NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Katalog expozice korejského umění v Národním muzeu Koreje v Soulu. Národní galerie v Praze (2007 - 2009). Původní brož, 8°, 193 stran.
Pěkný stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 1989. Vydání první. Původní brož, měkká vazba, 280 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Metafora, Praha 2003. Vydání první, stran 478. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Fragment, Praha 2009. Vydání první, stran 399. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2017. Vydání první, stran 496. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Cesty, Praha 1994. Vydání první, stran 125. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2016. Původní pevná vazba s přebalem, 328 stran, druhé vydání, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 15 + 20 pohlednic.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 6 + 16 pohlednic.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 12 + 21 pohlednic.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Kentaur, Praha 1991. Vydání první, stran 95. Původní pevná vazba.
Hřbet desek mírně natržený. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 7 + 15 pohlednic.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15 x 21 cm, stran textu 10 + 15 pohlednic.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Winterthur – Düsseldorf: Kunstmuseum Winterthur – Richter-Verlag 2010, pův. laminovaná brož., 276 stran s četnými vyobrazeními, 21 x 23 cm, jazyk: německy
nová, zatavená ve fólii
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Togga Praha 2011
Nová
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Praha, Togga - Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, 2013, 1. vydání. Brožovaná vazba, 164 stran, 11 x 16,5 cm.
Kniha je nová.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 109009 až 109024 z 116888 (7306 stránek)
Zákazníci sk




















![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)