NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, 136 stran.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 13,5 x 19,5 cm, 136 stran.
Stav velmi dobrý. Na několika místech je v textu zatrženo tužkou
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Kompletní vydání rozšířené v báseň Vrh kostek nikdy nevyloučí náhodu. Rudolf Škeřík, Praha 1931. Pro..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Rudolf Škeřík, Praha 1928. Prokletí básníci, sv. 2. Brožovaná, 8°, 59 stran, nečíslovaný výtisk. Pěk..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16,5 x 24,5 cm 156 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, odřená a otřepená, v horní části u hřbetu je natržená. Některé složky jsou uvolněné, nerozřezáno.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Praha, František Jiroušek 1947, s. 23.
V dobrém stavu, některé stránky jsou popsány tužkou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní pevná vazba s průhledným obalem, 10 x 14,5 cm, 136 stran.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha 1914, s. 31.
V dobrém stavu, chybí zadní část obálky.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, nakl. Politické literatury 1962, 97.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Ústí nad Labem, Severočeské nakl. 1984, s. 109.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Knižní klub 1997, s. 475.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Albatros 1979, s. 34.
Velmi dobrý stav. obálka je lehce zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1974. Edice Bohemia. Vydání druhé. Měkká vazba s obálkou, rozměry: 18,5 x 29 cm. Stran 40.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Cheb, nakl. Svět Křídel, s. 165.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 39.
Stav dobrý, obálka je odřená a pomačkaná
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Naše vojsko 1993, s. 235.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 42881 až 42896 z 116928 (7308 stránek)
Zákazníci sk

![Stéphane Mallarmé [edice Prokletí básníci, sv. 8) [poezie, mj. Vrh kostek; překlad Vítězslav Nezval; verše, básně] Stéphane Mallarmé [edice Prokletí básníci, sv. 8) [poezie, mj. Vrh kostek; překlad Vítězslav Nezval; verše, básně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/709375-stephane-mallarme-edice-p-17076592471-1024x1024.jpg)
![Stéphane Mallarmé [edice Prokletí básníci, sv. 8) [poezie, mj. Vrh kostek; překlad Vítězslav Nezval; verše, básně] Stéphane Mallarmé [edice Prokletí básníci, sv. 8) [poezie, mj. Vrh kostek; překlad Vítězslav Nezval; verše, básně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731374-stephane-mallarme-edice-p-17334077601-1024x1024.jpg)
![Stéphane Mallarmé [edice Prokletí básníci, sv. 8) [poezie, mj. Vrh kostek; překlad Vítězslav Nezval; verše, básně] Stéphane Mallarmé [edice Prokletí básníci, sv. 8) [poezie, mj. Vrh kostek; překlad Vítězslav Nezval; verše, básně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_292344_1-1024x1024.jpg)
![Edgar Allan Poe (edice: Prokletí básníci, sv. 2) [poezie, bibliofilie; překlad Vítězslav Nezval; vazba Vít Obrtel] Edgar Allan Poe (edice: Prokletí básníci, sv. 2) [poezie, bibliofilie; překlad Vítězslav Nezval; vazba Vít Obrtel]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_288576_1-1024x1024.jpg)





![Berta Mühlsteinová (edice: Postavy a události, sv. 18) [literární věda, spisovatelka, feministka, podpis a věnování Otakar Špecinger] Berta Mühlsteinová (edice: Postavy a události, sv. 18) [literární věda, spisovatelka, feministka, podpis a věnování Otakar Špecinger]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/312922020-05-21-11-03-12-01-1024x1024.jpg)




![Noční nálet (edice Polnice, sv. 11) [letectví, válka, obálka Zdeněk Burian] Noční nálet (edice Polnice, sv. 11) [letectví, válka, obálka Zdeněk Burian]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/665106-nocni-nalet-edice-polnice-16553761421-1024x1024.jpg)
![Obchod s Hitlerem (edice: Fakta a svědectví, sv. 116) [Adolf Hitler, deník, Třetí říše, nacionalismus] Obchod s Hitlerem (edice: Fakta a svědectví, sv. 116) [Adolf Hitler, deník, Třetí říše, nacionalismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-05-21-12-54-35-01-1024x1024.jpg)