NOVINKY V NABÍDCE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Mír chýším! Válku palácům! (Světová četba, sv. 28)
Georg Büchner
Nakl. Svoboda, Praha, 1950. Původní měkká vazba s přebalem, 152 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Přebal mírně odřený a zašpiněný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Anastase a netvor Richard Wagner (Knihy dobrých autorů)
Walter Seidl
Brožovaná s obálkou, stran 130, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, odřená a lehce otřepená. Obálka je na hřbetu v horní i dolní části natržená, některé složky jsou volněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Plování. Od základů k závodní technice (plavání)
Rudolf Štorkán
Brožovaná. Stran 106 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav horší, obálka je ušpiněná, odřená a přehnutá. Hřbet je odřený, v dolní části se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Charles Lapicque [katalog k výstavě; francouzské malířství, Nouvelle École de Paris]
Nathan, Peter – Dorival, Bernard
Zürich: Galerie Nathan 1978. Katalog zur gleichnamigen Ausstellung in der Galerie Nathan, Zürich, 27. 10. 1978-27. 1. 1979, preface par Bernard Dorival, Paris
Pěkný stav, pouze přebal je zaprášený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nátisky, litografie, Cyril Bouda (1901 - 1984)
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Litografie, nátisky s popisy autora - nepodepsáno. Rozměry papíru: 482 x 640. ..
 
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Nátisky (Langer - Pražské pověsti), Cyril Bouda (1901 - 1984)
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Litografie, nátisky (Langer - Pražské pověsti)- nepodepsáno. Rozměry papíru: 495 x 660. ..
 
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Okresní Musa / Slavný Gaudissart / Bezděční herci / Dvojí rodina / Vstup do života (Knihovna klasiků, sv. 15., Honoré de Balzac)
Honoré de Balzac
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1965. Knihovna klasiků, Spisy Honoré de Balzaca, svazek 15. Vydání první, stran 475. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích nepatrně natržený a odřený. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Farář tourský / Petřička / Flora Brazierová / Črty a portréty (Knihovna klasiků, sv. 16., Honoré de Balzac)
Honoré de Balzac
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1973. Knihovna klasiků, Spisy Honoré de Balzaca, svazek 16. Vydání první, stran 699. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Thomas Mann [= DU, Schweizerische Monatsschrift, nr. 6 / Juni 1955] [život; dílo; biografie; životopis]
Zürich: Conzett & Huber 1955, brožovaná, 68 s., 4° (25 x 32,5 cm)
Velmi dobrý stav, časopis lehce opotřebovaný, lehce zažloutlý, trochu nerovný.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Kavárna, litografie, podpis, František Jiroudek (1914 - 1991)
František Jiroudek (1914 - 1991)
Barevná litografie; 1946 - podepsáno. Rozměry: 325 x 505. ..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Kavárna, litografie, podpis, František Jiroudek (1914 - 1991)
František Jiroudek (1914 - 1991)
Barevná litografie; 1946 - podepsáno. Rozměry: 325 x 505. ..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Modesta Mignonová / Dům u pálkující kočky / Venkovský ples / Gobseck (Knihovna klasiků, sv. 10., Honoré de Balzac)
Honoré de Balzac
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1958. Knihovna klasiků, Spisy Honoré de Balzaca, svazek 10. Vydání první, stran 436. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích nepatrně natržený a odřený. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rodina z paneláku, lept, podpis, Helena  Horálková (1955)
Helena Horálková (1955)
Lept; 1985; 2/10 - podepsáno. Rozměry: 457 x 358. ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Karel Demel (1942), lept, podpisBedřich Smetana - Kvartet č. 1, e moll; finale
Karel Demel (1942)
Lept, 1976 - podepsáno. Rozměry: 313 x 394. ..
 
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Kabinet starožitností / Stará panna / Quinolův důvtip / Macecha / Spekulant (Knihovna klasiků, sv. 18., Honoré de Balzac)
Honoré de Balzac
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1962. Knihovna klasiků, Spisy Honoré de Balzaca, svazek 18. Vydání první, stran 677. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal po okrajích nepatrně natržený. Stav jinak pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stories from the Ballet [pohádky, dětské knihy]
Cathay Books 1984
Stav dobrý viz foto.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021