NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
První objevy: Úžasní broučci
Jenny Wren
Vydalo nakladatelství Svojtka & Co, Praha 2017. Vydání první, stran 8, tvrdé kartonové listy.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Savci - Vidět, poznat, vědět, svazek 1 [Dětská encyklopedie zvířat - Poznejte fascinující svět savců - jejich vývoj, stavbu těla a tajemství jejich života]
Steve Parker
Vydalo nakladatelství Tatran, Bratislava 1991. Série: Vidět, poznat, vědět, svazek 1. Vydání první, stran 64. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Odešel krásný sen
R. Lamp, B. Pelčák
Nakladatelství Grando Praha, 1947.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Dějiny psané kamenem (ilustrace Zdeněk Burian)
Kleibl, Josef
Artia, Praha 1976, 61 stran, pevná vazba
Dobrý stav, neautorské věnování.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Konstruktivní život. Zbavte se plachosti, deprese, strachu, stresu, zármutku, chronické bolesti (psychoterapie, životní harmonie)
David K. Reynolds
Vydalo nakl. Eminent, Praha 2007. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 21 cm, 147 stran.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Magazín Dikobrazu (konvolut časopisů, 8 kusů)
Kolektiv autorů
Sešity, rozměry: 20 x 28 cm, každé číslo 64 stran
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Encyklopedie lži, podvádění a klamání s příklady a obrana proti nim (lež, interpersonální vztahy, psychologie, sociologie)
Emil Mleziva
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2000. Stran 238, vydání první. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Princip zodpovědnosti (management, odpovědnost, pracovní motivace)
Reinhard K. Sprenger
Pragma, Praha 1995. Brožovaná, stran 253, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Francouzská vína (víno, Francie, historie, jídlo a víno, Champagne, Bordeaux, Provence a Korsika, Údolí Loiry)
Robert Joseph
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2000. Vydání první, stran 240. Původní pevná vazba. Rozměry: 16 x 22 cm.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Physiologie lásky (muži a ženy, láska, mj. Láska a věk, Hranice lásky)
Pavel Mantegazza
 I. L. Kober, Praha. Nedatováno. Převazba, stran 228 + příloha. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce odřené, desky mírně zažloutlé, na hřbetu polepka. Uvnitř razítka. Lehce zažloutlé stránky, místy skvrnky od stáří.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Úvahy o trojúhelníkovém profilu tížných hrází (edice: Sborník českého vysokého učení technického v Praze) (přehrady, výpočty)
Theodor Ježdík
Brožovaná, stran 24, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis původního majitele.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mýtus elit (elity, intelektuálové, marxismus, mj. A. Comte, B. Engels, E. Fromm, M. Jodl, K. Marx, F. Nietzsche)
J. Máchová, A. Vaněk
Původní pevná vazba se zlacením a přebalem, 209 stran, vydání první, rozměry: 16 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, přebal lehce odřený. Nesouvisející věnování.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Sázení, zalévání, hnojení (zahrada, zahrádkářství, pěstování)
Bob Flowerdew
Metafora, 2010. Brožovaná, stran 112, rozměry: 15,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ostrovem lovců lebek (edice: Všemi díly světa) (cestopis, Borneo)
Eric Mjöberg
Vydává nakl. Pokrok, Praha 1930. Pevná vazba, stran 392, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nesmrtelní se setkávají. Metafysická groteska (edice: Živé knihy, sv. X) (román, sci-fi; ilustrace a dřevoryty Vladimír Silovský)
K. J. Beneš
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 14 x 21,5 cm, stran 215.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet lehce odřené, vevázána původní obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021