NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
New York: Random House, Vintage Books 1969. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 180 stran, 8° (11 x 18,5 cm),
listy lehce zahnědlé, jinak bez známek opotřebení, v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm, vydání první, 338 stran + příloha.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Knižní klub 1998, s. 221. První vydání.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 39. Plzeň 1996. Původní brož, měkká vazba, vydání první, 257 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Druhé město, Brno 2013. Původní brož, měkká vazba s obálkou, stran 400, vyd. první, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Budapest: Corvina Verlag 1967. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 107 stran textu s černobílými, částečně barevnými obr. + 71 černobílých obr., 8° (20,5 x 22,5 cm)
jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 81, rozměry: 20 x 26 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet je mírně odřený a v horní i dolní části lehce natržený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Pevná vazba. Stran 171 + obr. příloha, rozměry: 16 x 22 cm. TExt česky a latinsky.
Stav velmi dobrý.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 22 cm, 191 stran.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená, složky uvolněné. Uvnitř knihy je signaturní razítko. Hřbet je odřený výrazněji a potrhaný se ztrátou.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Plátěná vazba s obálkou, 258 str. s řadou barevných tabulk. foto. Úvod Josef Poulík. Praha, Odeon - ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha: Artefactum, Nakladatelství Ústavu dějin umění Akademie věd České republiky 2020, brožované, 387 stran s četnými vyobrazeními, 8° (15 x 21 cm), jazyk: česky, anglicky, německy, polsky, slovensky
kniha je nová, výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha: Artefactum 2016, pův. brož, 347 stran s četnými ilustracemi, velké 8° (15 x 21 cm)
nová, výborný stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Praha: Artefactum 2023, pův. brož, 208 stran s četnými ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
nová, výborný stav
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2009, brožovaná, 445 stran s čb. ilustracemi, 15 x 21 cm.
Stav výborný
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2015, pův. brož., 525 stran s čb. vyobrazeními, 15 x 21 cm, česky s anglickými resumé
nová
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2014, pův. brož., 410 stran s čb. vyobrazeními, 15 x 21 cm, jazyk: česky, slovensky a anglicky, vše s anglickými resumé
nová
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Zobrazeny položky 42641 až 42656 z 116915 (7308 stránek)
Zákazníci sk

![Is the Library Burning? A report on American students, student unrest and student power [studentské hnutí, USA] Is the Library Burning? A report on American students, student unrest and student power [studentské hnutí, USA]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/740773-is-the-library-burning-a--17436088591-1024x1024.jpg)


![Proti lodím a přístavům [letectvo, letadla, 2. světová válka] Proti lodím a přístavům [letectvo, letadla, 2. světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740769-proti-lodim-a-pristavum-l-17436083861-1024x1024.jpg)

![Italienische Majolikakunst. Italienische Majolika in ungarischen Sammlungen [majolika] Italienische Majolikakunst. Italienische Majolika in ungarischen Sammlungen [majolika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/740766-italienische-majolikakuns-17436073851-1024x1024.jpg)

![Memorabilia opavských dominikánů [Opava, řeholní řád dominikáni; edice pamětních spisů z období baroka - z 1. poloviny 18. století] Memorabilia opavských dominikánů [Opava, řeholní řád dominikáni; edice pamětních spisů z období baroka - z 1. poloviny 18. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682758-memorabilia-opavskych-dom-16751714671-1024x1024.jpg)

![Velká Morava - Doba a umění [Z obsahu: velkomoravské umění a řemesla, Mojmírovci, Mikulčice, Rostislav a Svatopluk, Cyril a Metoděj, Slované a jejich říše ve středověku; archeologické nálezy] Velká Morava - Doba a umění [Z obsahu: velkomoravské umění a řemesla, Mojmírovci, Mikulčice, Rostislav a Svatopluk, Cyril a Metoděj, Slované a jejich říše ve středověku; archeologické nálezy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_121880_1-1024x1024.jpg)
![Epigraphica & Sepulcralia 9. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií = Sborník 16. mezinárodního zasedání k problematice sepulkrálních památek, Praha 25.-27. října 2017 [historické náhrobníky, náhrobky a nápisy, nápisové památky] Epigraphica & Sepulcralia 9. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií = Sborník 16. mezinárodního zasedání k problematice sepulkrálních památek, Praha 25.-27. října 2017 [historické náhrobníky, náhrobky a nápisy, nápisové památky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/589562-epigraphica-amp-sepulcral-16131333751-1024x1024.jpg)
![Epigraphica & Sepulcralia VII. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky, náhrobky a nápisy, nápisové památky] Epigraphica & Sepulcralia VII. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky, náhrobky a nápisy, nápisové památky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/687313-epigraphica-amp-sepulcral-16807835501-1024x1024.jpg)
![Epigraphica & Sepulcralia. Fórum epigrafických a sepulkrálnich studií; 14 [= Sborník k sympoziu Rodová pohřebiště v Čechách: možnosti a metody jejich výzkumu a prezentace, Praha 26.-27. října 2022 [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky] Epigraphica & Sepulcralia. Fórum epigrafických a sepulkrálnich studií; 14 [= Sborník k sympoziu Rodová pohřebiště v Čechách: možnosti a metody jejich výzkumu a prezentace, Praha 26.-27. října 2022 [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/715022-epigraphica-amp-sepulcral-17140434781-1024x1024.jpg)
![Epigraphica & Sepulcralia24. Forum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky] Epigraphica & Sepulcralia24. Forum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/729683-epigraphica-amp-sepulcral-17315657011-1024x1024.jpg)
![Epigraphica & Sepulcralia 6. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky] Epigraphica & Sepulcralia 6. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/496786-epigraphica-amp-sepulcral-14913973781-1024x1024.jpg)
![Epigraphica & Sepulcralia 5. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky] Epigraphica & Sepulcralia 5. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/496780-epigraphica-amp-sepulcral-14913951561-1024x1024.jpg)