NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Druhé, opravené vydání. Jan Fromek, Praha 1932 jako 10. svazek Bibliofilské edice Odeon. Číslovaný v..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
1988
Stav zachovalý viz foto.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba s obálkou, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 127.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Reinbeck bei Hamburg, Rowohlt Taschenbuch Verlag 1993, s. 737.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Václav Petr, Praha 1948. Původní brož, 8°, 76 stran. Volný hřbet, dobrý stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pamětní nápis. Satira na Bernarda Ignáce z Martinic, kterou jménem čtyř stavů království českého rok..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Knižnice národních umělců československých, sv. 6., grafická úprava F. J. Müller. Vydavatelství ministerstva informací, Praha 1948. 1. vydání.
Velmi pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Paseka, Praha - Litomyšl 1996. 280 stran, vydání první. Pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Informační spis pro peněžní úřednictvo a funkcionáře, jakož i širší veřejnost ohledně bezpečnosti vk..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
1848 - 1918. Nár. hra se zpěvy v 5 obrazech s předehrou a dohrou. Zora, Praha-Karlín, nedatováno. Pů..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ročenka Vídeňské matice pro rok 1912. Knihovna Vídeňské matice, sv. 2. (1912). Původní brož, 8°, 128..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ferdinand, Maxmilián, Rudolf II. Výbor z kronikářských zápisů o letech 1526-1596. Praha: Svoboda, 19..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Konvolut. Obsahuje: Měsíčník ELK, část IV. ročníku, kompletní V. ročník a část r. VI. (tj. 1939 - 19..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kruh, Hradec Králové, 1982. Edice Okamžiky. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 219 stran. Pře..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Univerzita Karlova, Praha 1979. Původní brož, 8°, 161 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Stati a rozpravy. Jos. R. Vilímek, Praha 1948. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 4°,..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 42545 až 42560 z 116915 (7308 stránek)
Zákazníci sk

![Hero a Leandros (edice: Bibliofilská edice Odeon, sv. 10) [Bibliofilie, poezie] Hero a Leandros (edice: Bibliofilská edice Odeon, sv. 10) [Bibliofilie, poezie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_305777_1-1024x1024.jpg)
![Anna Karenina [román] (anglicky, cizojazyčné knihy) Anna Karenina [román] (anglicky, cizojazyčné knihy)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/697933-anna-karenina-roman-16946998521-1024x1024.jpg)





![Hoši z první legie (edice: Edice Zory, sv. 36) [divadelní hra] Hoši z první legie (edice: Edice Zory, sv. 36) [divadelní hra]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_306128_1-1024x1024.jpg)




![Eugene O´Neill (edice: Acta Universitatis Carolinae. Philosophica et historica) [divadlo, biografie, Nobelova cena] Eugene O´Neill (edice: Acta Universitatis Carolinae. Philosophica et historica) [divadlo, biografie, Nobelova cena]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_305333_1-1024x1024.jpg)
