NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Vítr to zná
Jaroslav Moravec, Jan Rychlík
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Statistický lexikon obcí v Zemi České. Úřední seznam míst ... =  Statistický lexikon obcí v Republice Československé, Praha 1934 [přetisk z roku 1935 s německou předmluvou a úvodem]
Prag: Orbis 1935, pův. brož., XXXI+XXIV+613 stran, velké 4° (21 x 30 cm)
obal potrhaný, ořízka zahnědlá, vyšisované okraje stránek, stránky na krajích částečně zohýbané a odřené, celkově ale ještě dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Les Folies-Bergère [varieté, program, 30. léta]
Paris: Folies-Bergères 1930, pův. sešit, [40] nečíslovaných stran s četnými čb. ilustracemi a reklamou, velké 8° (16 x 22 cm)
desky se starým kolkem, zadní deska proděravělá, uvnitř čistý, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Katalog über technische Hilfsmittel für Chirurgie, Medizin u. Krankenpflege von J. Odelga k. u. k. Hoflieferant [zdravotní potřeby, Rakousko-Uhersko]
Odelga, J.
Wien: J. Odelga 1906, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 335 stran s četnými ilustracemi, 4° (19 x 27 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, částečně oddělené od knižního bloku, přetrhaná vazba, prorezlé svorky, titulní list poněkud ušpiněný, u str. 275 kousek vytržený, kompletní, celkově použitelný stav
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Отцы и дети судебной реформы (к пятидесятилетию Судебных Уставов) 1864-1914, 20 ноября (Ottsy i deti sudebnoi reformy (k piatidesiatiletiiu Sudebnykh Ustavov) 1864-1914, 20 noiabria) [soudní reforma, slavní rusové, carské Rusko]
Koni, A. Th.
Москва: Издание Т-ва И. Д. Сытина 1914, zdobná celoplátěná vazba se zlacenou a barevnou ražbou, mramorovaná ořízka, IV+295+22 stran, velké 4° (22,5 x 29 cm)
okraje desek nepatrně odřené, staré věnování na titulu, průběžně stará vodní skvrna na dolním okraji stránek, zřejmě zbytky plísně, celkově ale použitelný stav
4 350Kč
Bez daně: 4 350Kč
Slowakische Korrespondenz. Informationsblatt des Slowakischen Nationalrates im Ausland ... [konvolut, Slovensko, 3. odbor, československý protikomunistický odboj, exil]
Greiner, Kristof (ed.)
München: Slowakischer Nationalrat im Ausland, Landesgruppe Deutschland 1956, 1957, jednotlivé listy, 2 sepnuté svorkou, 8; 8; 10, 16 stran, 2 tištěné, 2 strojopisem, 4° (20,5 x 28,5 cm)
nepatrně zahnědlé, zaprášené, ohmatané, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Eduard Lytton Bulwer's sämmtliche Romane. Aus dem Englischen von Friedrich Notter und Gustav Pfizer [10 svazků, staré tisky, romány, beletrie, vazba]
Bulwer, Eduard Lytton
Stuttgart: Verlag der J. B. Wetzler'schen Buchhandlung 1838-1839, celoplátěné vazby se slepotiskem a zlacením na hřbetu, barevné ořizky, 503; 436; 469; 532; 522; 520; 566; 520; 526; 504 stran, 8° (14
okraje desek nepatrně odřené, občas zevně skvrny, u sv. 1 chybí jeden ze 2 titulních listů, průběžně občas hnědé skvrny, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
2 450Kč
Bez daně: 2 450Kč
Volks-Conversationslexikon. ... [slovník, encyklopedie, vazba kůže, 16 z pův. 18 svazků svázáno do 8]
Stuttgart: Verlag von Scheible, Rieger & Sattler 1844-1846, polokožené vazby s mramorovanými deskami a ořízkou, 364; 332; 332; 323; 342; 316; 332; 336; 320; 308; 341; 318; 314; 315; 316; 330 stran
okraje desek odřené, předsádky a tituly se starými signaturami a razítky, občas některé stránky počmárané tužkou, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
2 399Kč
Bez daně: 2 399Kč
Вопросы вечные и Теософия. Доклад, читанный на открытом собрании Р. Т. О. января 1913 г. (Voprosy vechnye i Teosofiya. Doklad, chitannyy na otkrytom sobraniy R. T. O. yanvara 1913 g.) [Teosofie, carské Rusko]
Тимофеевский, Павел Иванович (Timofeevskiy, Pavel Ivanovich)
С.-Петербург 1913, polokožená vazba s mramorovanými deskami, str. 11-30, 4° (16 x 23,5 cm)
okraje desek silněji odřené, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Русский вестник; том двести тридцать пятый 1894. декабрь (Russkiy vestnik; tom dvesti tridtsat pyatyy 1894. dekabr) [časopis, carské Rusko, kultura, literatura, politika]
С.-Петербург: товарищество "Общественная Польза" 1894, polokožená vazba s mramorovanými deskami, 369+VIII+64 stran s приложения, obsah viz fotky, pův. desky vevázané, 4° (16,5 x 23,5 cm)
desky poněkud odřené, razítka a signatury na prvních stranách, pův. desky ušpiněné, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 940Kč
Bez daně: 1 940Kč
Русский вестник; том двести десятый 1890. сентябрь (Russkiy vestnik; tom dvesti desyatyy 1890. Sentyabr) [časopis, carské Rusko, kultura, literatura, umění]
С.-Петербург: Типография товарищества "Общественная Польза" 1890, polokožená vazba s mramorovanými deskami, 352 stran, obsah viz fotky, pův. desky vevázané, 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud odřené, knihovní razítka a signatury na prvních stranách, poněkud zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
850Kč
Bez daně: 850Kč
Chvíle s tebou
Karel Kozel, Karel Veselý
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Hudba je můj ideál
Jaroslav Moravec, Leopold Korbař
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Důlky ve tvářích
K. Kozel, A. Jindra
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Dřeváčky klapou
J. Moravec, E. Ludvík
Nakladatelství Melantrich, Praha 1943.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Dnes krásně tak
J. Fifka, F. Grothe
Nakladatel E. Hrubý, Praha 1941.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
 
Valentinská © 2021