NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Státní nakladatelství politické literatury, Praha 1953. Živé odkazy, svazek II., řada 2. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 373 stran. Pěkný stav (viz foto).
Přebal po okrajích mírně otřepený a ve hřbetě zažloutlý. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství politické literatury, Praha 1953. Živé odkazy, svazek II., řada 2. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 373 stran.
Přebal po okrajích mírně otřepený a odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Satirické povídky. Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1981. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°..
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Konfrontace, Curych 1981.
Velmi dobrý stav, zboku knižního bloku zahnědlá skvrnka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Barrister & Principal, Brno 2003.
Velmi dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 2004, edice anglo - amerických autorů, svazek 66. Vydání první, stran 350. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
NÁVRAT, Brno 1996.
Dobrý stav, omšelá ořízka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Libri, Praha 2001. Pevná vazba, stran 525, rozměry: 15 x 21 cm. První vydání.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Polokožená převazba, rozměry: 14,5 x 22 cm. 296 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené. Hřbet je odřený výrazně a v horní části je natržený. Na titulním listu je podpis původního majitele. Místy jsou skvrnky od stáří.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Československý spisovatel, Praha 1990. 1. vyd. Brožovaná s obálkou, rozměry: 11 x 19 cm, 228 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
barevná fotografická kniha, aranžované fotografie významných osobností amerického umění a kultury. P..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přeložila Jarmila Haasová. Spisy E. E. Kische, sv. 1. Nakl. Pokrok, Praha, 1929. Druhé vydání. Původ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěná vazba, 8°, 371 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vyd. Petrov, Brno 2003. Brožovaná, 629 stran s fotografiemi. Uloženo v původním ochranném pouzdře. Rozměry: 10,5 x 19 cm
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 249 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav, přebal lehce otřepený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pražský hrad, 1994.
Výborný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Zobrazeny položky 41777 až 41792 z 116888 (7306 stránek)
Zákazníci sk



![Plno záhad kolem Hanky [Konfrontace, exilové vydání, literární věda - Václav Hanka, Rukopis královédvorský, rukopisy; reportáž ze soudního procesu o padělatelství] Plno záhad kolem Hanky [Konfrontace, exilové vydání, literární věda - Václav Hanka, Rukopis královédvorský, rukopisy; reportáž ze soudního procesu o padělatelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_160309_1-1024x1024.jpg)
![Plno záhad kolem Hanky [Konfrontace, exilové vydání, literární věda - Václav Hanka, Rukopis královédvorský, rukopisy; reportáž ze soudního procesu o padělatelství] Plno záhad kolem Hanky [Konfrontace, exilové vydání, literární věda - Václav Hanka, Rukopis královédvorský, rukopisy; reportáž ze soudního procesu o padělatelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/da/138359-plno-zahad-kolem-hanky-ko-16116723991-1024x1024.jpg)



![Rozbor filosofie Tomáše ze Štítného [Obsah: Tomáš Štítný a jeho Řeči besední- náboženství, předchůdce Husa, reformace] 1852, Novočeská bibliotéka Rozbor filosofie Tomáše ze Štítného [Obsah: Tomáš Štítný a jeho Řeči besední- náboženství, předchůdce Husa, reformace] 1852, Novočeská bibliotéka](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/585159-rozbor-filosofie-tomase-z-17442930341-1024x1024.jpg)


![Prašná brána (Spisy Egona Erwina Kische, sv. I.) [povídky, reportáž, mj. Botičelli, Solnohrad je hlavní město, Na vorech, Po stopách Golema, Londýnská známost] Prašná brána (Spisy Egona Erwina Kische, sv. I.) [povídky, reportáž, mj. Botičelli, Solnohrad je hlavní město, Na vorech, Po stopách Golema, Londýnská známost]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_282044_1-1024x1024.jpg)
![Prašná brána (Spisy Egona Erwina Kische, sv. I.) [povídky, reportáž, mj. Botičelli, Solnohrad je hlavní město, Na vorech, Po stopách Golema, Londýnská známost] Prašná brána (Spisy Egona Erwina Kische, sv. I.) [povídky, reportáž, mj. Botičelli, Solnohrad je hlavní město, Na vorech, Po stopách Golema, Londýnská známost]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/456651-prasna-brana-14531309961-1024x1024.jpg)
![Šumná města 2 [moderní architektura měst: Špindlerův Mlýn Těšín, Karviná, Radhošť, Frýdek-Místek, Teplice, Ústí nad Labem Hranice Most Litvínov Mladá Boleslav České Budějovice Karlovy Vary Český ráj Kladno Louny Pelhřimov Humpolec Šumperk Poděbrady Děčín] Šumná města 2 [moderní architektura měst: Špindlerův Mlýn Těšín, Karviná, Radhošť, Frýdek-Místek, Teplice, Ústí nad Labem Hranice Most Litvínov Mladá Boleslav České Budějovice Karlovy Vary Český ráj Kladno Louny Pelhřimov Humpolec Šumperk Poděbrady Děčín]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727435-sumna-mesta-2-moderni-arc-17289114311-1024x1024.jpg)
![Dobrodružství deseti princů (edice: Živá díla minulosti sv. 23) [staroindický román - sanskrt; obálka Zdeněk Sklenář] Dobrodružství deseti princů (edice: Živá díla minulosti sv. 23) [staroindický román - sanskrt; obálka Zdeněk Sklenář]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/487284-dandi-dobrodruzstvi-deset-14824791501-1024x1024.jpg)