NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1989. Graficky upravil Pavel Hrach. Vydání..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Knižnice vybrané četby pro mládež SAD, svazek 65. Vydalo Státní nakladatelství v Praze 1947. Druhé v..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Společnost pro Revolver Revue, Praha 2004.
Velmi dobrý stav, přebal mírně odřený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Wien: Gedruckt und im Verlage bey Anton Strauss 1825, brož., [4]+260+[2] s., 16° (10,5 x 16,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s drobnými ztrátami, na několika stranách je staré razítko, na dvou stranách je signatura, pár listů má mírně pomačkané rohy, na stránkách je občas malá značka psaná t
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Wien: Gedruckt und im Verlage bey Anton Strauss 1825, brož., [4]+254+[2] s., 16° (10,5 x 16,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, se ztrátami a natrženími, na několika stranách je staré razítko, na dvou stranách je signatura, poslední list má drobné ztráty (text nezasažen), na stránkách je občas
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Studie k dějinám kultury a umění Prahy v letech 1890 - 1914. Nakl. Panorama, Praha, 1986. Edice Prag..
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Sedmdesát divů světa : osudy slavných stavebních památek / uspořádal Chris Scarre ; [z původního ang..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
...Obrázková kronika československého revolučního hnutí na Rusi 1914 - 1920. 1. díl apart, polokožen..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. Petrov, Brno 1997.
Velmi dobrý stav, lehce zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17,5 cm, stran 145
Stav velmi dobrý, obálka je mírně zažloutlá a ušpiněná, hřbet je v horní části natržený, iniciály pův. majitele
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná s původní obálkou, 56 stran, rozměr: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20,5 cm, vydání první, 59 stran.
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha, Knižní klub 1997, s. 121.
V dobrém stavu, dotazník na předsádkách a přídeštích je vyplněný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Wien: Gedruckt und im Verlage bei Carl Gerold 1846, brož., XIV+[2]+275 s., 12° (11 x 15 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, se šmouhami a menšími ztrátami, malá část listů má ohnuté rohy, cca 25 listů má vybledlou skvrnu od vody, menší část listů má drobné žluté skvrnky od stáří, pár listů
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Nakl. Petrov, Brno 1997.
Velmi dobrý stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Celokožená vazba, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 437, zlacená horní ořízka
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Zobrazeny položky 41857 až 41872 z 116885 (7306 stránek)
Zákazníci sk




![Praha 1900 Studie k dějinám kultury a umění Prahy v letech 1890-1914 [secese, secesní výtvarné umění, belle epoque, symbolismus, malba, sochařství, řemeslo, kubismus, architektura, stavby, domy, výstavy, dekorativní styly, proměny města] Praha 1900 Studie k dějinám kultury a umění Prahy v letech 1890-1914 [secese, secesní výtvarné umění, belle epoque, symbolismus, malba, sochařství, řemeslo, kubismus, architektura, stavby, domy, výstavy, dekorativní styly, proměny města]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/587273-praha-1900-secese-secesni-16081493121-1024x1024.jpeg)



![Básně – výbor (edice: Června, sv. 19) [poezie, mj. Salome, Elegie, Chvála nahoty, Skřivan; graf. úprava V. H. Brunner] Básně – výbor (edice: Června, sv. 19) [poezie, mj. Salome, Elegie, Chvála nahoty, Skřivan; graf. úprava V. H. Brunner]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741433-basne-vybor-edice-cervna--17442710911-1024x1024.jpg)


![Auszug aus dem Exercier-Reglement für die k. k. Linien-Infanterie, sv. 1 [1846; řadová pěchota; výcvik; armáda; Rakousko] Auszug aus dem Exercier-Reglement für die k. k. Linien-Infanterie, sv. 1 [1846; řadová pěchota; výcvik; armáda; Rakousko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741428-auszug-aus-dem-exercier-r-17442695771-1024x1024.jpg)

![Hovory s Otokarem Březinou [básník Otokar Březina] - vazba kůže - celokožená Hovory s Otokarem Březinou [básník Otokar Březina] - vazba kůže - celokožená](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741427-hovory-s-otokarem-brezino-17442678811-1024x1024.jpg)