NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Chvalkovice, Náchod
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím. ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kočka domácí - stavba těla - přírodopis - školní plakát
Starý školní plakát, papír s lištami.  Stav velmi dobrý. Na rubu zašpiněno (bílé skvrny od v..
 
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Rtyně v Podkrkonoší, selské povstání roku 1775 - dějepis - školní plakát, výukový obraz - Vzbouření selského lidu před Rtyňskou rychtou
Václav Fiala
Starý školní plakát, papír.  Stav velmi dobrý. v rozích díry po zavěšení. Rozměry obrazu:..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Koroptev, ptáci - přírodopis - školní plakát, výukový obraz
Starý školní plakát, papírový arch.  Vcelku dobrý stav, avšak natrženo, v okrajích díry po z..
 
399Kč
Bez daně: 399Kč
Jak chodil Kristuspán se svatým Petrem po světě (pohádky, Ježíš Kristus, legenda; ilustrace František Skála)
Vladislav Stanovský
Karmelitánské nakl. Kostelní Vydří, 2005. Pevná vazba, 108 stran. Rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, desky jsou mírně zašpiněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Krajina a půdní typ - Zdeněk Burian -Půda pouštní- přírodopis -školní plakát, výukový obraz
Zdeněk Burian
Starý školní plakát, papírový arch. Vydáno: 1962 Rozměry: 66 x 95  cm.  Stav horš..
 
599Kč
Bez daně: 599Kč
Eskymo (Pohádky z dalekého severu) (Eskymáci, Grónsko; ilustrace O. Ušák)
Bohumil Tožička
Praha, Jaroslav Tožička 1944, s. 86.
V dobrém stavu, desky jsou zašpiněné a hřbet je potrhán.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Duchovní odkaz husitství (edice: Kulturní obzory, sv. 2) [historie, náboženství, mj. i Jan Hus, Petr Chelčický, Jan Žižka, Jan Amos Komenský]
Kamil Krofta
Praha, Svoboda 1946, s. 293.
V dobrém stavu, stránky jsou uvolněny z knižního bloku, obálka je lehce zašpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pražské květnové povstání, květen 1945 - barikáda - školní plakát, výukový obraz [stavba barikád, 2. světová válka]
Starý školní plakát, papír.  Stav horší, uprostřed svisle přeloženo. Rozměry obrazu: 67&n..
 
399Kč
Bez daně: 399Kč
Stavba a klíčení obilky pšenice, obilí, rostliny - přírodopis - školní plakát, výukový obraz
Starý školní plakát, papírový arch. Vydáno: 1960 Rozměry: 60 x 85  cm.  Stav..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Datlovník, palma datlová - strom - přírodopis - školní plakát - výukový obraz
Starý školní plakát, výukový obraz, papír.  Stav velmi dobrý. Uprostřed kaz v papíru. Roz..
 
399Kč
Bez daně: 399Kč
Památník VII. sletu všesokolského v Praze 1920 (Praha Letná - Všesokolský slet, Sokol, sport, fotografie, Strahovský stadion, mj. Sokolství a legie, Amerika v legiích, Sokolství ve francouzských legiích)
kolektiv autorů
Praha, Vydáno péčí a nákladem Československé Obce Sokolské 1923, s.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce potrhaná, stránky nejsou rozřezány.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Joffre a jeho osud (Joseph Joffre, životopis, první světová válka, Verdun, Marna, Somma)
Jean Fabry
Praha, Svaz čs. rotmistrů 1932, s. 438.
Velmi dobrý stav, bez obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021