NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Občanská válka ve Francii
Karel Marx
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, 48 stran.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná a otřepená, složky uvolněné. Přední část obálky je utržená od hřbetu.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Program a organisace Národní strany svobodomyslné
Sešit, rozměry: 13 x 19 cm. Stran 24.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zahrada Getsemanská (vazba, podpis Jan Vrba)
Jan Vrba (podpis)
Pergamenová vazba se zlacením, 121 stran, rozměry: 14 x 18 cm
Pěkný stav. Podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Metamorphose Eines Warenhauses/Metamorphosis of a Department Store
Olaf Winkler
Prestel Pub; Copyright 2002.
Perfektní stav, nová kniha v ochranné igelitové folii.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Středověké Ústí nad Labem ve světle královských listin (poškozeno)
Lenka Bobková, Kateřina Bobková
Vyd. Město Ústí nad Labem 1999. Stran 37. 5 linorytů Jan Lepšík. Výtisk č. 1059. Původní pevná va..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Vyhnáni z Portugal aneb Nepravý vévoda (historická povídka)
S. Glaser
Brožovaná, stran 79. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav dobrý. Obálka a hřbet lehce odřené a ušpiněné. Složky volně vložené do obálky. Nerozřezáno.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Rozpravy Aventina, ročník IV. / 1928-1929
List pro kulturu, umění a kritiku
Nakladatelství AVENTINUM, Praha.
Uvnitř dobrý stav, lehce odřené a vyšisované desky.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Král hranice (exilové vydání, Revue napětí a humoru)
Sergiusz Piasecki
Brožovaná, 189 stran rozměry: 12 x 17 cm
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Chodecký sport (sport, sportovní chůze, trénink, cvičení)
Miloslav Fassati
Státní tělovýchovné nakl. Praha 1954. Brožovaná s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, stran 63.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Agrární almanach kraje Německobrodského 1931 (Německý Brod-Havlíčkův Brod, mj. Žena v životě venkova, Význam agrární myšlenky, Agrární hnutí v našem kraji)
František Sezemský
Nákladem Župního sdružení republ. dorostu v Německém Brodě 1931. Brožovaná, stran 299. Rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Svědectví kapitána Minaříka (Svobodná Evropa, Pavel Minařík)
Pavel Minařík, Jiří Stano
Rudé právo 1976. Brožovaná, 165stran, rozměr: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Alltag im Alten Rom (Každodenní život ve starověkém Římě, Římská říše, antika, kulturní dějiny)
Artemis, 1995. Pevná vazba s přebalem, stran 447. Rozměry: 17 x 25 cm.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Židovská ročenka  - 5723 (1962-1963)
Rudolf Iltis (red.)
Měkká vazba, 142 stran, rozměr: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Židovská ročenka  - 5725 (1964-1965)
Rudolf Iltis (red.)
Měkká vazba, 142 stran, rozměr: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Das 21. Jahrhundert. Japan und Europa. Die neuen Zentren der Macht (21. století. Japonsko a Evropa. Nová centra moci, politika, ekonomie)
David Halberstam
Droemer Knaur, 1991. Původní pevná vazba s přebalem, 206 stran. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dělnická osvěta, ročník XII, čísla 1-10/1926 [Věstník Dělnické akademie v Praze]
Václav Patzak (red.)
Převazba, rozměry: 16 x 22,5 cm, stran celkem 393.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021