NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Měkká vazba, stran 229, rozměry: 11 x 14,5 cm
Velmi dobrý stav, obálka je u hřbetu v horní části lehce natržená.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, stran 187, rozměry: 10,5 x 14,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v dolní části natržený. Na titulním listu je razítko
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba - část obálky na nalepena na desky. Stran 322, rozměry: 15 x 20 cm
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby. Signaturní razítko
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1947. Brožovaná, stran 134, druhé vydání, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Naše vojso, 1964. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 17 cm, 129 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je nepatrně odřená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 343 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je nepatrně odřená a hřbet v dolní části lehce natržený
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nákladem Jana Laichtera, Praha 1921. Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 21 cm. Stan 404.
Stav pěkný
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Převazba, rozměry: 12,5 x 1,5 cm, 526 stran.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
brožovaná s obálkou, 286 stran, rozměry: 12,5 × 16 cm.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je lehce odřená a v horní části se ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakladatel M. Urbánek, Praha.
Velmi dobrý stav -orazítkováno.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Převazba, stran 291, rozměry: 12 x 15 cm.
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Ot. Štorch Marien, 1927. Lidová knihovna Aventina, sv. 20. Celoplátěná vazba. Stran 195, rozměry: 11 x 17 cm
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 16 cm, 197 stran.
Stav velmi dobrý. Hřbet je lehce vyšisovaný a obálka v horní i dolní části u hřbetu natržená
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
František Adámek, Královské Vinohrady 1908. Moderní bibliotéka, r. VI., dílo 8. Brožovaná, rozměry: 13,5 x 17,5 cm, 93 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná a mírně otřepená obálka. Hřbet je do poloviny natržený, stránky nesou stopy po rozřezání
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, stran 422, rozměry: 13 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená a v dolní části u hřbetu natržená Na přídeští je nalepeno ex libris
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Převazba, stran 105, rozměry: 12,5 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce ušpiněné
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk





















![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)