NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakl. Romeo, Praha 2001.
Velmi dobrý stav (viz foto).
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Vydalo nakl. Romeo, Praha 2002.
Velmi dobrý stav (viz foto).
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Nakl. Revolver Revue, Praha, 2009. Edice Revolver Revue, sv. 36.
Velmi dobrý stav, lehce zašpiněná obálka (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Český spisovatel, Praha 1995. Česká poezie, sv.3.
Velmi dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moscow: Progress Publishers 1985. Pův. vazba z umělé kůže s titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 399 stran, 8° (13 x 10,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moscow: Progress Publishers 1967. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 342 stran, 8° (13 x 20,5 cm)
desky jen lehce natržené, jinak uvnitř bez známek opotřebení, ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin - Leipzig: Hermann Hillger Verlag. Pův. sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 30 stran psaných frakturou, 8° (14 x 21,5 cm)
desky natržené a lehce zašpiněné, na předsádce skvrna od vody, listy zahnědlé, jinak uvnitř ještě v uspokojivém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Heilbronn: Otto Weber Verlag. Pův. brožovaná vazba s titulem a obrázkem na přední desce, 111 stran psaných frakturou, 8° (12 x 18 cm)
hřbet natržený, desky natržené a zašpiněné, listy zahnědlé, jinak uvnitř ještě v uspokojivém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Původní celoplátěná vazba, 8°, 672 stran.
Dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 2009. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 18 cm, 243 stran.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Heilbronn: Otto Weber Verlag. Pův. brožovaná vazba s titulem a obrázkem na přední desce, 95 stran psaných frakturou, 8° (12 x 18 cm)
Desky potrhané a zašpiněné, lepicí páska na hřbetu, listy zahnědlé, drobné poznámky tužkou, se známkami značného opotřebení
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání]
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1982. Původní brož, 8°, 230 stran. Obálka lehce zašpiněná (viz f..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání]
Konfrontace, Curych 1982. Původní brož, 8°, 230 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, stran 232, rozměry: 17,5 x 22 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Stránky zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Princeton, New Jersey: D. Van Nostrand Company, Inc. 1958. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 189 stran, 8° (12 x 18 cm)
desky jen lehce zašpiněné, listy zahnědlé, jinak v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Academia, Praha 1968. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 496 stran, vydání první, rozměr: 16 x 21..
Dobrý stav, přebal lehce natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 41761 až 41776 z 116888 (7306 stránek)
Zákazníci sk





![On the Edge of an Abyss: From Truman to Reagan. The Doctrines and Realities of the Nuclear Age [imperialismus] On the Edge of an Abyss: From Truman to Reagan. The Doctrines and Realities of the Nuclear Age [imperialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/741490-on-the-edge-of-an-abyss-f-17443005671-1024x1024.jpg)
![Scientific Communism (A Popular Outline) [vědecký komunismus] Scientific Communism (A Popular Outline) [vědecký komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/741489-scientific-communism-a-po-17443002001-1024x1024.jpg)
![Tito. Die Geschichte einer Prärienwölfin [dobrodružný příběh] Tito. Die Geschichte einer Prärienwölfin [dobrodružný příběh]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/741488-tito-die-geschichte-einer-17442996711-1024x1024.jpg)
![Ein König der Nacht [detektivní příběh] Ein König der Nacht [detektivní příběh]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/741487-ein-konig-der-nacht-detek-17442992651-1024x1024.jpg)

![Myšlenky srdce. Poklad vnitřní moudrosti [sbírka meditací, duchovních cvičení a úryvků z přednášek] Myšlenky srdce. Poklad vnitřní moudrosti [sbírka meditací, duchovních cvičení a úryvků z přednášek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/692791-myslenky-srdce-poklad-vni-16864651571-1024x1024.jpg)
![Das Geheimnis des Juweliers [dobrodružný příběh] Das Geheimnis des Juweliers [dobrodružný příběh]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/741486-das-geheimnis-des-juwelie-17442988191-1024x1024.jpg)
![Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání] Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_438743_1-1024x1024.jpg)
![Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání] Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/608854-revoluce-na-objednavku-ko-16317378181-1024x1024.jpg)
![Válka [Obsah: První světová válka, její příčiny a důsledky, světová politika] Válka [Obsah: První světová válka, její příčiny a důsledky, světová politika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/583403-valka-16031087321-1024x1024.jpg)
![Southeast Asia and the World Today [Asie] Southeast Asia and the World Today [Asie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/741485-southeast-asia-and-the-wo-17442981711-1024x1024.jpg)
![Slavismy a antislavismy za jara národů [Idea slovanství v literární tvorbě slovanských národů v 19. století] Slavismy a antislavismy za jara národů [Idea slovanství v literární tvorbě slovanských národů v 19. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_435882_1-1024x1024.jpg)