NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jaro - roční období - prvouka - školní plakát - výukový obraz (poškoz.)
Vořechová Vejvodová, Marie
Starý školní plakát, papír.. Stav je horší, okraje jsou natrženy, zašpiněno, v rozích dírky ..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
Barikády pod starou mosteckou věží 1848 - dějepis - školní plakát, výukový obraz (poškozeno)
Starý školní plakát, papír.  Stav špatný, poškozeno, zašpiněno, nahoře kus utržen. Uprostřed..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Barikády pod starou mosteckou věží 1848 - dějepis - školní plakát, výukový obraz
Starý školní plakát, papír.  Stav velmi dobrý, nahoře natrženo. Rozměry obrazu: 98 x..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Slon africký - přírodopis - školní plakát, výukový obraz
Vladimír Stříbrný
Starý školní plakát, výukový obraz, arch papíru, polokarton.  Stav dobrý, na okrajích místy ..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Svárovská stávka- školní plakát (Svárov Velké Hamry, Jablonec) výukový obraz
Vladimír Stříbrný
Starý školní plakát, papír.  Stav horší, okraje natrženy, místy se ztrátou, zašpiněno. ..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Teplice nad Metují Weckelsdorf, Broumov, Náchod
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím. ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Vlnobití (Světová četba, sv. 234)
Fjodor Ivanovič Tutčev
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1960. Světová četba, sv. 234. Brožovaná s přebalem, 142 stran, rozměr: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce odřená obálka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kniha o umění středověku (pergamenová vazba)
Cennino Cennini
Přeložil F. Topinka. Pergamenová vazba - kniha je vložena do kartonového pouzdra, 318 stran, obrazové přílohy, rozměry: 11,5 x 16 cm.
Velmi dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Slovenské kostoly románské [románské kostely na Slovensku; Slovensko; ed. Knižnica výtvarného umenia]
Valer A. Zavarský
Knižnica výtvarného umenia, sv. 2. Matica slovenská, 1943. Původní kartonová vazba, rozměry: 13 x 18 cm, 59 stran + obr. přílohy. Text slovensky.
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Brehmův život zvířat, díl III. SSavci (savci)
Alfred Brehm
Nákl. "Sfinx", Praha, nedatováno. Poloplátěná vazba. Stran 322, rozměry: 17,5 x 24 cm
Uvnitř velmi dobrý stav, pouze desky lehce odřené a mírně zažloutlé
99Kč
Bez daně: 99Kč
Čeští vladaři X -korunovační klenoty -svatováclavská koruna- dějepis - školní plakát
Starý školní plakát, papír s lištami.  Rozměry  listu: 68 x 99 cm. Stav ho..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Koksovna II - továrna - důl těžba - fyzika - školní plakát
Starý školní plakát, papír s lištami.  Stav výborný. Rozměry obrazu: 68 x 98 cm..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Banánovník, banán - strom - přírodopis - školní plakát - výukový obraz
Starý školní plakát, výukový obraz, papír s lištami.  Stav velmi dobrý. Rozměry obrazu: 6..
 
390Kč
Bez daně: 390Kč
Teplice nad Metují, Broumov, Náchod, litografie
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím. Vlevo uprostřed natrž.  5mm. ..
 
380Kč
Bez daně: 380Kč
Also sprach Zarathustra (Tak pravil Zarathustra, filozofie)
Friedrich Nietzsche
Leipzig, Alfred Kröner Verlag 1930, s. 426.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené. Některé stránky jsou podtrhané a popsané tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021