NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Cézanne
C.Naubert-Riser
Nakl. INA, Bratislava 1996.
Velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněný zadní přebal.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Hansel und Gretel. Pop Up Pictures Story
Pamela Storey
Brown Watson, England, 1992.
Velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněné desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Célébres Symphonies
J.Haydn
Henry Litolff´s Verlag. Nedatováno.
Velmi slušný stav, desky odřené, rohy otřepené, na některých stránkách skvrnky od stáří. Jinak uvnitř dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bělá pod Bezdězem, Mladá Boleslav
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím. V názvu je vždy též o.k.r.e.s. ..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Lidičky, jenom mi řekněte...
M. Voříšková, J. Šimánek
Nakladatel J. Švehla Praha, 1933.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mix Future Interiors (Spring-Summer 2006)
Global Color Research Limited, 2005.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Tajné poslání. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie H. French, hrají H. Williams, C. Lehmann)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zloděj z Bagdadu. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie L. Berger a M. Powell, hrají J. Duprez, J. Justin)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav, titulní i zadní strana lehce počmárána tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kniha džunglí. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Z. Korda, hrají Sabu, J. Calleia)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dům na křižovatce. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie B. Dearden, hrají M. Johns, T. Walls)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
George Nikolajevich
Balcony Press, 2002.
Velmi dobrý stav, obálka lehce odřená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kontraband. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie M. Powell, hrají K. Veidt, V. Hobson)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bílá nemoc. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie H. Haas, hrají Z. Štěpánek, V. Vydra)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bedrník Smith. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie L. Howard, hrají M. Morris, F.L. Sullivan)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bratři v triku 1947. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina.
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Člověk bestie. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Renoir, hrají Jean Gabin, Simone Simon)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 30. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021