NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Stuttgart: Verlag von Scheible, Rieger & Sattler 1844-1846, polokožené vazby s mramorovanými deskami a ořízkou, 364; 332; 332; 323; 342; 316; 332; 336; 320; 308; 341; 318; 314; 315; 316; 330 stran
okraje desek odřené, předsádky a tituly se starými signaturami a razítky, občas některé stránky počmárané tužkou, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
2 399Kč
Bez daně: 2 399Kč
Bez daně: 2 399Kč
С.-Петербург 1913, polokožená vazba s mramorovanými deskami, str. 11-30, 4° (16 x 23,5 cm)
okraje desek silněji odřené, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
С.-Петербург: товарищество "Общественная Польза" 1894, polokožená vazba s mramorovanými deskami, 369+VIII+64 stran s приложения, obsah viz fotky, pův. desky vevázané, 4° (16,5 x 23,5 cm)
desky poněkud odřené, razítka a signatury na prvních stranách, pův. desky ušpiněné, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 940Kč
Bez daně: 1 940Kč
Bez daně: 1 940Kč
С.-Петербург: Типография товарищества "Общественная Польза" 1890, polokožená vazba s mramorovanými deskami, 352 stran, obsah viz fotky, pův. desky vevázané, 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud odřené, knihovní razítka a signatury na prvních stranách, poněkud zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
850Kč
Bez daně: 850Kč
Bez daně: 850Kč
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatelství Melantrich, Praha 1943.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel E. Hrubý, Praha 1941.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel Eng. Hrubý, Praha 1943.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Nakladatel F. Kovařík, Praha 1942.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Odeon, Praha 1989. Světová četba, svazek 566. Původní brož s přebalem, 256 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Odeon, Praha 1979. 176 stran, rozměr 10 x 14,5 cm. Původní celoplátěná vazba se zlacením a s přebalem.
Pěkný stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 26 cm, stran 57, vydání první.
Stav dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Grada, Praha 2013. Brožovaná, stran 80, první vydání, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zákazníci sk




![Volks-Conversationslexikon. ... [slovník, encyklopedie, vazba kůže, 16 z pův. 18 svazků svázáno do 8] Volks-Conversationslexikon. ... [slovník, encyklopedie, vazba kůže, 16 z pův. 18 svazků svázáno do 8]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769622-volks-conversationslexiko-17814376911-1024x1024.jpg)
![Вопросы вечные и Теософия. Доклад, читанный на открытом собрании Р. Т. О. января 1913 г. (Voprosy vechnye i Teosofiya. Doklad, chitannyy na otkrytom sobraniy R. T. O. yanvara 1913 g.) [Teosofie, carské Rusko] Вопросы вечные и Теософия. Доклад, читанный на открытом собрании Р. Т. О. января 1913 г. (Voprosy vechnye i Teosofiya. Doklad, chitannyy na otkrytom sobraniy R. T. O. yanvara 1913 g.) [Teosofie, carské Rusko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769621-voprosy-vechnye-i-teosofi-17814336481-1024x1024.jpg)
![Русский вестник; том двести тридцать пятый 1894. декабрь (Russkiy vestnik; tom dvesti tridtsat pyatyy 1894. dekabr) [časopis, carské Rusko, kultura, literatura, politika] Русский вестник; том двести тридцать пятый 1894. декабрь (Russkiy vestnik; tom dvesti tridtsat pyatyy 1894. dekabr) [časopis, carské Rusko, kultura, literatura, politika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769620-russkij-vestnik-tom-dvest-17814313991-1024x1024.jpg)
![Русский вестник; том двести десятый 1890. сентябрь (Russkiy vestnik; tom dvesti desyatyy 1890. Sentyabr) [časopis, carské Rusko, kultura, literatura, umění] Русский вестник; том двести десятый 1890. сентябрь (Russkiy vestnik; tom dvesti desyatyy 1890. Sentyabr) [časopis, carské Rusko, kultura, literatura, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769619-russkij-vestnik-tom-dvest-17814305871-1024x1024.jpg)










![Ghetto našich dnů [Terezín, Židé, holocaust, druhá světová válka] Ghetto našich dnů [Terezín, Židé, holocaust, druhá světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/475618-ghetto-nasich-dnu-14732311771-1024x1024.jpg)
![Meteor I vs. Létající puma V1 1944 [Gloster Metero, proudové stíhací letadlo RAF, druhá světová válka] Meteor I vs. Létající puma V1 1944 [Gloster Metero, proudové stíhací letadlo RAF, druhá světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/499218-meteor-i-vs-letajici-puma-14936259951-1024x1024.jpg)

![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)