NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Josef Pelcl, 1912. Pevná vazba, rozměry: 12,5 x 17 cm
Velmi dobrý stav, titulní list IV. dílu je u hřbetu do poloviny vytržený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 16 x 24 cm, stran 273
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Titulní list je zažloutlý, signaturní razítko i podpis pův. majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba, rozměry: 15,5 x 22,5 cm, stran 491
Velmi dobrý stav. Lehce odřené desky a hřbet, na přídeští je nálepka, vyřazený knihovní exemplář
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Orbis, Praha 1942. V Evropě a za oceánem, sv. XIII. Poloplátěná vazba - obálka chybí, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 287 + rozkl. mapka
Velmi dobrý stav. Nesouvisející věnování
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stará pohlednice, neprošlá, poškozeno ostřihem z obou stran,, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si..
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Převazba, část pův. obálky je nalepena na desky, stran 249-348, rozměry: 17 x 24 cm
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
E. Beaufort, Praha 1896. Převazba, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, stran 401
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, přední desky se uvolňují od vazby, okraje stránek jsou lehce zažloutlé
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná. Stran 70, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
F. Adámek, Královské Vinohrady 1908. Brožovaná, rozměry: 13 x 17,5 cm, 80 stran.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
F. Adámek, Královské Vinohrady 1905. Brožovaná, rozměry: 12 x 17,5 cm, 61 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce ušpiněná a natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
F. Adámek, Královské Vinohrady 1906. Brožovaná, rozměry: 12 x 17,5 cm, 92 stran.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Stará pohlednice, neprošlá, poškozeno ostřihem z obou stran,, malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba - část obálky je vložena do knihy. Rozměry: 10 x 15 cm. Stran 125.
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Pevná vazba s obálkou. Rozměry: 10,5 x 15 cm. Třetí vydání. Stran 128.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a podlepená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 20 cm, 100 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná a mírně odřená obálka, spodní roh obálky je s lehkou ztrátou, stránky jsou zažloutlé
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 88 stran.
Stav pěkný, nerozřezáno
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Zobrazeny položky 161 až 176 z 116814 (7301 stránek)
Zákazníci sk








![Christa. Evangelium krásy [Moderní bibliotéka, zajímavá obálka] Christa. Evangelium krásy [Moderní bibliotéka, zajímavá obálka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/769190-christa-evangelium-krasy--17809004981-1024x1024.jpg)
![Sen jarního jitra [Moderní biliotéka] Sen jarního jitra [Moderní biliotéka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/769189-sen-jarniho-jitra-moderni-17809004111-1024x1024.jpg)
![Egidius a cizinec [Moderní biliotéka, zajímavá obálka] Egidius a cizinec [Moderní biliotéka, zajímavá obálka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/769188-egidius-a-cizinec-moderni-17809002361-1024x1024.jpg)
![Xanthis, Hyalis, Rovér a Angiséla [Moderní biliotéka, zajímavá obálka] Xanthis, Hyalis, Rovér a Angiséla [Moderní biliotéka, zajímavá obálka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/769186-xanthis-hyalis-rover-a-an-17809000001-1024x1024.jpg)




