NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, stránkováno průběžně 65- 128.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná. Stran 91. Rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo NS Svoboda, Praha 2001. Vydání první, stran 370. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2018. Vydání první, stran 408. Původní pevná vazba s přebalem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brünn: gedruckt bei Franz Gastl 1853, zdobená červená kartonová vazba, rukou psaný titul na hřbetu, 228 stran, 8° (13,5 x 21 cm), jazyk: německy
okraje desek poněkud odřené, horní kapitálek natržený, vazba uvolněná, poslední složka volná, mírné otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 850Kč
Bez daně: 1 850Kč
Bez daně: 1 850Kč
Rok vydání: 2008 (1. vydání), Togga , kniha, brožovaná, 202 stran, 11 × 16,5 cm, česky Rozměry: 11 × 16,5 cm
Zcela nová kniha. Perfektní stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 55, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, stran 41, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý. Obálka a hřbet jsou lehce odřené, stránky mírně zažloutlé, místy je v textu zatrženo tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, stran 19, rozměry: 19,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je nepatrně ušpiněná.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakladatel: Togga, brožovaná, 342 stran, 11,4 × 16,6 cm, česky Rozměry: 11,4 × 16,6 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání).
Nová kniha, stav velmi dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Arca Jimfa, Třebíč 1993. Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 30.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně zažloutlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 60, rozměry: 175 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Stránky jsou zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Libri Praha 2009
Nová kniha
310Kč
Bez daně: 310Kč
Bez daně: 310Kč
Vyšehrad, Praha 2000. Pevná vazba s obálkou, stran 208, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, stran 107, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Prague: Municipal House 2001 [nezměněný dotisk 2004], Hardback s papírovou obálkou, 413 stran s více..
970Kč
Bez daně: 970Kč
Bez daně: 970Kč
Zobrazeny položky 108497 až 108512 z 116799 (7300 stránek)
Zákazníci sk








![Personal-Stand der Säcular- und Regular-Geistlichkeit der Brünner Diöcese in Mähren für das Jahr 1853 [brněnská diecése, seznam členů sekulárního a řádového duchovenstva, Morava, Brno] Personal-Stand der Säcular- und Regular-Geistlichkeit der Brünner Diöcese in Mähren für das Jahr 1853 [brněnská diecése, seznam členů sekulárního a řádového duchovenstva, Morava, Brno]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/597588-personal-stand-der-sacula-16212489661-1024x1024.jpg)












![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)