NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Exilová léta K. H. Borovského [Karel Havlíček Borovský; exilové vydání, Konfrontace, exil; pobyt v Brixenu]
Jiří Morava
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1981. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 205 stran + obraz..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Černá křídla Cthulhu
S. T. Joshi, sestavil
Vydala Euromedia Group - v edici Laser, Praha 2019. Vydání druhé, stran 416. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Asanace (divadelní hra, politika, sametová revoluce, Václav Havel, fotografie Viktor Stoilov)
Václav Havel
Praha, Galaxie 1990, s. 97.
V dobrém stavu, jedna strana s fotografiemi je ohnutá.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Newěsta Kristowa. Modlitebnj kniha pro katolické panny (Nevěsta Kristova. Modlitební kniha pro katolické panny; vazba kůže -křesťanství)
Praha, Josef M. Pohořelý
V dobrém stavu, kožená vazba je odřená, některé stránky mají skvrny.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Contemporary Art - Acquisitions 1954-1957. Albright Art Gallery. Buffalo, New York [výtvarné umění]
Buffalo, New York: Albright Art Gallery. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 55 stran s četnými černobílými, částečně barevnými obr., 4° (20,5 x 25,5 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Contemporary Art - Acquisitions 1957-1958. Albright Art Gallery. Buffalo, New York [výtvarné umění]
Buffalo, New York: Albright Art Gallery. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 52stran s četnými černobílými obr., 4° (20,5 x 25,5 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Contemporary Art - Acquisitions 1959-1961. Albright Art Gallery. Buffalo, New York [výtvarné umění]
Buffalo, New York: Albright Art Gallery. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 82 stran s četnými černobílými, částečně barevnými obr., 4° (20,5 x 25,5 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Contemporary Art - Acquisitions 1962-1965. Albright Art Gallery. Buffalo, New York [výtvarné umění]
Buffalo, New York: Albright Art Gallery. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 92 stran s četnými černobílými, částečně barevnými obr., 4° (20,5 x 25,5 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Asanace [divadelní hra, Václav Havel, fotografie Viktor Stoilov]
Václav Havel
Galaxie, Praha 1988.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Asanace [divadelní hra Václav Havel - exilové vydání; exil Obrys/Kontur; edice Beletrie-Poezie mimo domov PmD]
Václav Havel
Brožovaná, stran 104, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, na první straně je číslo napsané propiskou.
399Kč
Bez daně: 399Kč
M. Tullius Cicero. Ukázky z jeho spisů rhetorických a filosofických (Rétorika, filozofie, antika, latina)
Cicero - Jaroslav Ludvíkovský (ed.)
Vydala: Jednota českých filologů, Praha 1927 Stav: dobrý, některé stránky podtrhané tužkou, desky..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Istanbul. Křižovatka cest (román, politika, Turecko)
Joseph Kanon
Praha, Fortuna Libri 2013, s. 372.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bedřich Vaníček. Sedm úvah (edice: České dějiny, sv. 41) [malířství, krajinomalba, zátiší, fotografie Josef Sudek]
Václav Bartovský
Praha, Odeon 1967
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná a natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dejte sbohem distresu
Eva Rheinwaldová
Nakl. Scarabeus, Praha 1995. Stran 211 - včetně obr. materiálu, vydání první. Rozměry: 11,5 x 18 cm.
Původní brož, dobrý stav, lehce ušpiněné a mírně odřené desky a hřbet (viz obr.)..
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021