NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatel Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno, zřejmě 1920. Přeložil Ant. Klášterský. Vilímkova knih..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sbírka sedmi set strof. Výbor. Ediční značku navrhl Karel Svolinský. Duše Východu, sv. 2. Nakl. Symp..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Přeložil Bohuslav Reynek. Nakl. Votobia, Olomouc, 1996. Edice Malá díla, sv. 48. Původní brož, 124 s..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Děj knihy se odehrává těsně po válce, v mezidobí, kdy jedna éra přecházela v jinou. „Noční můra“ už ..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Podpis autora! Románová alegorie a svědectví o našich životech, o jejich smysluplnosti. Nakl. Stefan..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Fratišek Ráček, Klobouky u Brna 1999. Stran 54. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, stran 12, rozměry: 16 x 23,5 cm
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Polopergamenová vazba, zlacená ořízka, 187 stran. + obrazová příloha, Rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Zdobená vazba, stran 213. Rozměry: 13,5 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav. Malé hnědé skvrnky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatelství Fratišek Ráček, Klobouky u Brna 1999. Stran 54. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, 540 stran. Druhé doplněné vyd.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Jota, Brno 2009. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 21 cm, 328 stran, včetně fotogr. příloh.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 99 stran.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, rozměry: 13 x 18 cm, stran 147
Stav velmi dobrý
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zdobená vazba, stran 191. Rozměry: 13,5 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celokožená vazba se zlacením, stran 189, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 42593 až 42608 z 116915 (7308 stránek)
Zákazníci sk



![Listy Trebutienovi (edice: Malá díla, sv. 48) [biografie, korespondence; překlad Bohuslav Reynek] Listy Trebutienovi (edice: Malá díla, sv. 48) [biografie, korespondence; překlad Bohuslav Reynek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_309806_1-1024x1024.jpg)




![Bibliofil, ročník X. (1933) [1x grafika Jan Konůpek, četné ilustrace] - Časopis pro pěknou knihu a její úpravu Bibliofil, ročník X. (1933) [1x grafika Jan Konůpek, četné ilustrace] - Časopis pro pěknou knihu a její úpravu](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740829-bibliofil-rocnik-x-1933-1-17436630711-1024x1024.jpg)
![Marinka a jiné drobné prósy [Karel Hynek Mácha] Marinka a jiné drobné prósy [Karel Hynek Mácha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740826-marinka-a-jine-drobne-pro-17436626081-1024x1024.jpg)




![Cikáni [Karel Hynek Mácha] Cikáni [Karel Hynek Mácha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740816-cikani-karel-hynek-macha-17436597481-1024x1024.jpg)
![O zlých samotářích [originální vazba kůže - celokožená] O zlých samotářích [originální vazba kůže - celokožená]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740815-o-zlych-samotarich-origin-17436596531-1024x1024.jpg)