NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Hvízdám si na cestu
K. Melíšek, J. Stelibský
Nakladatel Mojmír Urbánek Praha.
Velmi dobrý stav - rohy lehce odřeny.
40Kč
Bez daně: 40Kč
USSR, the Story of Soviet Russia [sovětské Rusko]
Duranty, Walter
Philadelphia - New York: J. B. Lippincott Company kolem r. 1944. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, barevnou horní ořízkou, pův. obálkou a ex libris, 293 stran, 4° (14 x 21 cm)
obálka trochu natržená a zašpiněná, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
The Communist States & the West [vztah Západ - Východ]
Bromke, Adam - Uren, Philip (eds.)
London: Pall Mall Press Limited 1967. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a pův. obálkou, 242 stran, 4° (14 x 21 cm)
jen mírné známky opotřebení, listy lehce zahnědlé, jinak ve velmi dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Fahrt und Fessel. Mit dem Motorrad von Leipzig nach Afghanistan [cestois]
Stratil-Sauer, G.
Berlin: August Scherl G.m.b.H. kolem r. 1927. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a barevnou horní ořízkou, 279 stran psaných frakturou s četnými černobílými obr., 8° (14 x 19 cm)
knihov. exemplář, desky natržené a zašpiněné, ořízka a předsádka zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
The Crisis of Russian Populism [ruský populismus]
Wortman, Richard
Cambridge: University Press 1967. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, pův. obálkou a frontispisem, 207 stran, 4° (14,5 x 22 cm)
obálka lehce natržená a zašpiněná, jinak uvntř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bramborová placka
J. Mottl-K. Melíšek, J. Stelibský
Nakladatel M. Urbánek, Praha 1942.
Dobrý stav - ve hřbetu do poloviny roztrženo, vertikálně přeloženo.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Pistoia [plán italského města]
Pistoia: Edizione dell´ente provinciale per il turismo, rok vydání neuveden. Mapa s černobílým obr. na přední straně, složená 4° (12 x 22 cm), rozložená 2° (38 x 44 cm)
jen mírné stopy opotřebení, v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Schutz der Oberfläche gegen Bergschäden [horní zákon]
Frankl, Otto
Prag: vlastním nákladem, 1925. Pův. sešit s titulem na přední desce, 25 stran, 4° (15 x 23 cm)
desky jen lehce zašpiněné, jinak ve velmi dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Licht- und electrische Wellen, Funken- oder Wellentelegraphie ...[fyzika]
Stahl, W.
Leipzig: Verlag von Arthur Felix 1902. Pův. sešit s titulem na přední desce, 38 stran, 4° (15,5 x 21,5 cm)
desky lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
Drei Mysterien. Der Stern von Juda. Die neunte Stunde. Der Kelch von Avalon [tajemné příběhy]
Kyber, Manfred
Stuttgart - Heilbronn: Walter Seifert 1921. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce, 95 stran, 4° (14,5 x 22,5 cm)
desky vybledlé, hrany desek odřené, na předsádce hnědé skvrnky, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Kašpárkovo panoptikum (Kašpárek, loutková hra, loutky)
E. Míšek
Sešit, rozměry: 12 x 16 cm, 32 stran
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Léto na Francouzském pobřeží (pobřeží Francie)
kolektiv autorů
Sešit, stran 20 - včetně vyobrazení, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Amos Komenský. Život a dílo v dokumentech a v českém výtvarném umění (biografie, historie, prameny-archiválie, literární věda, mj. M. Aleš, V. Brožík, S. Sucharda, F. Bílek, Štursa, Horejc, Makovský)
Dagmar Čapková, Jiří Kyrášek, Jindřich Šámal
Praha, Státní pedagogické nakladatelství 1953, s. 56+61 obr.
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce pomačkaná a u hřbetu natržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Křivoklát (Körbrův průvodce po Čechách, sv. 3.)
Alois Buss
Měkká vazba, rozměry: 11 x 19,5 cm, 36 stran s čb. fotografiemi + dobová reklama.
Stav dobrý. Obálka je lehce odřená a otřepená s lehkou ztrátou. Hřbet je odřený a v horní i dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Evangelická Praha
Stanislav Klíma
Brožovaná, rozměry: 13 x 17,5 cm, 56 stran s 10 obrázky - plán chybí.
Velmi dobrý stav, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlomený
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021