NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Loučení bez konce
Petr Kareš
Nakladatel R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Panther vs T-34 - Ukrajina 1943 [tank, tanky, druhá světová válka, Sovětský svaz]
Robert Forczyk
Grada, Praha 2009. Brožovaná, vydání první, stran 80 - včetně obr., rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Encyklopedie řádů a vyznamenání (řády a vyznamenání, faleristika, pomocné vědy historické, mj. Řád Zlatého rouna)
František Lobkowicz
Libri, Praha 1995. Brožovaná. 238 stran, vydání první, bohatě ilustrovaná kniha, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Encyklopedie řádů a vyznamenání (řády a vyznamenání, faleristika, pomocné vědy historické, mj. Řád Zlatého rouna)
František Lobkowicz
Vydalo nakladatelství Libri, Praha 1995. Brožovaná. 238 stran, vydání první, bohatě ilustrovaná kniha, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tajemství Tibetu 2.  Tibetská kniha mrtvých
Květoslav Minařík
Vydal Canopus, Praha 1996. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první - dotisk, 256 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Československé lidové malířství na skle (graf. úprava Ladislav Sutnar)
N. Melniková-Papoušková
Státní grafická škola, Praha 1938. Brožovaná s původní obálkou, 35 stran textu, 99 převážně čb. fotografií. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kontext - překlad - hranice: Studie z komparatistiky
Oldřich Král (usp.)
Centrum komparatistiky, Praha 1996. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 154 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tribunová sútra Šestého patriarchy
Mistr Huineng
Vyšehrad, Praha 1999. Vydání třetí upravené. Stran 123. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 17 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Chata v Jezerní kotlině
Jaroslav Foglar
Olympia, Praha 1993. Sebrané spisy, sv. 10. Ilustroval Marko Čermák. Vydání 7, v Olympii 2.,, stran 188. Pevná vazba.
Stav dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Mladá léta učňovská a vandrovní (historik Josef Šusta paměti - Vzpomínky II. Praha - Vídeň - Řím, studia, bádání)
Josef Šusta
Vydalo nakladatelství Československá akademie věd, Praha 1963. Vydání první, stran 452. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Trini. Příběh indiánského chlapce. (KOD 81)
Ludvig Renn
Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1965.Druhé vydání,v SNDK první.Počet stran 330.Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Dějiny Anglie (Velká Británie, NLN - středověk, novověk, mj.i Tudorovci, Jindřich VIII., Alžběta a Marie Stuartovna, 19. století, dějiny do pol. 20. stol.)
André Maurois
Lidové noviny, Praha 1993. Z francouzského originálu. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 491 stran.
Stav pěkný, neautorské věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pražské zámky, zámečky a usedlosti (Praha) - průvodce
J. Staňková, M. Hurin, J. Staněk
Nakladatelství Academia, Praha 2008, 261 stran, vydání první, původní pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, velké množství fotografií.
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nechci říkat
K. Kozel, K. Veselý
Nakladatelství R. A. Dvorský, Praha.
Velmi dobrý stav - hřbet nese stopy po lepící pásce.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Jochen Peiper - Hitlerův muž
Charles Whiting
Jota, Brno 2002. Military. Stran 224 + 8 stran obr. přílohy, vydání první, původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 × 21 cm. (viz obr.).
Velmi dobrý stav
699Kč
Bez daně: 699Kč
Geistlicher christkatholischer Kern aller Gebeter, ... [modlitební kniha]
Prag: Verlag Franz Gerzabek kolem r 1812. Pův. poloplátěná vazba s barevnou ořízkou, titulní list v červené a černé barvě, 340 stran psaných frakturou, malé-8° (8,5 x 14 cm)
desky a hrany desek lehce odřené, ořízka zašpiněná, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
 
Valentinská © 2021