NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Kunstmuseum Düsseldorf 1992.
Pěkný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha, Mladá fronta 1957
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Nakladatel Fr. Kovářík Praha, 1940.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Praha, I. L. Kober 1871, s. 55.
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné. Knižní blok je povolený. Některé strany jsou uvolněné. Na předsádce je napsáno věnování pův. majitele.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Praga Mystica, 2007, Druhé vydání, brožovaná, 79 stran - včetně obr., rozměry: 15 x 21 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Methoda, sv. 18. Sfinx, Praha 1924. Brožovaná, stran 303, rozměry: 13 x 18 cm
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně vyšisovaná, hřbet v horní i dolní části natržený, některé složky uvolněné, podpis pův. majitele
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
CAD Press, 1983. Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 1003.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
= Evropa: výstavba miest - národné hospodárstvo / Europas Städtebau - Volkswirtschaft. Berlin: Dari-Verlag 1928.
Dobrý stav. Desky zašpiněné a skvrnité, rohy a okraje hřbetu trochu odřené, německá titulní strana uvolněná z vazby, vlastnické razítko na několika stranách, jinak uvnitř pěkně zachovalá.
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
CAD Press, 1983. Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 83.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
CAD Press, 1984. Brožovaná, rozměry: 15,5 x 20,5 cm, stran 179.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka i hřbet
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Měkká vazba, 143 stran, rozměr: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav, lehce zkosený hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, 71 stran.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Bohuslav Hendrich, Praha 1941. I. díl - pevná vazba s obálkou, II. díl brožovaná, rozměry: 11 x 15 cm, stran 127 a 127
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 100 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet, spodní roh je přehnutý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Knižní klub, Praha 2010. Pevná vazba, druhé vyd., stran 197, rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk














![Pohádkové svatyně buddhismu, křesťanství a islamu [kostely, mešity, katedrály, chrámy - Výklady o středověké stavební kultuře s 50 vyobrazeními] Pohádkové svatyně buddhismu, křesťanství a islamu [kostely, mešity, katedrály, chrámy - Výklady o středověké stavební kultuře s 50 vyobrazeními]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/768537-pohadkove-svatyne-buddhis-17812529901-1024x1024.jpg)


![Osud jako šance [o všech základních otázkách astrologie, homeopatie a reinkarnace] Osud jako šance [o všech základních otázkách astrologie, homeopatie a reinkarnace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/769589-osud-jako-sance-o-vsech-z-17812526331-1024x1024.jpg)

![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)