NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
MOBA 2017. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 21 cm, stran 280
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, stran 124
Velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 310
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní části natržený. Knižní blok se lehce uvolňuje z obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Větrné mlýny, Brno 2003. Brožovaná, rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 513
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Měkká vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 84.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, stran 61 - 70 vyobrazení
Velmi dobrý stav, obálka je nepatrně odřená a u hřbetu natržená, některé složky uvolněné
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 19,5 cm, stran 111
Velmi dobrý stav, obálka je nepatrně otřepená, některé složky uvolněné
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
F. Adámek, Praha, 1910, pevná vazba, 67 stran, rozměry: 12,5 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý, na deskách jsou skvrnky, v knize bylo zřejmě signaturní razítko - to vystřiženo
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Převazba, rozměry: 12 x 15,5 cm, stran 267
Stav velmi dobrý, signaturní razítko
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Měkká vazba. Stran 94, rozměry: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav, hřbet je v horní části lehce natržený, knižní blok je uvolněný z obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 19 cm, 116 stran.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlá obálka i stránky. Hřbet je v horní i dolní části s lehkou ztrátou
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakladatelství Grando, Praha, 1947.
Velmi dobrý stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Brožovaná, 169 stran, rozměry: 12,5 x 16,5 cm.
Stav velmi dobrý, mírně zažloutlá obálka a lehce odřená obálka, horní roh je lehce přehnutý, ve střední části je svkrnka
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
KOKORO, časopis česko-japonské spol., jaro 2005. Brožovaná, rozměry: 16,5 x 21,5 cm, 52 stran
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 23 cm, 34 stran
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet natržený, podpis pův. majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 16
Stav velmi dobrý, vyplněno jméno pův. majitele a první dvě strany. první strana popsána tužkou
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk





















![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)