NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Is the Library Burning? A report on American students, student unrest and student power [studentské hnutí, USA]
Rapoport, Roger - Kirshbaum, Laurence J.
New York: Random House, Vintage Books 1969. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 180 stran, 8° (11 x 18,5 cm),
listy lehce zahnědlé, jinak bez známek opotřebení, v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Válka na východní frontě 1941-1945
James Lucas
Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm, vydání první, 338 stran + příloha.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Poslední plavba (druhá světová válka, ponorky, námořnictvo)
Harry Holmes
Praha, Knižní klub 1998, s. 221. První vydání.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Proti lodím a přístavům [letectvo, letadla, 2. světová válka]
Patrick Gibbs
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 39. Plzeň 1996. Původní brož, měkká vazba, vydání první, 257 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mlýn na mumie aneb Převratné odhalení komisaře Durmana
Petr Stančík
Druhé město, Brno 2013. Původní brož, měkká vazba s obálkou, stran 400, vyd. první, rozměry: 12 x 20 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Italienische Majolikakunst. Italienische Majolika in ungarischen Sammlungen [majolika]
Budapest: Corvina Verlag 1967. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 107 stran textu s černobílými, částečně barevnými obr. + 71 černobílých obr., 8° (20,5 x 22,5 cm)
jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Hlas v žaláři (obálka Václav Mašek)
František Kropáč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 81, rozměry: 20 x 26 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet je mírně odřený a v horní i dolní části lehce natržený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Memorabilia opavských dominikánů [Opava, řeholní řád dominikáni; edice pamětních spisů z období baroka -  z 1. poloviny 18. století]
Markéta Kouřilová, Petr Kozák
Pevná vazba. Stran 171 + obr. příloha, rozměry: 16 x 22 cm. TExt česky a latinsky.
Stav velmi dobrý.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Milenci z kiosku (obálka Bedřich Feuerstein)
Vítězslav Nezval
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13,5 x 22 cm, 191 stran.
Stav dobrý, obálka je odřená a otřepená, složky uvolněné. Uvnitř knihy je signaturní razítko. Hřbet je odřený výrazněji a potrhaný se ztrátou.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Epigraphica & Sepulcralia 9. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií = Sborník 16. mezinárodního zasedání k problematice sepulkrálních památek, Praha 25.-27. října 2017 [historické náhrobníky, náhrobky a nápisy, nápisové památky]
Roháček, Jiří (ed.)
Praha: Artefactum, Nakladatelství Ústavu dějin umění Akademie věd České republiky 2020, brožované, 387 stran s četnými vyobrazeními, 8° (15 x 21 cm), jazyk: česky, anglicky, německy, polsky, slovensky
kniha je nová, výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Epigraphica & Sepulcralia VII. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky, náhrobky a nápisy, nápisové památky]
Roháček, Jiří (ed.)
Praha: Artefactum 2016, pův. brož, 347 stran s četnými ilustracemi, velké 8° (15 x 21 cm)
nová, výborný stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Epigraphica & Sepulcralia24. Forum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky]
Jiří Roháček (ed.)
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2009, brožovaná, 445 stran s čb. ilustracemi, 15 x 21 cm.
Stav výborný
240Kč
Bez daně: 240Kč
Epigraphica & Sepulcralia 6. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky]
Roháček, Jiří (ed.)
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2015, pův. brož., 525 stran s čb. vyobrazeními, 15 x 21 cm, česky s anglickými resumé
nová
390Kč
Bez daně: 390Kč
Epigraphica & Sepulcralia 5. Fórum epigrafických a sepulkrálních studií [historické náhrobníky a nápisy, nápisové památky]
Roháček, Jiří (ed.)
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2014, pův. brož., 410 stran s čb. vyobrazeními, 15 x 21 cm, jazyk: česky, slovensky a anglicky, vše s anglickými resumé
nová
390Kč
Bez daně: 390Kč
 
Valentinská © 2021