NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Paris: Gazette des Beaux-Arts; rozměry tiskové plochy: 15 x 19 cm, rozměry listu: 18 x 27 cm, rozměry pasparty: 24 x 33 cm.
List ořezaný, chybí titul, údaje o vydavateli a tiskaři; dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Převazba, stran 160, rozměry: 12 x 16 cm.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na titulním listu je signaturní razítko, jedno zatmavené. Stráky jsou lehce zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stran 1000 - množství vyobrazení, rozměry: 14 x19 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v dolním rohu lehce pomačkaná, na vazbě jsou malé žluté skvrnky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Stará pohlednice, čistá., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutím.
..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. Melantrich, Praha 1988. Edice Gong. Brožovaná, 152 stran, vydání první, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Dokořán a Jaroslava Jiskrová - Máj, Praha 2007. Původní pevná vazba - přebal chybí, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, stran 222.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1963. Edice Karavana. Ilustroval Adolf Born. Vydán..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1972. Původní celoplátěná vazba s přebalem, formát A5, 345 stran, čtvrté vydání.
Přebal odřený, ve hřbetě zažloutlý a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Odeon, Praha, 1985. Původní brož s přebalem, 144 stran, vydání první, rozměry: 11 x 17 cm..
Stav pěkný (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1986. Vydání druhé, stran 91. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami s původní obálkou, stran 50 + obr. příloha, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1964. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 11,5 x 17 cm, 168 stran.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal Odeon, Praha 1973. Světová četba, sv. 443. Vydání první. Původní brož s přebalem, 350 stran, rozměr: A6.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal L. Mazáč, Praha 1941. Stran 253, osmé vydání. Původní poloplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený, po okrajích a ve hřbetě natržený a podlepený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nákladem K. Hlouška, Praha, nedatováno. Stran 176. Původní poloplátěná vazba.
Rohy desek mírně odřeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 94785 až 94800 z 116802 (7301 stránek)
Zákazníci sk




![Jules Jacquemart - Le bourgmestre de Leyde et sa femme [1872; lept; grafika; umění; portrét; Holandsko; Nizozemí] Jules Jacquemart - Le bourgmestre de Leyde et sa femme [1872; lept; grafika; umění; portrét; Holandsko; Nizozemí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/664357-jules-jacquemart-le-bourg-16547708331-1024x1024.jpg)










![Architektura národů SSSR [Sovětský svaz, Rusko, Ukrajina] Architektura národů SSSR [Sovětský svaz, Rusko, Ukrajina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/664246-architektura-narodu-sssr--16547169081-1024x1024.jpg)





![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)