NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Benediktinské arciopatství sv. Vojtěcha a sv. Markéty, Praha 2007. Pevná vazba, stran 207, rozměry: 15,5 x 19,5 cm.
Výborný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Portál, Praha 2021. Brožovaná, stran 182, rozměry: 13 x 20 cm.
Výborný stav
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brožovaná, stran 186, rozměry: 13 x 18 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně zažloutlá. Hřbet je v horní i dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Libri, 2010. Brožovaná, stran 190, rozměry: 11,5 x 19 cm.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 11 x 17,5 cm, 134 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, odřená a na hřbetu natržená. Signaturní razítko. Uvnitř je stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydalo nakladatelství BLESK, Ostrava 1993. Stran 156. Brožovaná, rozměry: 12 x 18 cm
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. R. Prombergra v Olomouci 1946. Brož, stran 386, brož, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav dobrý, přebal lehce odřený, mírně ušpiněný a v horní části natržený (viz foto), uvolněná vazba - stránky nechybí.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Pevná vazba s obálkou, stran 211, rozměry: 14 x 19 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Fortuna Print, Brno 1995. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, čtvrté doplněné vydání, 1279 stran.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Fortuna Print, Praha 1995. Původní pevná vazba s přebalem, 576 stran, rozměr: 24 x 30 cm.
Přebal na zadní straně natržený. Velmi dobrý stav (viz obr.).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 42465 až 42480 z 116913 (7308 stránek)
Zákazníci sk






![Co zde létá? [Naši ptáci, jejich vejce a hnízda - Příručka k určování ptactva] Co zde létá? [Naši ptáci, jejich vejce a hnízda - Příručka k určování ptactva]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740880-co-zde-leta-nasi-ptaci-je-17437442871-1024x1024.jpg)








![Kronika lidstva [kulturní a politické dějiny světa, historie] (dějiny, historie, archeologie, architektura, umění, politika) Kronika lidstva [kulturní a politické dějiny světa, historie] (dějiny, historie, archeologie, architektura, umění, politika)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740877-kronika-lidstva-kulturni--17437141251-1024x1024.jpg)
![Kronika Země [dějiny Země od vzniku naší planety až po současnost - vývoj rostlin a živočichů, živá i neživá příroda, geologie] Kronika Země [dějiny Země od vzniku naší planety až po současnost - vývoj rostlin a živočichů, živá i neživá příroda, geologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/740876-kronika-zeme-dejiny-zeme--17437134451-1024x1024.jpg)