NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Architektura, ročník III., 1941 (Spojené časopisy Stavba, Stavitel, Styl), časopis
Oldřich Starý, red.
Vydávají: Klub architektů, Sdružení architektů, Společnost architektů, Praha.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřené desky (viz foto).
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Architektura, ročník III., 1941 (Spojené časopisy Stavba, Stavitel, Styl), časopis
Oldřich Starý, red.
Vydávají: Klub architektů, Sdružení architektů, Společnost architektů, Praha.
Uvnitř dobrý stav, lehce zašpiněné a odřené desky (viz foto).
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Architektura, ročník II., 1940 (Spojené časopisy Stavba, Stavitel, Styl), časopis
Oldřich Starý, red.
Vydávají: Klub architektů, Sdružení architektů, Společnost architektů, Praha 1940.
Uvnitř dobrý stav, zašpiněné a odřené desky (viz foto).
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Topographie oder kurze Beschreibung [Innviertel 1779, mapa; Rakousko; Osterreich; Těšínský mír; Veduty měst: Aurolzmünster Braunau Friedburg Katzenberg Mattighofen Mauerkirchen Raab Ranshofen Reichersberg Ried Riegerting Schärding Schwendt Suben Wildshut]
Franz Ferdinand von Schrötter - Michael Wenig [... desjenige
Wien: Bey Joseph Edlen von Kurzböck 1779, váz., [16]+64+[24] s., 21 tabulí, 1 mapa, 4° (21 x 26,5 cm)
Dobrý stav; desky silněji opotřebované a vybledlé, se skvrnkami, menšími ztrátami a prasklinou podél hřbetu, na titulním listě jsou staré signatury přelepeny dvěma kousky papíru, stránky občas trochu
47 500Kč
Bez daně: 47 500Kč
Visit of Mikhail Gorbachev to Cuba, April 2-5, 1989. Documents and Materials [SSSR a Kuba]
Moscow: Novosti Press Agency Publishing House 1989. Pův. sešit s titulem na přední desce, 42 stran s četnými černobílými obr., 8° (12,5 x 19,5 cm)
jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Morceaux Choisis [francouzská poezie a povídky]
Jacob, Max
Paris: Gallimard 1936. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 235 stran, 8° (12 x 18,5 cm)
desky lehce zašpiněné, roh desek ohnutý, listy zahnědlé, bez ořízky, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Le Corner à dés [francouzská poezie]
Jacob, Max
Paris: Gallimard 1945. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 248 stran, 8° (12 x 18,5 cm)
desky lehce zašpiněné, roh desek ohnutý, listy zahnědlé, bez ořízky, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rights of Palestinian People - Key to Peace in Middle East: Implement UN Resolutions on Palestine! [Palestina]
Helsinki: Information Centre of the World Peace Council 1979. Pův. sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 52 stran se 2 černobílými portréty, 8° (14,5 x 21 cm)
bez známek opotřebení, ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Finance Imperialism: the World under the Burden of Debts [socialismus, zadluženost]
Moscow: Nauka Publishers 1989. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce, 223 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021