NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Computer Press, Brno 2006. Původní vazba, rozměry: 18 x 23 cm, stran 128 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Městské muzeum a galerie Polička, 2004. Brožovaná, stran 130, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 74 - včetně vyobrazená, rozměry: 17 24 cm
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Oldenbourg Verlag München, Wien 1991. Původní pevná vazba, 417 stran, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nicolaische Verlagsbuchhandlung, 1995. Původní pevná vazba s přebalem, 431 stran, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, stran 42 - včetně vyobrazená, rozměry: 17 24 cm
Stav velmi dobrý, pouze obálka a hřbet jsou lehce odřené
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pahl-Rugenstein Nachfolger 1995. Brožovaná, 184 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Petr Oliva 1994. Sešit, rozměry: 17 x 23,5 cm, stran 53
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, rozměry: 11 x 17 cm, stran 831 a 270.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Mor. Ostrava, Duch Času 1932.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydalo nakladatelství Motto, Praha 2012. Vydání první, stran 203. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný, neautorské věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba s přebalem, rozměry: 22,5 x 30 cm, 324 stran - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřený přebal.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydání první, stran 260. Brožovaná s přebalem. Rozměry: 11,5 x 17 cm
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná, mírně odřená na okrajích potrhaná obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1974 (13. publikace). Původní brož, 268 stran, malá 8°.
Dobrý stav, obálka odřená, hřbet natržený
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Konfrontace, Curych 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 12 x 19 cm, 187 stran.
Velmi dobrý stav, přední i zadní předsádka počmáraná propisovačkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 209 až 224 z 116845 (7303 stránek)
Zákazníci sk










![Duch Času. Časopis Československé sociální demokracie pro Moravu a Slezsko 1932, roč. XXXIV. (Sociální demokracie, první republika, mj. Dvacet předáků komunistických vyloučeno [Zinověv], Bouře v Belfastu, Německo chce také zpět kolonie, 28. říjen) Duch Času. Časopis Československé sociální demokracie pro Moravu a Slezsko 1932, roč. XXXIV. (Sociální demokracie, první republika, mj. Dvacet předáků komunistických vyloučeno [Zinověv], Bouře v Belfastu, Německo chce také zpět kolonie, 28. říjen)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/769236-duch-casu-casopis-ceskosl-17809255191-1024x1024.jpg)




