NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Starý školní plakát, papír s lištami.
Stav velmi dobrý, mírně zašlé.
Rozměry: 58&n..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Moscow: Progress Publishers 1967, brož., 197 s., 8° (12.5 x 20 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, vzadu s drobným natržením, na hřbetu zažloutlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Moscow: Progress Publishers 1970, brož., 117 s., 8° (13 x 19,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná, knižní blok naražený.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Paris: Éditions Gallimard 1981, brož., 367 s., 8° (11 x 18 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, ořízka a stránky zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
[Nicosia?]: Ibal Publishing 1989, brož., [4]+278 s., 8° (11 x 18 cm)
Jako nová.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Budapest: Corvina 1960.
Dobrý stav. Přebal na okrajích otlačený a na několika místech natržený, předsádky zahnědlé, jinak je kniha zcela v pořádku - uvnitř velmi pěkně zachovalá, čistá a světlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Složky dvojlistů jsou volně vložené do papírové obálky, rozměry: 21 x 28 cm, 18 stran.
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, stran cca 20, rozměry: 20 x 30 cm.
Stav velmi dobrý, obálka jev dolní části lehce odřená. Podpis autora. Knižní blok je uvolněný z obálky
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Měkká vazba, stran 18, rozměry: 18 x 25,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je u hřbetu natržená. Podpis autora.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Měkká vazba, stran 37, rozměry: 17,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je ušpiněná. Podpis autora.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Měkká vazba, rozměry: 17,5 x 26,5 cm, stran 14
Velmi dobrý stav, obálka je zažloutlá a ušpiněná
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Polokožená převazba, rozměry: 12 x 18 cm, stran 168 a 221.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, Signaturní razítko, na titulním listu je skvrnka, místy jsou skvrnky od stáří
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Brožovaná, stran 128, rozměry: 16 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, stran 46, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Autorské věnování s podpisem
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Měkká vazba, rozměry: 12,5 x 19,5 cm. Stran 115.
Stav dobrý, obálka je odřená, ušpiněná a utržená od hřbetu. Hřbet zcela chybí, volnější vazba, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, vydání první, stran 253, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, na titulním listu je signaturní razítko.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 41729 až 41744 z 116888 (7306 stránek)
Zákazníci sk

![On Soviet Socialist Democracy [O sovětské socialistické demokracii; demokracie; socialismus; bolševismus; komunismus] On Soviet Socialist Democracy [O sovětské socialistické demokracii; demokracie; socialismus; bolševismus; komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741531-on-soviet-socialist-democ-17443594021-1024x1024.jpg)
!["Left-Wing" Communism, an Infantile Disorder [Dětská nemoc levičáctví v komunismu; komunismus; bolševismus] "Left-Wing" Communism, an Infantile Disorder [Dětská nemoc levičáctví v komunismu; komunismus; bolševismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741530-quot-left-wing-quot-commu-17443590541-1024x1024.jpg)
![L'Homme revolté [Člověk revoltující; francouzsky; existencialismus; Collection Idées, sv. 36] L'Homme revolté [Člověk revoltující; francouzsky; existencialismus; Collection Idées, sv. 36]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741529-l-homme-revolte-clovek-re-17443585541-1024x1024.jpg)
![No Voice is Louder than the Voice of Uprising [1989; Palestina; Izrael; první intifáda] No Voice is Louder than the Voice of Uprising [1989; Palestina; Izrael; první intifáda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741528-no-voice-is-louder-than-t-17443582201-1024x1024.jpg)
![Hungary. Geography, History, Political and Social System, Economy, Living Standard, Culture [Maďarsko - průvodce - dějiny, kultura, geografie, politický systém - socialismus v Maďarsku 1960] Hungary. Geography, History, Political and Social System, Economy, Living Standard, Culture [Maďarsko - průvodce - dějiny, kultura, geografie, politický systém - socialismus v Maďarsku 1960]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741527-hungary-geography-history-17443580871-1024x1024.jpg)









