NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Divadelní ústav, Praha 1979.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba s přebale, stran 334, vydání první, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Jihočeské muzeum, České Budějovice 1981.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Edice za mír, svazek 13. Zrada Titovy bandy za války. Ze španělského originálu. Nakladatelství Mír, ..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, 118 stran.
Stav dobrý, horní roh obálky nese stopu po přehnutí, obálka je v dolní části mírně otřepená, obálka je v dolní části u hřbetu cca 4 cm natržená. Na titulním listu je signaturní razítko. Část stránek j
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo nakladatelství Regia, Praha 2003. Vydání první, stran 607. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm, stran 151.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, zadní část obálky je utržená a chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý - nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 18 cm, stran 24.
Dobrý stav, obálka je lehce zažloutlá, hřbet je odřený a do poloviny natržený. Složky jsou uvolněné a lehce zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Společnost Husova musea, Praha 1940.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Architektonický ateliér MCA architektů Miroslava Cikána a Pavly Melkové patří k renomovaným českým a..
Výborný stav, nová kniha.
590Kč
Bez daně: 590Kč
Bez daně: 590Kč
Český geologický ústav, Praha 1999
Nová kniha
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešity, rozměry: 15 x 20 cm. Každý sešit má 20-30 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 198.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená a v horní části s lehkou ztrátou. Kniha je vložena do kartonového pouzdra.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 22,5 cm, stran 165.
Stav horší, obálka a hřbet jsou odřené, hřbet je potrhaný, v dolní části s lehkou ztrátou. Přední část obálky je od hřbetu utržená, složky uvolněné a zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha: Pavel Koutský - Fotorenesance 2014, 89 stran, 18 x 23 cm
nová
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Měkká vazba, stran 64, rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, zažloutlá a spodní roh nese stopu po přehnutí. Na obálce i titulním listu je podpis původního majitele. Hřbet je odřený a v dolní části mírně natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zobrazeny položky 109009 až 109024 z 116946 (7310 stránek)
Zákazníci sk




















![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)