NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bílé břízy na podzim (edice: Život kolem nás, sv. 54) [novela; obálka Zdenek Seydl]
Arnošt Lustig
Praha, Československý spisovatel 1966, s. 85.
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Ohnice a Hořčice rolní - rostliny, byliny - přírodopis - školní plakát, výukový obraz
Starý školní plakát, papírový arch.  Velmi dobrý stav, v okrajích dírky. Rozměry obrazu: ..
 
360Kč
Bez daně: 360Kč
Vojtěška setá -rostliny, byliny- přírodopis - školní plakát, výukový obraz
Starý školní plakát, papír.  Rozměry obrazu: 67 x 96 cm. Stav dobrý , ale levý horní..
 
360Kč
Bez daně: 360Kč
Vodovod, zařízení vodovodu, vodárna - školní plakát - výukový obraz [vodní hospodářství]
Starý barevný školní plakát, papír..  Stav horší, v rozích dírky, zezadu bílé skvrny od..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Staroslovanské hradiště - staří Slované - dějepis - školní plakát, výukový obraz (možná Kouřim)
Šolle
Starý školní plakát, papírový arch. Stav dobrý, v okrajích dírky po zavěšení, v rohu nálepka. ..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Válcovna plechu, ve válcovně - školní plakát, výukový obraz [továrna, hutě, kov, ocel, železo, výroba kovů, železa, oceli]
Starý školní plakát, papírový arch.  Stav dobrý, ale výrazně natrženo vpravo nahoře.  ..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Sketches by "Boz". Illustrative of Every-Day Life and Every-Day People [povídky, anglická literatura]
Dickens, Charles
Leipzig: Gressner & Schramm [cca 1890], celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, zdobené předsádky, 380 stran, 8° (13 x 18,5 cm)
desky trochu odřené, titulní list natržený, stránky zahnědlé, zrezivělé svorky, částečně fleky, celkově ještě ale dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Přádelna, textilní továrna - školní plakát, výukový obraz - textil, látky, průmysl - V přádelně (poškozeno)
Starý školní plakát, papírový arch.  Stav horší, se stopami po polití, zašpiněno. Poškozeno...
 
799Kč
Bez daně: 799Kč
Družstevní prádelna - školní plakát, výukový obraz (1952) [průmysl, továrna]
Starý školní plakát, papír. Stav velmi dobrý. Rozměry obrazu: 60 x 85 cm. ..
 
800Kč
Bez daně: 800Kč
Studnice, Náchod.
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím. ..
 
380Kč
Bez daně: 380Kč
Koksovna, továrna zpracování uhlí - školní plakát - výukový obraz
Starý školní plakát, papír.  Zpředu velmi dobrý stav. Zezadu zašpiněno, bílé skvrny od ..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Koksovna, továrna zpracování uhlí - školní plakát - výukový obraz
Starý školní plakát, papír.  Velmi dobrý stav. Rozměry: 69 x 98 cm.  ..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Die Unschuld des Werdens. Der Nachlass, Band I. (Nevinnost bytí. Pozůstalost, díl 1, filozofie)
Friedrich Nietzsche
Leipzig, Alfred Kröner Verlag 1930, s. 440.
Velmi dobrý stav. Třetí strana je popsána pův. majitelem.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Unzeitgemässe betrachtungen (Nečasové úvahy, filozofie, historie)
Friedrich Nietzsche
Leipzig, Alfred Kröber Verlag 1930, s. 642.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021