NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Jak najít tu pravou, aneb co by měl muž vědět o ženách
Tracy Cabot
Vydalo Knižní a hudební vyd. Scarabeus, Praha, 1995. Původní brož, měkká vazba, stran 313, rozměry: 12 x 18 cm.
Hřbet lehce odřený, vazba ve hřbetě lehce rozlepena. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Srdce zmámené láskou
Miroslav Plzák
Vydalo nakladatelství Motto, Praha 2002. Původní pevná vazba s přebalem, vydání první, stran 125, rozměr: 12 x 19 cm,
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
This Sceptred Isle Twentieth Century (Velká Británie)
Christopher Lee
Penguin Books BBC Books, 2000.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená.
95Kč
Bez daně: 95Kč
The Adventures of Sherlock Holmes
Sir Arthur Conan Doyle
Penguin Books, 1994.
Velmi slušný stav, poškozeno - obálka zašpiněná a odřená, první stránky mírně zašpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Gladiators from Capua
Caroline Lawrence
Dolphin Paperbacks, 2004.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná, mírně očteno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Geschichte des Polybius mit den Auslegungen und Anmerkungen des Ritters Herrn von Folard [et]c. [et]c. worinnen derselbe die Kriegskunst nach allen ihren Theilen ... [2. díl; "Dějiny"; mědiryty; rytiny; staré tisky; vojenství]
Polybius - Folard, Jean-Charles de - Oelsnitz, Anthon Leopol
Berlin: George Ludewig Winter [Georg Ludwig Winter] 1755, váz., 32+410+[2] s., 36 tabulí, 4° (21,5 x 27 cm)
Kůže na deskách opotřebovaná, s drobnými ztrátami, štítek s titulem částečně sedřený, předsádky vybledlé, zadní předsádka částečně odlepena, stránky a tabule zažloutlé, některé z tabulí mírně pokrčené
4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
The House. O knize Vojtěcha Preissiga - (Vojtěch Preissig, secese, typografie)
Tomáš Vlček
Složky volně vložené do obálky, rozměry: 17 x 25 cm, cca 48 stran.
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sešit zeleně. Po mnoha letech
Philippe Jaccottet
Akropolis, Praha 2012.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zavřený dům
Azorín
Jako 59. svazek edice Atlantis vydal J. V. Pojer, Brno, 1944. Kresba ve frontispisu A. Procházka.&nb..
Velmi pěkný stav, knižní blok odlepený z obálky.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Irák - Stručná historie států    MEZOPOTÁMIE
Martina Ponížilová
Libri Praha 2011
NOVÁ KNIHA
150Kč
Bez daně: 150Kč
Božský Cagliostro (podpis Stanislav Lom)
Stanislav Lom (podpis)
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 13 x 20 cm, 202 stran.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem. Desky jsou lehce zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Demokracie dnes a zítra
Edvard Beneš
III. (II. české vydání). ČIN, Praha 1946. Původní brož, 8°, 349 stran. ..
Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Atlas škodlivých činitelů našich ovocných plodin
C. Blattný, B. Starý
Praha, Česká grafická unie 1940. Nerozřezané listy volně vložené v papírových deskách, 317 stran textu + 127 tříbarvotiskových tabulí.
Uvnitř dobrý stav, desky roztržené, lehce odřené a zašpiněné (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Zaujimavosti slovenskej prirody (Slovensko, příroda)
Ivan Zmoray a kol.
Vydalo nakladatelství Osveta, Martin 1982. Vydání první, stran 368 + 24 stran barevné přílohy. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Slovensky.
Přebal mírně odřený. Stav jinak pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021