. Na slova Františka Posekaného. Op.28. Stran 23. Původní sešit, stav dobr..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Průvodce bojovým uměním. Agentura CESTY, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 4°, 79 stran s ..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
(Filosofie jako eskamotáž a poesie) Nakl. Auctoritas. Praha 1992. Stran 144, vydání první. Rozměry: ..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Zlo jako předmět básnického zobrazení. Naše vojsko, Praha 1993. Původní brož, vydání první, rozměry:..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Licitační system Culbertson. V. Tomsa, Praha 1947. Původní celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 343 st..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 1971. Edice Historica. Velký český král a římský císař znovu a..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 43137 až 43152 z 116930 (7309 stránek)
Zákazníci sk

![Globalization in Crisis [Globalizace v krizi; globální ekonomika; ekologie; politika; kapitalismus; krize] Globalization in Crisis [Globalizace v krizi; globální ekonomika; ekologie; politika; kapitalismus; krize]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/740358-globalization-in-crisis-g-17430850241-1024x1024.jpg)




![King Abdullah, Britain and the Making of Jordan [Jordánsko; Zajordánsko; dějiny, historie Jordánska; král Abdalláh I.] King Abdullah, Britain and the Making of Jordan [Jordánsko; Zajordánsko; dějiny, historie Jordánska; král Abdalláh I.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/740353-king-abdullah-britain-and-17430844941-1024x1024.jpg)

![Český Bibliofil 1935, sborník, VII. ročník [sborník, bibliofilie, typografie, mj. Knižní dílo Methoda Kalába, Návštěvou u Josefa Lady [Josef Lada], litografické ilustrace Václav Mašek] Český Bibliofil 1935, sborník, VII. ročník [sborník, bibliofilie, typografie, mj. Knižní dílo Methoda Kalába, Návštěvou u Josefa Lady [Josef Lada], litografické ilustrace Václav Mašek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/658067-cesky-bibliofil-1935-sbor-16484696941-1024x1024.jpg)
![Český Bibliofil 1935, sborník, VII. ročník [sborník, bibliofilie, typografie, mj. Knižní dílo Methoda Kalába, Návštěvou u Josefa Lady [Josef Lada], litografické ilustrace Václav Mašek] Český Bibliofil 1935, sborník, VII. ročník [sborník, bibliofilie, typografie, mj. Knižní dílo Methoda Kalába, Návštěvou u Josefa Lady [Josef Lada], litografické ilustrace Václav Mašek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/701906-cesky-bibliofil-1935-sbor-16992577931-1024x1024.jpg)


![6 pohledů do úzkosti (filosofie jako eskamotáž a poesie) [filozofie, úzkost; věnování a podpis Tomáš Hájek] 6 pohledů do úzkosti (filosofie jako eskamotáž a poesie) [filozofie, úzkost; věnování a podpis Tomáš Hájek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_307991_1-1024x1024.jpg)


