DĚJINY VĚDY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Měření a provoz vysílačů (vysílače)
Jiří Vackář
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24,5 cm, vydání první, 288 stran, 194 obr., a 36 tabulky.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně otřepená obálka
180Kč
Bez daně: 180Kč
Navrhování komorových ocelových mostů (Studie ČSAV) - komorové ocelové mosty
Jiří Pechar
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. Stran 124, vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Trialog o mimozemšťanech
Marcel Grün, Jiří Grygar, Stanislava Ramešová
Paseka, Praha a Litomyšl 2006. Původní pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 244 stran.
Stav velmi dobrý, Místy je v textu podtrženo tužkou
80Kč
Bez daně: 80Kč
K theorii imaginárných direkčních útvarů v soustavách polárných (matematika)
Vinc. Jarolímek
Měkká vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, 15 stran s 5 obrazy.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce zušpiněné, obálka je u hřbetu mírně pomačkaná, Hřbet je potrhaný se ztrátou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
O zvláštním výtvaru svazku ploch a průmětné řady rovin druhého stupně (matematika)
Miloslav Pelíšek
Brožovaná, stran 12 + 1 vyobrazení, rozměry: 17 x 24,5 cm.
Horší stav. Obálka je utžená od hřbetu, ušpiněná a potrhaná se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
O homothetických kuželosečkách na dvou plochách stupně druhého II. (matematika)
Vincenc Jarolímek
Brožovaná, stran 6 + 2 obrázky, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Dobrý stav. Obálka je u hřbetu pomačkaná. Hřbet je potrhaný, uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Některé druhy kuželoseček imaginárních (matematika)
Vincenc Jarolímek
Brožovaná, stran 25, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav. Obálka je mírně zažloutlá a v horní části je autorské věnování.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Isologický komplex prostorové kvadratické transformace Cremonovy (matematika)
Milan Mikan
Nesvázaný separát., stran 18 + obr. příloha, rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, rozvolněno na listy. V horní části je autorské věnování.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Poznámka ku geometrii kinematické (matematika, geometrie)
Bedřich Procházka
Nesvázaný separát, stran 5, rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Poznámka ku všeobecné inversi. O vytvoření čar a zvláštních ploch sborcených (matematika, geometrie)
J. S. a M. N. Vaněček
Nesvázaný separát, stran 11, rozměry: 14,5 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je ušpiněná a mírně zažloutlá, listy jsou rozvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O průseku dvou ploch druhého řádu, jež mají společnou rovinu hlavní (matematika, geometrie)
Č. Jarolímek
Nesvázaný separát, stran 74, rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Socialistický monista, ročník I., číslo 3/1914. Měsíčník pro šíření světového názoru na podkladě vědy (časopis, noviny)
A. Adamec, J. Štych
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm. Strany 41-59 (stránkováno průběžně)
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Socialistický monista, ročník I., číslo 1/1914. Měsíčník pro šíření světového názoru na podkladě vědy (časopis, noviny)
A. Adamec, J. Štych
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm. Stran 20
Stav velmi dobrý, přední obálka je lehce ušpiněná a utržená od hřbetu, zadní část obálky chybí
99Kč
Bez daně: 99Kč
O útvarech určených soumeznými elementy prostorových křivek (matematika, geometrie)
Bohuslav Hostinský
Nesvázaný separát, stran 17, rozměry: 17 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Geodezie pro stavební fakulty
Matěj Pokora a kol.
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 432, vyd. první
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021