NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Dafnis a Chloe
Longos; Václav Mašek (podpis!)
Výtisk č. 157. Volné archy v původních deskách z kartonu, 8°, 113 stran.
Desky ve hřbetu výrazněji potrhané (viz foto), uvnitř velmi dobrý stav!
300Kč
Bez daně: 300Kč
Tobě má studánko čirá...
Václav Lokvenc
Polokožená vazba, 8°, 28 nečíslovaných stran.
Pěkný stav (viz foto)!
900Kč
Bez daně: 900Kč
Vhoď do hry srdce synu...
Václav Lokvenc
Polokožená vazba, 8°, 40 nečíslovaných stran.
Pěkný stav (viz foto)!
900Kč
Bez daně: 900Kč
Já, Francois Villon
Jean Teulé
Vydalo nakladatelství Garamond, Praha 2016. Původní celoplátěná vazba s obálkou, rozměr: 14 x 20 cm, 288 stran, vydání první.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Život je nádherný
Tereza Boučková
Vydala Euromedia Group - Odeon, Praha 2016. Česká řada, svazek 29. Vydání první, stran 240. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jak si zachránit vlastní život
Erica Jongová
Vydalo nakladatelství Votobia, Olomouc 1996 Původní brož, měkká vazba, 14,5 x 20,5 cm, 344 str.
Obálka vepředu lehce skrabatělá, asi od ohýbání. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Padáky & polibky
Erica Jongová
Vydalo nakladatelství Votobia, Olomouc 1997. Stran 473. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně odřeny, očteno. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Fotoska - film Námezdní síla (A. Bridges, R. Shaw)
Původní fotografie, 20 x 26 cm (A4), polokarton.
Pěkný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Fotoska - film Námezdní síla (A. Bridges, R. Shaw)
Původní fotografie, 20 x 26 cm (A4), polokarton.
Pěkný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Fotoska - film Námezdní síla (A. Bridges, R. Shaw)
Původní fotografie, 20 x 26 cm (A4), polokarton.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Fotoska - film Námezdní síla (A. Bridges, R. Shaw)
Původní fotografie, 20 x 26 cm (A4), polokarton.
Pěkný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Fotoska - film Námezdní síla (A. Bridges, R. Shaw)
Původní fotografie, 20 x 26 cm (A4), polokarton.
Velmi dobrý stav (viz foto)! V rozích dírky od špendlíků/připínáčků.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Treasure Island (Ostrov pokladů)
R.L.Stevenson
Puffin Books, 1994.
Dobrý stav, obálka nepatrně opotřebená.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Intelektuál ve veřejném prostoru
Petr Hlaváček (ed.)
Nakl. Academia, Praha, 2012. Edice 21. století, sv. 19. Původní vazba s obálkou, 400 stran, rozměr: 14,8 × 21 cm.
Dobrý stav, natlučený pravý horní roh, pomačkaná obálka.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Místo rudých růží (podpis Karel Konrád)
Karel Konrád (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 12 x 19 cm. Stran 34.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně zažloutlá. Autorské věnování s podpisem. Nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
George VI (Jiří VI)
Sarah Bradford
Penguin Books, 1989.
Stav uvnitř dobrý, obálka zašpiněná a lehce odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021