NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: „Die Galerie“ 1938.
Desky na rozích odřené, hřbet nahoře natržený, vazba mezi stranami 22/23, 102/103, 142-143 a 162-163 lehce rozvolněná (drží ale dobře pohromadě), fotografie na tabulích 72 a 73 poškozené (stránky se s
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha, Občanská knihtiskárna 1946, s. 50.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Československý spisovatel 1986, s. 281.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 1989. Edice Kolumbus. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 288 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav dobrý, přebal lehce ušpiněný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moskva, 1985.
Dobrý stav, obálka zašpiněná (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Augspurg [Augsburg]: In Verlag Jerem. Wolffs Seel. Erben 1727, váz., [4]+32 s., 95 tabulí, 4° (24 x 39 cm)
Dobrý stav; vazba poškozená (desky jsou z menší části odděleny od knižního bloku), kůže odřená a silně opotřebovaná, na hřbetu s většími ztrátami, rohy desek naražené, předsádky zaprášené, pomačkané a
90 000Kč
Bez daně: 90 000Kč
Bez daně: 90 000Kč
Moskva, 1986.
Dobrý stav, obálka zašpiněná (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dobrodružné příběhy jinocha na pustém ostrově. Vydalo nakladatelství Šolc a Šimáček v Praze 1923. Čt..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pohádky rybářova Jiříka. Vydal Václav Petr, Praha 1948. Edice Kouzelný svět, svazek 1. První vydání,..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala knihtiskárna Ed. Beneše v Praze 1910. Stran 99. Původní brož, měkká vazba, obálka natržena a ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pohádky, Erbenovy a Boženy Němcové, Ruské byliny. Výbor souvislé četby pro III. třídu. Nákladem Nové..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Elektrotechnický svaz československý, Praha 1948. První vydání, stran 302 se 226 obrazy v text..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zdraví, chování, péče, strava...Odpovědi na všechny vaše otázky! Vydalo nakladatelství CPress v Brně..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem Ústředního nakladatelství a knihkupectví učitelstva, Praha 1922. Počet stran 129. Původní p..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal nakladatel Karel Červenka v Praze 1942. Stran 127. Původní poloplátěná vazba, ve hřbetě natrže..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Vaněk a Votava, Praha, nedatováno. Stran 83. Původní poloplátěná vazba, ve hřb..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 41409 až 41424 z 116863 (7304 stránek)
Zákazníci sk

![Myšlenky pozdě v noci [edice Kolumbus; Lewis Thomas, přírodní vědy, eseje vědce a popularizárota vědy] Myšlenky pozdě v noci [edice Kolumbus; Lewis Thomas, přírodní vědy, eseje vědce a popularizárota vědy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/497147-myslenky-pozde-v-noci-14916568721-1024x1024.jpg)

![Lucidum prospectivae speculum, Das ist: Ein heller Spiegel der Perspective [1726; malířství; perspektiva; architektura; umění; rytiny; mědiryty] Lucidum prospectivae speculum, Das ist: Ein heller Spiegel der Perspective [1726; malířství; perspektiva; architektura; umění; rytiny; mědiryty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741755-lucidum-prospectivae-spec-17446220571-1024x1024.jpg)


![Na zlaté zátoce. Pohádky rybářova Jiříka (edice: Kouzelný svět, sv. 1) [pohádka; ilustrace a obálka Marie Želibská] Na zlaté zátoce. Pohádky rybářova Jiříka (edice: Kouzelný svět, sv. 1) [pohádka; ilustrace a obálka Marie Želibská]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_294424_1-1024x1024.jpg)


![Zvukoměřictví (edice: Elektrotechnická knihovna) [Fonometrie, měření zvuku, mj. Zvukoměřická meteorologie, Zvukoměřické přístroje] Zvukoměřictví (edice: Elektrotechnická knihovna) [Fonometrie, měření zvuku, mj. Zvukoměřická meteorologie, Zvukoměřické přístroje]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_287378_1-1024x1024.jpg)



