NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Ivo Železný. Praha 1997. Rozměry: 13 x 20 cm, 162 stran. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Šulc-Švarc, Praha 2024. Vydání první, stran 320. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydala Euromedia Group, Praha 1998. Stran 560, 16 stran obrazové přílohy. Vydání první. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 14x20 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo NLN - Lidové noviny, Praha 2010. Vydání první, stran 428. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Plzeň 1997. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 182 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Svět křídel, Cheb 1997. Vydání první, stran 173. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo NLN - Lidové noviny, Praha 2011. Vydání první, stran 356. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Stará pohlednice, čistá, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zahrada, kuchyň, domov, zdraví. Velké množství obrazového materiálu. Knižní klub, Praha 2005. Vydání..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brož, měkká vazba, stran 40.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1978. Původní celoplátěné vazby s originálními papírovými přebaly, 533 s 589 stran. Komplet dvou svazků.
Přebaly mírně odřeny a zašpiněny. Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Tokyo: Sensha-Magazine.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Karmelitánské nakladatelství Kostelní Vydří 2003. Rozhovory. Původní pevná vazba, 181 stran, rozměry: 13 x 21. Pěkný stav (viz foto). EAN: 9788071928201.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo nakladatelství Knižní klub, Praha 1999. Pevná vazba, 176 stran, první vydání, rozměry: 14,5 x..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Beta-Dobrovský, Praha-Plzeň 2002. Vydání první, stran 226. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zobrazeny položky 42625 až 42640 z 116915 (7308 stránek)
Zákazníci sk







![Velel jsem stíhačům - osudy letce Karla Mrázka [pilot RAF, letectvo, bitva o Anglii, 2. světová válka] Velel jsem stíhačům - osudy letce Karla Mrázka [pilot RAF, letectvo, bitva o Anglii, 2. světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740787-velel-jsem-stihacum-osudy-17436169111-1024x1024.jpg)




![Praktická dendrologie, 2 svazky [dřeviny, stromy, keře] Praktická dendrologie, 2 svazky [dřeviny, stromy, keře]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740780-prakticka-dendrologie-2-s-17436119361-1024x1024.jpg)



![Mučivé hodiny [2. světová válka, lodě, loďstvo, námořnictvo] Mučivé hodiny [2. světová válka, lodě, loďstvo, námořnictvo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740774-mucive-hodiny-2-svetova-v-17436088981-1024x1024.jpg)