NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
London, Folio Society 1980, s. 192.
Velmi dobrý stav. Zlacení na deskách je lehce odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Mitchell Beazley 2007, s. 464.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London - Prague: George Allen & Unwin Ltd. - Orbis Publishing Co. 1931. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, pův. obálkou a frontispisem, 356 stran textu + 32 stran s černobílými obr.
obálka a ořízka zašpiněné, předsádka zahnědlá, jinak uvnitř v dobrém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
New-York: E. Duyckinck et al. 1827, celokožená vazba se štítkem na hřbetu, mramorovaná, viii+475 stran, velké 8° (14 x 22 cm)
okraje desek odřené, u hřbetu natržená, opravená průhlednou lepící páskou, vytržený list předsádky, titulní list dole potrhaný, průběžně dole vodní skvrna, částečně větší množství hnědých skvrn, celko
980Kč
Bez daně: 980Kč
Bez daně: 980Kč
Academic Press 1984, s. 369.
Velmi dobrý stav. Předsádka je lehce zašpiněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London: Conrad Octopus Ltd. 1999. Photographs by Stephen Robson.
Velmi dobrý stav. Přebal nepatrně odřený a na hřbetu vybledlý, rohy desek jen mírně odřené, jinak v pořádku, uvnitř pěkně zachovalá.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 29 x 42 cm.
Stav dobrý, lehce otřepené s mírnou ztrátou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 29 x 42 cm.
Stav horší, otřepené a z boku se ztrátou - chybí i malá část textu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Chicago: Herbert S. Stone 1905. Pův. poloplátěná vazba s titulem na přední desce a na předsádce s malým štítkem knihkupectví, 196 stran s četnými černobílými obr., 4° (17 x 22 cm)
hrany desek trochu odřené, listy lehce zahnědlé, bez ořízky, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 29 x 42 cm.
Stav velmi dobrý, lehce otřepené
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 29 x 42 cm.
Stav velmi dobrý, v horní části lehce natržení s mírnou ztrátou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 29 x 42 cm.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 29 x 42 cm.
Stav velmi dobrý, lehce otřepené
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sutton Publishing 1992, s. 196.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 29 x 42 cm.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Leipzig: Verlag von Otto Spamer 1869. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a barevnou ořízkou, 284+368 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 4° (15,5 x 22,5 cm
hřbet natržený, hrany desek odřené, předsádka, patitulní a titulní list zašpiněné, částečně zahnědlé listy, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Zákazníci sk




![Slovakia Then and Now. A Political Survey by Many Slovak Authors [Slovensko] Slovakia Then and Now. A Political Survey by Many Slovak Authors [Slovensko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769348-slovakia-then-and-now-a-p-17810130761-1024x1024.jpg)
![Publii Ovidii Nasonis Metamorphoseon libri XV. Interpretatione & Notis illustravit Daniel Chrispinus Helvetius in usum Serenissimi Delphini. ... [klasická filologie, latinská literatura, vazba kůže] Publii Ovidii Nasonis Metamorphoseon libri XV. Interpretatione & Notis illustravit Daniel Chrispinus Helvetius in usum Serenissimi Delphini. ... [klasická filologie, latinská literatura, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769346-publii-ovidii-nasonis-met-17810128011-1024x1024.jpg)


![Historic Styles in Furniture [historie nábytku] Historic Styles in Furniture [historie nábytku]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769343-historic-styles-in-furnit-17810125661-1024x1024.jpg)





![Das Buch der Pflanzenwelt. Eine botanische Reise um die Welt. Versuch einer kosmischen Botanik [botanika] Das Buch der Pflanzenwelt. Eine botanische Reise um die Welt. Versuch einer kosmischen Botanik [botanika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/769334-das-buch-der-pflanzenwelt-17810121061-1024x1024.jpg)

![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)