NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Průkopník svobody. List KSR pro československý pracující lid v Rakousku (noviny) - pošk.
Karel Šíp (red.)
Přehnuté složky, strany 4, rozměry: 31,5 x 48 cm.
Stav horší, noviny jsou přehnuté, noviny jsou natržené. Noviny nejsou kompletní - poslední strana je z poloviny ustřižená - chybí.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vídeňské listy. Orgán československé strany socialistické v republice rakouské
Jan Kovář
Přehnuté složky, stran 6, rozměry: 30 x 42 cm.
Stav velmi dobrý, noviny jsou přehnuté.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vídeňské listy. Orgán československé strany socialistické v republice rakouské
Jan Kovář
Přehnuté složky, stran 6, rozměry: 30 x 42 cm.
Stav velmi dobrý, noviny jsou přehnuté.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rok práce. Výroční zpráva Českého srdce vídeňského čsl. sociální péče v Rakousku 1922
Ant. Machát
Sešit, stran 20, rozměry: 21 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Volnost. Časopis studentstva středních škol, číslo 10/1905
Ladislav Tvarůžek (ed.)
Sešit, stránkováno průběžně 174-188. Rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, na obálce i vazbě je malá hnědá skvrnka. U sponky jsou stopy po rzi.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ella a kamarádi
Timo Parvela
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2018. Vydání první, stran 136. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
1001 dnů, které otřásly světem
Peter Furtado(ed.)
Vydala Fortuna Libri, Praha 2009. Původní pevná vazba s přebalem; 21,5 x 16,5 cm; 960 stran, první vydání.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Artis Pictoriae Amatores. Evropa v zrcadle pražského barokního sběratelství
Lubomír Slavíček, Vít Vlnas (ed.)
Vydala Národní galerie, Praha 1993. Vydání první, stran 432, obrázků 241, z toho 21 barevných. Původní brož, měkká vazba, 24x21 cm.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Hegelovskou stopou.K poctě profesora ...
...Milana Sobotky. Vydala Univerzita Karlova v Praze 2003. Dr.h.c. Prof. PhDr. Milan Sobotka, CSc. j..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Žirafí máma a jiné příšery
Alexandra Salmela
Vydalo nakladatelství Albatros, Praha 2015. Vydání první, stran 96. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Měsíční květina
Einar Turkowski
Vydal Albatros, Praha 2010. Vydání první, stran 29. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Velvary, Slaný, Kladno
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutí..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Pohádkovým světem
Bohumil Schweigstill
Vydal B. Kočí v Praze 1927 jako 340 svazek Uměleckých snah. Stran 80. Původní poloplátěná vazba.
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky odřeny. Stav dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Sluníčko jde světem
Lída Autratová
Vydal Antonín Dědourek, Třebechovice p. Orebem 1946. Vydání první, stran 40. Původní poloplátěná vazba.
Desky odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Řád cisterciáků v českých zemích ve středověku. Sborník vydaný k 850. výročí založení kláštera v Plasech
HOUŠKOVÁ, Daniela (ed.)
1. vydání, Praha: Unicornis 1994, 143 stran, pův. brož., 21 x 30 cm
Výborný stav, nová
180Kč
Bez daně: 180Kč
Smečno, Kladno
Stará pohlednice, prošlá, se zn., malý formát (cca 9 x 14 cm). Náhled si zvětšíte kliknutí..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021