NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Jednou jen v žití štěstí potká nás
Dr. H. Roedl
Nakladatel Fr. Kudelík, Praha.
Velmi dobrý stav - rohy lehce odřeny.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Ó hory mé
Antonín Holzinger, Rudolf Šulák
Nakladatel Mojmír Urbánek, Praha 1944.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Docela tiše...
V. Dubský
Nakladatel M. Urbánek, Praha.
Velmi dobrý stav - rohy lehce odřeny.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Já nepláču
Karel Růžička, Victor Matyasovich
Nakladatel Mojmír Urbánek, Praha 1943.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Jdi, zlaté dítě, spat...
Minka Traplová, Robert Stolz
Nakladatel Zdeněk Vlk, Praha 1929.
Velmi dobrý stav - obálka mírně natržená.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Kytička růží
Daisy Jelenová, Saša Grossman
Nakladatel Mečislav Tkačuk, Praha 1947.
Velmi dobrý stav - orazítkováno.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Prostějov
stará pohlednice. Náhled si zvětšíte kliknutím. ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Postrach biletářů. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie J. Devaivre, hrají Rellys, Gabriello)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čáry a kouzla. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie Ch. Jaque, hrají F. Ledoux, R. Faure)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hrabě Monte Christo. Bio-program v obrazech. Filmový prospekt z kina. (režie R. Vernay, hrají P. Richard-Willm, M. Alfa)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Za mřížemi a dráty - dokument. Filmový prospekt z kina. (režie I. Maršálková)
film, kino
Obrazový prospekt, který informoval diváky kin o nově uvedeném filmu. Vyšlo ve 40. letech, obsa..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Na Río de la Plata (dobrodružství, Uruguay)
Karel May
Olympia, Praha 1973. Vydání první, stran 314. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dopisy Felici (výběr z listů) [Franz Kafka, korespondence]
Franz Kafka
Praha, TV Spektrum s nakl. Akropolis 1991, stran 157, první vydání.
Mírně očteno. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Diskurs, autor, genealogie. Filozofie a současnost
Michel Foucault
Svoboda, Praha 1994. Původní brož, rozměry: 13 x 20 cm, vydání první, 115 stran
Pěkný stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Co je člověk? (filozofie)
Emerich Coreth
Zvon, Praha 1994. Stran 211, vydání 1. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm.
stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Lidské pudy a emoce. Jak jim rozumět a jak s nimi žít.
Jiří Šimek
Lidové noviny, Praha 1995. Stran 215. Původní brož, rozměry: 13 x 20 cm
stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021