NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Papežka Jana
Donna Woolfolk Crossová
Vydalo nakladatelství Aquamarin - Knižní klub, Praha 1997. Vydání první, stran 384. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Englišova šedesátka (Karel Engliš)
Brožovaná s obálkou. 145 stran + obr. příloha, rozměry: 18 x 24 cm.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Slovo a Smysl 9-10. Časopis pro mezioborová bohemistická studia.
Academia, Praha 2008. Brožovaná, 8°, 417 stran.
Výborný stav. Nová kniha.
80Kč
Bez daně: 80Kč
By Nightfall
M.Cunningham
Fourth Estate, 2011.
Dobrý stav. Vazba mírně zkosená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
O moc a štěstí - Osudy slavných [Habsburkové a další, např. Karel I. Habsburský, Napoleon, Marie Terezie atd. atd.]
Sigrid-Maria Größingová
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2011. Vydání první, stran 184. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Svatý Saturnin
J. Schlumberger
Družstevní práce, Praha 1935. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 19 cm, stran 351.
Stav dobrý, přebal lehce odřený a mírně otřepený. V zadní části přebal potrhaný výrazněji.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Plníme plán, září 1948 - komunismus, Sovětský svaz - plakát
Balcárová
Reklamní propagační plakát. Papírový arch s barevným potiskem. Rozměry: 63 x 87 cm. Stav&..
 
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Petr Paul Rubens (1547 - 1640) 400. výročí narození - plakát
Reklamní propagační plakát. Papírový arch s barevným potiskem. Rozměry: 58 x 82 cm. Stav&..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Petr Paul Rubens (1547 - 1640) 400. výročí narození - plakát
Reklamní propagační plakát. Papírový arch s barevným potiskem. Rozměry: 58 x 82 cm. Stav&..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Teorie mravních citů (Pamětní výtisk č. 36.)
Adam Smith
Vydal Literární institut, Praha 2005. Pevná vazba + kartonové pouzdro, stran 460, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Adolph Menzel 1815–1905 [monografie; Německo; německé malířství 19. století; malba; umění; realismus]
Konrad Kaiser - Adolf von Menzel
Berlin: Henschelverlag 1956, vázaná, 136 s., 8° (17 x 24 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, s drobnými natrženími; velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Plníme plán, listopad 1948 - komunismus, Sovětský svaz - plakát
Balcárová
Reklamní propagační plakát. Papírový arch s barevným potiskem. Rozměry: 63 x 87 cm. Stav&..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Sammlung Wedermann im Kinsky [aukční katalog; sklo; fajáns; užité umění; grafika; malba; starožitnosti]
Otto Hans Ressler – Roswitha Boller – Michael Kovacek
Wien: Kinsky Kunst Auktion 2007, brožovaná, [196] s., 4° (21 x 30 cm)
Téměř jako nová.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Výtvarná práce, ročník IV., sešit 2. a 3./1925
Pavel Janák (red.)
Měkká vazba, rozměry: 20,5 x 25,5 cm, stránkováno průběžně 37-100 - množství vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je zažloutlá, odřená a lehce otřepená. Uvnitř je stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
25 let Lidové školy umění v Třeboni (1949-1974) - Třeboň
kolektiv autorů
Sešit, stran 56. Rozměry: 23 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lázně Luhačovice 1902-1927
Ruda Kubíček
Měkká vazba, rozměry: 22 x 29 cm, stran 100 - včetně vyobrazení.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené se skvrnkami. Hřbet je v horní části lepený. Kniha byla v zadní části politá - na obálce a několika posledních stranách jsou hnědé skvrny - nezasahují do t
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021