NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Základy jazykovědy
Adolf Erhart
SPN, Praha 1990. Původní vazba, 8°, 200 stran, 2. upravené vydání.
Velmi dobrý stav, stránky mírně zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zvoňte zvony nám
J. Marek
Nakladatelství Melantrich, Praha 1944.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Latina pro gymnázia
J.Špaňár, E.Kettner
SPN, Praha 1993. 7. vydání. Původní pevná vazba, obrazová příloha, rozměr: A5, 478 stran.
Pěkný stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Texty k dekonstrukci
Jacques Derrida
Archa, Bratislava 1993.Vydání první. Stran 336. Původní brož, (viz obr.). Rozměry: 13 x 21 cm.
stav velmi dobrý, vyřazeno z knihovny (razítko)
450Kč
Bez daně: 450Kč
Možnost ostrova
Michel Houellebecq
Nakl. Odeon, Praha, 2007. Původní vazba s obálkou, 344 stran, rozměr: A5.
Velmi pěkný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Krása nesmírná. Ruské lidové pohádky (Dva Ivanové, Kuzma Brzobohatý, Žabka carevna, Dvě sestry, O překrásné Vasilise, Carevič Ivan a šerý vlk; ilustrace Václav Fiala)
Irina Karnauchovová
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1984. Ilustroval, vazbu a předsádky navrhl Václav Fiala. Graficky upravil Milan Albich. Vydání 8, v LN 6., stran 224. Původní pevná vazba.
Stav dobrý, vybledlý hřbet
199Kč
Bez daně: 199Kč
Vodárenství I. Spotřeba vody. Potrubí a vodné sítě (Hydrologie, voda, vodovody)
Jaroslav Roth
Technicko-vědecké vyd., 1951. Brožovaná, stran 236, obr. 146. Rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Byznys je o lidech (podnikový management, psychologie)
Jan Urban
ASPI, Praha 2006. Brožovaná, rozměry: 15 x 21cm, vydání první, 276 stran.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Čítanka z dějin filozofie (Antická filozofie, Renesanční filozofie, Filozofie novověku, Sókratés, Platón, Seneca, Marcus Aurelius, Descartes, Hume, Diderot, Kant, Hegel, Kierkegaard, Husserl, Comte, Russell)
Jan Halada, Artur Geuss
Celoplátěná vazba s přebalem, 472 stran, vydání první, rozměry: 17 x 25 cm.
Dobrý stav, přebal odřený a potrhaný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Klíč k určování mineralův (edice: Chemická knihovna) (Mineralogie)
Bohdan Erben
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 18 cm, 164 stran.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zdravotně vodohospodářské posuzování jakosti vody a vzduchu (vodárenství, kvalita vody, voda, vodní hospodářství)
Jaroslav Bulíček
Měkká vazba, vydání druhé doplněné, stran 156, 4 obr., 118 tabulek, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Cesty ke zvyšování firemní výkonnosti (výkonnost podniku, produktivita práce)
Jiří Stýblo
Professional Publishing, 2002. Brožovaná, 75 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Palné zbraně - Fotografický atlas [pušky, pistole a revolvery, střelné zbraně]
Vladimír Dolínek
Nakl. Aventinum, Praha, 1999. Druhé vydání. Původní vazba, 256 stran, množství fotografií.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Od zbroje k stejnokroji (uniformy, vojáci , zbraně )
Petr Klučina (ed.)
Vydalo Naše vojsko, Praha 1988. Původní brož, měkká vazba, 118 stran s množstvím krásných černobílých ilustrací, první vydání. Rozměr 17 x 19 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vesnice a osady na území Velké Prahy s památkami slohové a lidové architektury. I.-II. (Praha, lidová architektura, fotografie, urbanismus, mj. Bohnice, Hostivař, Ruzyně, Stodůlky, Zličín, Lysolaje, Řepy, Vinoř, Liboc, Satalice)
Martin Čerňanský, Lubomír Procházka
Praha, Hlavní město Praha - odbor památkové péče Magistrátu hl. m. Prahy, 2015-2019, s. 349+255.
Velmi dobrý stav. První svazek má lehce naražený roh desek.
599Kč
Bez daně: 599Kč
 
Valentinská © 2021