NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Oldenbourg Verlag München, Wien 1994. Původní pevná vazba, 742 stran, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Verlag W. Kohlhammer, 1987. Brožovaná, 256 stran, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Cornelsen Verlag, 1993. Brožovaná, 432 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2015.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 29, rozměry: 18 x 26 cm.
Stav slušný, obálka i hřbet zcela chybí, složky uvolněné. Uvnitř stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Ikar, Praha 2005. Pevná vazba, 175 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
220Kč
Bez daně: 220Kč
Bez daně: 220Kč
Sfinx, Praha 1922. Brožovaná, stran 127, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce zažloutlé a mírně otřepené se skvrnkami od stáří. Hřbet v horní i dolní části natržený. Některé složky uvolněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x19 cm, 18 stran. Druhé vydání.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Nakl. Elzevir B. Moser, Praha 1927. Převazba se zlacením na hřbetu, 150 stran, 74 vyobrazení, 2 mapy a 2 plány, rozměr: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Verlag W. Kohlhammer, 1994. Brožovaná, 191 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Práce, Praha 1962. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, stran 220 a 348 obr.
Stav dobrý. Obálka a hřbet lehce odřené. Hřbet v dolní části mírně natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Západoslovanské tlačiarne, Trnava 1951. Měkká vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, 151 stran.
Dobrý stav, přebal lehce odřený, otřepený a na hřbetu potrhaný. Na hřbetu polepka, knižní blok uvolněný z obálky.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Centrum pro ekonomika a politiku, Praha 2004. Vydání první, stran 152, brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešit, stran 72 - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 30 cm
Velmi dobrý stav. Lehce odřená obálka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Vašut, Praha 1998. Vydání první, stran 156, brožovaná.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Složky jsou sepnuté do desek. 54 stran - včetně vyobrazení + rozkl. příloha, rozměry: 21,5 x 30 cm
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk







![Sisi. Mythos und Wahrheit [rakouská císařovna Sissi, Alžběta Bavorská, vídeňský dvůr, dějiny každodennosti 19. století, kulturní dějiny] Sisi. Mythos und Wahrheit [rakouská císařovna Sissi, Alžběta Bavorská, vídeňský dvůr, dějiny každodennosti 19. století, kulturní dějiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/769287-sisi-mythos-und-wahrheit--17809933091-1024x1024.jpg)













![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)