NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Nakladatel F. Kovařík, Praha 1945.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatel Ota Tesař, Praha 1939.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel Mojmír Urbánek, Praha 1938.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel E. J. Rosendorf, Praha, 1937.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel Mojmír Urbánek, Praha 1937.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel Mojmír Urbánek Praha.
Velmi dobrý stav - rohy lehce odřeny.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Philadelphia - New York: J. B. Lippincott Company kolem r. 1944. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, barevnou horní ořízkou, pův. obálkou a ex libris, 293 stran, 4° (14 x 21 cm)
obálka trochu natržená a zašpiněná, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
London: Pall Mall Press Limited 1967. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a pův. obálkou, 242 stran, 4° (14 x 21 cm)
jen mírné známky opotřebení, listy lehce zahnědlé, jinak ve velmi dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Berlin: August Scherl G.m.b.H. kolem r. 1927. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a barevnou horní ořízkou, 279 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 8° (14 x 19 cm)
knihov. exemplář, desky natržené a zašpiněné, ořízka a předsádka zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Cambridge: University Press 1967. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, pův. obálkou a frontispisem, 207 stran, 4° (14,5 x 22 cm)
obálka lehce natržená a zašpiněná, jinak uvntř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Nakladatel M. Urbánek, Praha 1942.
Dobrý stav - ve hřbetu do poloviny roztrženo, vertikálně přeloženo.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Zákazníci sk















![USSR, the Story of Soviet Russia [sovětské Rusko] USSR, the Story of Soviet Russia [sovětské Rusko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769458-ussr-the-story-of-soviet--17811034111-1024x1024.jpg)
![The Communist States & the West [vztah Západ - Východ] The Communist States & the West [vztah Západ - Východ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769457-the-communist-states-amp--17811027711-1024x1024.jpg)
![Fahrt und Fessel. Mit dem Motorrad von Leipzig nach Afghanistan [cestois] Fahrt und Fessel. Mit dem Motorrad von Leipzig nach Afghanistan [cestois]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769456-fahrt-und-fessel-mit-dem--17811022281-1024x1024.jpg)
![The Crisis of Russian Populism [ruský populismus] The Crisis of Russian Populism [ruský populismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769455-the-crisis-of-russian-pop-17811016521-1024x1024.jpg)


![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)