NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, 106 stran.
Velmi dobrý stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 22 cm, stran 86
Stav velmi dobrý, lejce ušpiněná obálka
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Debut Jakuba Bělana Stín (Rozplyneš se) navazuje v mnohém na klasickou poezii a ocitá se v blízkosti..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Umělecký měsíčník, věnovaný výtvarné práci všech oborů a odbornému školství. kompletní ročník VII., ..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Společnost pro vědu a umění, Praha 2007.
Výborný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Leipzig: Verlag von Georg Wigand [1916], pův. brož., 31 stran s četnými ilustracemi, 4° (15,5 x 23 cm)
desky odřené a rozpadlé, popsaná, podtrahá, ušpiněné, horší stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Firenze: Sansoni editore 1972, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 95 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (24,5 x 31 cm)
obálka poněkud ušpiněná, na okrajích odřená, okraje stránek nepatrně vyšisované, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
[London]: George G. Harrap & Co [před 1951], váz., 93+[3] s., 16° (9 x 13 cm)
Dobrý stav; přebal opotřebovaný, s drobnými natrženími a ztrátami, na hřbetu se skvrnou od inkoustu,
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Panorama, Praha 1991. Edice Pragensia. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 247 stran s množstv..
79Kč
Bez daně: 79Kč
Bez daně: 79Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 53.
Velmi dobrý stav. Autroské věnování s podpisem
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Paris: Arthème Fayard & Cie, Éditeurs, pův. brož., 109 stran s dřevořezy, 4° (19 x 23,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, okraje odřené, jinak čistá, celkově ale dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nadace Společnosti R.M.Rilka a nakl. Aula, Praha 1996.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mantova: Galleria d'Arte Contemporanea 1998, pův. brož., 46 stran s i barevnými ilustracemi, 8° (21 x 21 cm)
jako nová, výborný stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Bruxelles 1978, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 90 stran s několika vlepenými tabulemi, 8° (20 x 21,5 cm)
okraje obálky nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Paris: Éditions Aimery Somogy 1962, pův. celoplátěná vazba s obálkou a krabicí, 318 stran s četnými ilustracemi, 8° (16,5 x 21 cm)
hřbet obálky nepatrně vyšisovaný, první stránky ohnuté, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Collegeville, PA: Ursinus College 1995, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 79 stran s četnými barevnými ilustracemi, velké 4° (22,5 x 31 cm)
obálka na krajích poněkud odřená a potrhaná, kniha perfektní, celkově velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 41809 až 41824 z 116885 (7306 stránek)
Zákazníci sk






![Büchlein vom frohen Ehestand. Von seinem Geheimnis und seiner Kunst. Mit vielen Bildern von Ludwig Richter [manželství, dřevoryty] Büchlein vom frohen Ehestand. Von seinem Geheimnis und seiner Kunst. Mit vielen Bildern von Ludwig Richter [manželství, dřevoryty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/741467-buchlein-vom-frohen-ehest-17442870871-1024x1024.jpg)
![Walter Gropius. Il fondatore della Bauhaus che rispecchia più di ogni altro la coscienza dell’architettura moderna [= I Maestri del Novecento; 20] [architektura, funkcionalismus] Walter Gropius. Il fondatore della Bauhaus che rispecchia più di ogni altro la coscienza dell’architettura moderna [= I Maestri del Novecento; 20] [architektura, funkcionalismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/741466-walter-gropius-il-fondato-17442868171-1024x1024.jpg)
![Pražské zahrady [Praha, zahradní architektura historických částí Prahy; mj. Vrtbovská zahrada, Valdštejnská zahrada, Letohrádek Hvězda, Stromovka, Bertramka, Kampa, Karlovo náměstí] Pražské zahrady [Praha, zahradní architektura historických částí Prahy; mj. Vrtbovská zahrada, Valdštejnská zahrada, Letohrádek Hvězda, Stromovka, Bertramka, Kampa, Karlovo náměstí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_336540_1-1024x1024.jpg)

![Je vous ai désirée un soir... 22 bois originaux de Paul Baudier [= Le livre de demain; XXII] [beletrie, dřevořezy] Je vous ai désirée un soir... 22 bois originaux de Paul Baudier [= Le livre de demain; XXII] [beletrie, dřevořezy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/741453-je-vous-ai-desiree-un-soi-17442843961-1024x1024.jpg)

![Trento Longaretti e opere scelte del 900 [umění, malba] Trento Longaretti e opere scelte del 900 [umění, malba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/741452-trento-longaretti-e-opere-17442837791-1024x1024.jpg)
![Formules de la beauté architectonique moderne [= Éditions des Archives d’Architecture Moderne] [teorie architektury, architektura] Formules de la beauté architectonique moderne [= Éditions des Archives d’Architecture Moderne] [teorie architektury, architektura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/741450-formules-de-la-beaute-arc-17442816801-1024x1024.jpg)
![Trésors de l'impressionnisme au Louvre [= Trésors des grands musées; 2e volume] [umění, impresionismus] Trésors de l'impressionnisme au Louvre [= Trésors des grands musées; 2e volume] [umění, impresionismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/741449-tresors-de-l-impressionni-17442812211-1024x1024.jpg)
![Steve Tobin: Reconstructions [Ursinus College, Philip and Muriel Berman Museum of Art, September 19 thru November 22, 1995] [katalog, výstava, sochařství, moderní umění] Steve Tobin: Reconstructions [Ursinus College, Philip and Muriel Berman Museum of Art, September 19 thru November 22, 1995] [katalog, výstava, sochařství, moderní umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/741448-steve-tobin-reconstructio-17442810071-1024x1024.jpg)