NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Fortuna Print, 1992.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Divadelní ústav, Praha 1979. Edice Režisér - Scénograf. Původní brož; 22 x 20 cm; 63 stran, čb. obrá..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Divadelní ústav, Praha 1979. Edice Režisér - Scénograf. Původní brož; 22 x 20 cm; 63 stran, čb. obrá..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Výběr z díla. Vydal Divadelní ústav v Praze 1979, edice Režisér - scénograf, svazek 8. Obálka a graf..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Divadelní ústav Praha 1977. Edice Režisér - Scénograf, svazek 5.
Dobrý stav, obálka lehce odřená (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Divadelní ústav,Praha 1979,Edice Režisér - scénograf,svazek 7.Obálka a grafická úprava Martin ..
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Nakl. Vyšehrad, Praha, 2004. Původní pevná vazba s přebalem, 344 stran, rozměr: A5.
Velmi dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vyšehrad, Praha 2010. Původní vazba s přebalem, 8°, 377 stran.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2002. Vydání první, stran 336. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Vyšehrad, Praha 2010. Vydání první. Stran 384. Původní brož. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný, ohnutý pravý přední roh
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Nakladatelství Moravská Bastei, Brno 1995. Původní pevná vazba s přebalem, 159 stran, rozměr: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Úvod do grafologie. Nakl. Panorama, Praha 1992, vydání první, 109 stran, původní brož, rozměry: 12 x..
Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, stran 68, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, stran 48, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Dresden: VEB Verlag der Kunst 1957, celoplátěná vazba, 315 stran s četnými reprodukcemi, 2° (25 x 33 cm), jazyk: německy
zevně mírně ohmataná a ušpiněná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nakl. Profil, Ostrava 1979. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 107 stran - množství ilustrací, rozměry: 21 x 24,5 cm
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zobrazeny položky 109009 až 109024 z 116894 (7306 stránek)
Zákazníci sk





















![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)