NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha: atlas ortofotomap [letecká mapa, fotografie z výšky, letecký pohled, plán města]
Praha. Atlas ortofotomap, měřítko 1:6 000. Kartografie Praha a.s., 1998. Původní pevná vazba, cca 285 stran, rozměr: 23 x 35,5 cm.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Půda v České republice
Ivan Bičík a kol.
Pevná vazba, vydání první, 255 stran, bohatý obr. materiál. Rozměry: 24 x 30 cm.
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Památky Prachaticka a Vimperska [Šumava, Prachatice, Vimperk]
Vydal Odbor školství ONV v Prachaticích, 1969. Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 30 cm, strany nečíslovány -bohatý obrazový materiál.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce otřepená a na hřbetu natržená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
The Russian Rewiew: An American Quarterly Devoted to Russia Past and Present; Vol. 49, No. 2, April 1990 [časopis, USA]
Columbus: Ohio State University Press 1990. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 240 stran, 4° (15 x 23 cm)
bez známek opotřebení, ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Reminiscences of Lenin [komunismus]
Krupskaya, N. K.
Moscow: Progress Publishers 1959. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 552 stran s černobílými obr., 8° (14 x 20 cm)
Obálka potrhaná, předsádka lehce zahnědlá, jinak uvntř ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Žlutice - procházka po městě a okolí
Sešit, rozměry: 21 x 21 cm, stran 24 - včetně vyobrazení.
Stav výborný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sestry boromejky. 120 let od příchodu boromejek do českých zemí
Marek Vařeka
Brožovaná, rozměry: 21 x 21 cm, 97 stran - včetně vyobrazení
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tábor
Sešit, rozměry: 16 x 23 cm, 31 stran - včetně vyobrazení
Výborný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zámecký park Lipová
Brožovaná, rozměry: 20 x 20 cm, 77 stran - včetně vyobrazení
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
O náboženství
Friedrich Schleiermacher
Vyšehrad, Praha 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 189. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jan Lamr (Galerie Kroupa)
Pevná vazba. Vydání první, 208 stran, rozměry: 21 x 27 cm
Stav výborný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Jednota bratrská 1457-1957
kolektiv autorů
Pevná vazba s obálkou, stran 304, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je odřená a otřepená se ztrátou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Časopis Tvář, 2/69
Jan Nedvěd a kol.
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm, 64 + XVI stran příloha.
Stav velmi dobrý, okraje stránek jsou zažloutlé
120Kč
Bez daně: 120Kč
Časopis Tvář, 1/69
Jan Nedvěd a kol.
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm, 64 + XVI stran příloha.
Stav velmi dobrý, okraje stránek jsou zažloutlé
120Kč
Bez daně: 120Kč
Krajem lesů a rybníků [Putování od města Třeboně na sever; průvodce Třeboň a okolí, Třeboňsko]
Pavel Koblasa
​Vydala Veduta, České Budějovice 2007. Pevná vazba, stran 162 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav výborný
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021