NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nesmrtelná túra do Compostely
Jean-Christophe Rufin
Vydal Prostor, Praha 2015. Původní brož, měkká vazba, stran 247, rozměry: 11,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Půlnoc ve Studni duší (sci-fi)
Jack Laurence Chalker
Nakl. Ivo Železný, Praha 2000. Původní brož (nepatrně odřená), dolní roh ohnutý, lehce očteno, 415 stran, rozměr: 10,5 x 17,5 cm.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sepie (poezie)
František Halas
Praha, Fr. Borový 1948, s. 65.
V dobrém stavu, některé stránky jsou uvolněny.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rekonstrukce historických měst (Městské památkové rezervace - sborník vyd. SÚPRPMO Státní ústav pro rekonstrukci památkových měst a objektů
Sborník
Sborník prací členů Státního ústavu pro rekonstrukci památkových měst a objektů, Praha, 1956.
Uvnitř dobrý stav, obálka odřená, zašpiněná a lehce natržená.
160Kč
Bez daně: 160Kč
History of the Communist Party of the Soviet Union [Komunistická strana SSSR]
Ponomaryov, B. N. et al.
Moscow: Foreign Languages Publishing House 1960. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 762 stran, 4° (15 x 22,5 cm)
předsádka zahnědlá, jinak bez známek opotřebení, ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Imprese a řád (literární věda, mj. Dopis Miloše Martena F. X. Šaldovi, Styl a stylizace, O lyrickém impresionismu, Nad městem)
Miloš Marten
Odeon, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 12°, 166 stran. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Spořínkovy podzimní pohádky
M. Propperová
Vydala Česká státní spořitelna v nakladatelství Panorama, nedatováno. Stran 47. Původní brož, obálka..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Po troskách české slávy II. díl
kolektiv autorů
Původní secesní vazba s tlačeným reliéfem, rozměry: 19,5 x 25,5 cm, stran 442
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
800Kč
Bez daně: 800Kč
Kundaliní jóga
Guru Dharam Singh Khalsa Khalsa, Darryl O’Keeffe
Fontána, Olomouc 2015. Pevná vazba, rozměry: 20 x 24 cm, stran 143 - množství vyobrazení.
Stav výborný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Hoši divočiny
Bob Hurikán
Brožovaná, rozměry: 15,5 x22,5 cm , stran 191.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a ušpiněná. Hřbet je zkosený a v dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze uvolněné složky
399Kč
Bez daně: 399Kč
To byl můj život?? - Pavel Kohout, vlastní životopis
Pavel Kohout
Vydala Euromedia Group - Odeon, Praha 2018. Vydání první, stran 896. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Do panského stavu I.-III. (3 svazky) (Popelka Biliánová, romány pro ženy)
Popelka Biliánová
Ivo Železný, Praha 1992 a 1995. Stran 318, 359 a 356. Pevné vazby, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Listy a Řád vojenský Jana Žižky 1420 - 1423 (Jan Žižka, husitství, kolorované linoryty Alois Moravec)
F. M. Bartoš (ed.), A. Moravec - výzdoba
Pořídil a doprovodil výklady i doslovem F. Bartoš. Kolorované linoryty Aloise Moravce (11 celostránk..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Obecné dějiny hanebnosti
Jorge Luis Borges
Pro edici Světová literatura Lidových novin vydalo nakl. Euromedia Group, Praha 2006. Vydání druhé, v EMG první, stran 96, rozměry: 13 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběh malířského genu. Wilhelm Zlamal (1915-1995), Petr Zlamal (1949), Josef Zlamal (1983) (malířství, výstavní katalog)
W. Zlamal, P. Zlamal, J. Zlamal
Wilhelm Zlamal (1915-1995), Petr Zlamal (1949), Josef Zlamal (1938). U příležitosti stejnojmenné výs..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Prorok Muhammad
Barnaby Rogesson
2004
Stav dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021