NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní pevná vazba, 8°, 238 stran.
Pěkný stav (viz foto).
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Měkká vazba s přebalem, stran 256, 32 stran obr. přílohy, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Dobrovský, edice Vendeta, Praha 2021. Stran 350. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Polart, Česká Kamenice 2009. Vydání první, stran 193. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Washington, D. C.
Jedna strana na začátku vytržena (pravděpodobně na ni byla objednávka předplatného), jinak dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Jota, Brno 1996. Pevná vazba s přebalem, stran 262, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1969. Obálku a vazbu navrhl Josef Flejšar. Vydání první, stran 540. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
North Arlington: OLR Publishing Co.
Celkově zažloutlé, obálka se vytrhává ze svorek, jinak ale dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1978. Původní brož, měkká vazba. Vydání první, stran 286.
Mírně očteno. Dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Daranus, 2019. Původní pevná vazba, 185 stran, druhé vydání. Rozměry: 15 x 22 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Hudební matice Umělecké Besedy, Praha 1931.
Velmi dobrý stav, vertikálně přeloženo a pomačkáno.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1931.
Velmi dobrý stav, vertikálně přeloženo.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Hudební matice Umělecké besedy, Praha 1932.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav., na titulní straně odřeno.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Warszawa: MAGNUM-X.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 42753 až 42768 z 116918 (7308 stránek)
Zákazníci sk

![Zákulisí Třetí říše [nacistické Německo, druhá světová válka, nacismus, Adolf Hitler] Zákulisí Třetí říše [nacistické Německo, druhá světová válka, nacismus, Adolf Hitler]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740674-zakulisi-treti-rise-nacis-17435403931-1024x1024.jpg)
![Kamenný herbář [nauka o zkamenělých rostlinách, paleobotanika] Kamenný herbář [nauka o zkamenělých rostlinách, paleobotanika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740670-kamenny-herbar-nauka-o-zk-17435393071-1024x1024.jpg)













