NOVINKY V NABÍDCE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Československý spisovatel, Praha 1957.
Dobrý stav, chybí přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, stran 93, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha, 1961. Světová četba, svazek 273. Měkká vazba s přebalem. Stran 248, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydal Melantrich, Praha 1946. Stran 129. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně odřená, knižní blok odtržený od obálky. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Ikar, Praha 2001. Stran 223. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Oldag, 1999. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20 cm, stran 376.
Stav pěkný. Autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 156.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a otřepená. Místy nerozřezáno.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Sešit, stran 48, rozměry: 22,5 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 171, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Academia, Praha 2010. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 137.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, stran 251, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 24 x 30 cm, stran 220 - včetně velkého množství reprodukcí.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Měkká vazba, 82 - včetně vyobrazení, rozměry: 22 x 28,5 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Měkká vazba, rozměry: 23,5 x 30,5 cm. Stran 191 - včetně reprodukcí.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Oldřich Havlický. Ostrava 1947. Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, vydání první, 243 stran.
Dobrý stav, spodní roh obálky je přehnutý, zadní část obálky zcela chybí. Uvnitř je stav velmi dobrý..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
CDK, 2015. Brožovaná, rozměry: 15 x 19 cm, stran 219.
Stav pěkný.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Zobrazeny položky 94785 až 94800 z 116767 (7298 stránek)
Zákazníci sk





















![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting architecture sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincent Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-600x600.jpg)