NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 66, rozměry: 11 x 16 cm.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Přehnuté složky, rozměry cca: 32 x 48 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1988. Druhé vydání. Počet stran 349. Graficky upravil Zdeněk Kudělka. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Faber and Fabre, 2001.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Agite, Praha 2007. Přeložila Petra Prahlová. Vydání první, stran 287. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, rozměry: 13,5 x 18,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Knižní klub 1998, s. 221.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pragma, Praha 1991. 1. vyd. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 132 str.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
E. Beaufort, Praha, nedatováno. Brožovaní, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 192 a 188
Stav dobrý, obálka jsou lehce odřené a mírně otřepené, hřbet I. svazku je včetně hřbetu rozlomený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 637 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rozmluvy, 1983. Brožovaná, stran 257, rozměry: 8 x 13 cm.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Academia, Praha, 1989.
Velmi dobrý stav, uvnitř ojediněle podtrháváno tužkou, přebaly opotřebené, v rozích natržené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, Jan Laichter 1910, s. 110.
V dobrém stavu, na některých stránkách jsou razítka
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nové Strašecí, Gelton 2008, s. 143.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 41921 až 41936 z 116886 (7306 stránek)
Zákazníci sk

![Arijský boj, ročník V., číslo 32/1944 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé] Arijský boj, ročník V., číslo 32/1944 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741366-arijsky-boj-rocnik-v-cisl-17442047991-1024x1024.jpeg)

![Arijský boj, ročník V., číslo 33/1944 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé] Arijský boj, ročník V., číslo 33/1944 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741365-arijsky-boj-rocnik-v-cisl-17442047231-1024x1024.jpeg)
![Arijský boj, ročník V., číslo 1/1944 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé] Arijský boj, ročník V., číslo 1/1944 - Ústřední list protižidovské ligy [časopis kolaborantů, nacismus, antisemitismus, protižidovské, Židé]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741364-arijsky-boj-rocnik-v-cisl-17442044671-1024x1024.jpeg)









![Dějiny českého výtvarného umění II/1+2 (2 svazky)[renesance a baroko v Čechách a na Moravě, renesanční a barokní architektura, sochařství, malba, umělecké řemeslo, starožitnosti, obrazy, porcelán, sklo, sochy, rudolfinský manýrismus, Rudolf II. rokoko]Hol Dějiny českého výtvarného umění II/1+2 (2 svazky)[renesance a baroko v Čechách a na Moravě, renesanční a barokní architektura, sochařství, malba, umělecké řemeslo, starožitnosti, obrazy, porcelán, sklo, sochy, rudolfinský manýrismus, Rudolf II. rokoko]Hol](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/484988-dejiny-ceskeho-vytvarneho-17367611851-1024x1024.jpeg)

