NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Praha: Kant 2017, pův. laminovaná kartonová vazba, 304 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 24 × 28 cm, jazyk: anglicky
nová, pův. balení
1 890Kč
Bez daně: 1 890Kč
Bez daně: 1 890Kč
Praha: Kant 2017, pův. laminovaná kartonová vazba, 304 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 24 × 28 cm, jazyk: česky
nová, pův. balení
1 195Kč
Bez daně: 1 195Kč
Bez daně: 1 195Kč
Divadelní program. Komedie o třech dějstvích. Program ke hře "Okamžik před finišem.", premiéra ..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Divadelní program. Program Divadla Komedie ke hře "Jak je důležité míti Filipa a Třetí zvonění"..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1951. Vydání první, stran 158. Původní brož, měkká vazba.
Obálka odřená, po okrajích otřepená a natržená. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Divadelní program. Program Městských divadel pražských číslo 351. Vyšlo k premiéře hry "Amadeus..
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha, 1950. Původní brož, 142 stran, 8 reprodukcí dřevorytů v textu a 2 přílohy na křídovém papíře, rozměr: 13 x 19 cm.
Obálka mírně zašpiněná a po okrajích natržená, stránky nesou stopy po rozřezání, vazba ve hřbetě lehce rozlepená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha, 1950. Původní brož, 142 stran, 8 reprodukcí dřevorytů v textu a 2 přílohy na křídovém papíře, rozměr: 13 x 19 cm.
Obálka mírně zašpiněná a odřená, vazba ve hřbetě rozlepená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Divadelní program. Vydalo Divadlo S. K. Neumanna k sedmé premiéře sezóny 1981/1982. "Jezinky a bezin..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Divadelní program. Program Divadla Na zábradlí k premiéře hry "Maratón", 19. září 1980. Stran 8..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Matice česká, Orbis Praha 1947. Původní brož; 19 x 14 cm; 93 stran. Volný hřbet, dobrý stav (viz fot..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Matice česká, Orbis Praha 1947.
Dobrý stav (viz foto). Nerozřezáno.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Divadelní program. Program Divadla Na zábradlí k premiéře hry "El Campo", únor 1982. Stran 8. Původn..
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Divadelní program. Program vydaný Činoherním klubem, scéna Divadla na Vinohradech ke hře "Bez r..
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Divadelní program.Poslední Shakespearova komedie o bouři ve světě i u nás. Režie Jan Kačer. Vydává S..
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění,Praha 1964. Edice Soudobá světová próza. Obál..
Stav dobrý, lehce ušpiněné desky (viz foto), neautorské věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 108497 až 108512 z 116871 (7305 stránek)
Zákazníci sk




![Anna Zemánková [English Version] Anna Zemánková [English Version]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/503560-anna-zemankova-english-ve-14982273341-1024x1024.jpg)
















![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)