NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý, místy je v textu podtrháváno pastelkami
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý, v textu podtrháváno pastelkami
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 12
Stav velmi dobrý, v textu podtrháváno pastelkami
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý, v textu podtrháváno pastelkami
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 6
Stav velmi dobrý
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý, první strana je protržená
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Pevná vazba, stran 237 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Opava: Slezské zemské muzeum 2021. první vydání, laminovaná kartonová vazba, 468 stran s četnými barevnými ilustracemi, velké 4° (22,5 x 29,5 cm)
zadní deska odřená, jinak jako nová
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Paseka, 2017. Původní poloplátěná vazba, 8°, 335 stran.
Výborný stav (viz foto).
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
London: Sidgwick and Jackson 1956. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, ex libris a pův. obálkou, 230 stran s četnými černobílými obr., 4° (14,5 x 22 cm)
Obálka lehce natržená, drobné poznámky tužkou, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Nákladem Svépomoci vydavatelského a tiskařského družstva zemědělců v Království českém 1909, s. 413.
Slušný stav (viz obr.), vazba je výrazně odřená a zašpiněná, ve hřbetu natržená, jedna strana předmluvy počmárána tužkou, lehce uvolněný hřbet, jinak uvnitř nepoškozeno.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Prostor, Praha 2015. Původní brož, měkká vazba, stran 247, rozměry: 11,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Ivo Železný, Praha 2000. Původní brož (nepatrně odřená), dolní roh ohnutý, lehce očteno, 415 stran, rozměr: 10,5 x 17,5 cm.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 42513 až 42528 z 116913 (7308 stránek)
Zákazníci sk





![Arijský boj, ročník V., číslo 23/1944 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé] Arijský boj, ročník V., číslo 23/1944 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739915-arijsky-boj-rocnik-v-cisl-17428840231-1024x1024.jpeg)
![Arijský boj, ročník V., číslo 53/1944 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé] Arijský boj, ročník V., číslo 53/1944 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739914-arijsky-boj-rocnik-v-cisl-17428839211-1024x1024.jpeg)
![Arijský boj, ročník IV., číslo 47/1943 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé] Arijský boj, ročník IV., číslo 47/1943 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739912-arijsky-boj-rocnik-iv-cis-17428839501-1024x1024.jpeg)
![Arijský boj, ročník IV., číslo 44/1943 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé] Arijský boj, ročník IV., číslo 44/1943 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739909-arijsky-boj-rocnik-iv-cis-17428943961-1024x1024.jpg)
![Arijský boj, ročník III., číslo 14/1942 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé] Arijský boj, ročník III., číslo 14/1942 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739864-arijsky-boj-rocnik-iii-ci-17427995831-1024x1024.jpeg)
![Toulavá kamera 17 [televizní průvodce po Čechách, Moravě a Slezsku: mj. Broumov, Vimperk, Karviná, Javorník, Konice, Litovel, Letohrad, Sedlec-Prčice, Třebíč ad.] Toulavá kamera 17 [televizní průvodce po Čechách, Moravě a Slezsku: mj. Broumov, Vimperk, Karviná, Javorník, Konice, Litovel, Letohrad, Sedlec-Prčice, Třebíč ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/595712-toulava-kamera-17-16195158591-1024x1024.jpg)
![European Faience and Maiolica in the Collection of the Silesian Museum 1380-1850 [fajáns, Majolika, Slezské muzeum] European Faience and Maiolica in the Collection of the Silesian Museum 1380-1850 [fajáns, Majolika, Slezské muzeum]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/698007-european-faience-and-maio-16947694551-1024x1024.jpg)

![The Rock Pictures of Europe [pravěké malby] The Rock Pictures of Europe [pravěké malby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/740845-the-rock-pictures-of-euro-17436805031-1024x1024.jpg)


