NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Die Totenhand. Fortsetzung von Der Graf von Monte Christo von Alexander Dumas. 1., 2. a 3. svazek [francouzský historický román]
Dumas - Le Prince
Stuttgart: Franckh´sche Verlagshandlung. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem, 204+198+212 stran psaných frakturou, 12° (11,5 x 16 cm)
desky a hrany desek odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ungarns Banderien, sv. 2 [1816; Uhersko; Uhry; uherské vojsko; uherská armáda; historie; dějiny Uherska, Uher]
Michael v. Piringer [Mihály Piringer]
Wien: Gedruckt in der Buchdruckerey des J. B. Zweck, auf Kosten des Verfassers 1816, brož., 535+[1] s., 8° (11,5 x 18,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, pokryv na hřbetu s většími ztrátami, drobným štítkem a signaturou psanou perem, cca 30 listů má pomačkané rohy, menší část stránek má pár žlutých skvrnek od stáří, mal
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Dolní Chabry
Jana Snížková, Martina Mrňavá
Brožovaná, rozměry: 22,5 x 23 cm, stran 149 - množství fotografií
Výborný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zwanzig Jahre nachher. Fortsetzung von Die drei Musketiere. První, druhý a třetí svazek. [francouzský historický román]
Dumas, Alexander
Stuttgart: Franckh´sche Verlagshandlung.Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 242+238+255 stran psaných frakturou, 12° (11,5 x 16 cm)
desky a hrany desek odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vilémovice (Vysočina, Havlíčkův Brod)
František Pleva, Václav Vacek
Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 125
Výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dějiny Kozlova (Kozlov, okres Karlovy Vary)
Jan Kruliš
Brožovaná, stran 180, rozměry: 18 x 25 cm
Výborný stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Kurze Geschichte des kais. koenigl. Regimenter, Corps, Bataillons, sv. 2 [1801; Rakousko; rakouská císařská armáda; rakouské císařství; habsburská monarchie; jezdectvo; dělostřelectvo]
Wien: Bey Cath. Graeffer 1801, brož., [2]+VIII+475+[3] s., 8° (12,5 x 19,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka silně opotřebovaná, se skvrnami od vody, pokryv hřbetu téměř chybí, patitul uprostřed s menší ztrátou (text mírně poškozen), na cca 50 listech je skvrna od vody (obvykle vybled
4 990Kč
Bez daně: 4 990Kč
Der Frauenkrieg. Historischer Roman. I. a II. svazek [francouzský historický román]
Dumas, Alexander
Stuttgart: Franckh´sche Verlagshandlung 1921. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 187+187 stran psaných frakturou, 12° (11,5 x 16 cm)
desky odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bohemiae Occidentalis Historica 2/2021
Jan Kilián (redaktor)
Katedra Historie pedagogické fakulty, Plzeň 2021. Brožovaná, stran 256, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Královské město Kadaň
Petr Hlaváček
Pevná vazba s pův. obálkou. Stran 117 - množství fotografií, rozměry: 16 x 22 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Der Graf von Monte Christo. Čtvrtý, pátý a šestý svazek [francouzský historický román]
Dumas, Alexander
Stuttgart: Franckh´sche Verlagshandlung. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 216+192+222 stran psaných frakturou, s černobílými obr., 12° (11,5 x 16
desky lehce odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Předbělohorské Brno
Hana Jordánková, Ludmila Sulitková
Statutární město Brno, Archiv města Brna 2020. Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, vydání první, 358 stran
Výborný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Všechno o listnatých keřích (zahrádkářství, zahrada, keře, okrasné dřeviny, design)
Dáša Remešová - Zdeněk Osvald
Praha, Slovart 2004, s. 96.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Josef Balsamo. Historischer Roman. První, druhý a třetí svazek [francouzský historický román]
Dumas, Alexander
Stuttgart: Franckh´sche Verlagshandlung. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách a portrétem J. Balsama, 280+272+275 stran psaných frakturou, 12° (11,5 x 16 cm)
desky lehce odřené a zašpiněné, mezi deskami a knižním blokem částečně prasklá vazba, listy zahnědlé, jinak uvntř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021