NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Praha, Isa 2004, s. 61
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ostrava, Bookmedia s.r.o. 2018, s. 10
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Svojtka & Co. 2017, s. 47.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jinačovice, Banador s.r.o. 2020, s. 27.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakladatel Jaroslav Stožický, Praha.
Velmi dobrý stav - rohy lehce odřeny.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
[Wien: Fürst 1690], celokožená vazba se zlaceným hřbetem, mramorované předsádky, 12 listů+544+95 stran, 4° (16 x 22,5 cm)
desky silněji odřené a zohýbané, předsádky ušpiněné, zřejmě chybí části titulatůry, občas otisky prstů a hnědé skvrny, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Národní knihovna České Republiky, 2012. Brožovaná, rozměry: 20 x 20 cm, stran 98.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Computer Press, Brno 2007. Brožovaná, stran 419, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet v dolní části lehce natržený.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Melantrich, Praha 1946. První vydání.
Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Paprsky, 2014. Brožovaná, stran 238, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakladatel J. Mangl, Praha.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Wissenschaftliche Buchgesellschaft, 1994. Brožovaná, 315 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Piper, München 1990. Brožovaná, 392 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
ECON verlag, 1993. Původní pevná vazba s přebalem, 240 stran, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nasw Press, 1997. Brožovaná, 184 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Knižní klub, Praha 2005. Z anglického originálu. Stran 320. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav pěkný, nesouvisející věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk





![Catholische Tag-Zeiten. Herbst-Theil [brevíř, denní modlitba, náboženství, katolicismus] Catholische Tag-Zeiten. Herbst-Theil [brevíř, denní modlitba, náboženství, katolicismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769402-catholische-tag-zeiten-he-17810844571-1024x1024.jpg)


![Z oříšku královny Mab -[ Shakespeare ,převyprávěné divadelní hry Romeo a Julie, Večer tříkrálový, Hamlet, Sen noci svatojánské, Macbeth, Bouře ] Z oříšku královny Mab -[ Shakespeare ,převyprávěné divadelní hry Romeo a Julie, Večer tříkrálový, Hamlet, Sen noci svatojánské, Macbeth, Bouře ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/738987-z-orisku-kralovny-mab-pov-17417294201-1024x1024.jpg)








![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)