KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Temno (vazba kůže-celokožená)
Alois Jirásek
Měkká celokožená vazba se zlacením, rozměry: 135 x 18 cm. Stran 655.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Ezop Václava Hollara - vazba [Václav Hollar - s reprodukcemi Hollarových rytin]
Vydal Sfinx, Praha 1936 jako 1. svazek Knihovny Mistrů.
Dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Rozsevačka, ročník IX., 1, 2, 4-11, 14, 15, 25 a 27-32/1934 (časopis, 1. republika, staré noviny) - není kompletní
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 23 x 30 cm. Každý cca 8 stran
Stav velmi dobrý, obálka 1. čísla je ušpiněná
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Novelly, II. (novela, secesní vazba, mj. Špalek, Kejklíř Matky Boží, Mše Duchů, Olověný vojáček)
Anatol France
J. Otto, Praha 1905. Krásná zdobená celoplátěná nakladatelská vazba se zlacením, 8°, 203 stran. Velm..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Blesk a jiné povídky (sešit 1.-6.)
Helena Malířová
Sešity, stran celkem 189, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, obálky jsou lehce odřené
180Kč
Bez daně: 180Kč
Humor Nerudových feuilletonů (vazba kůže - polokožená) Jan Neruda HOL
O. Sýkora
Polokožená vazba. Stran 95. Rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet, na okraji textu je na několika místech zatrženo tužkou. Některé stránky jsou zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Poslední dnové Pompejí (vazba kůže - polokožená) - Pompeje
Edward George Bulwer
František Jiroušek, Praha, nedatováno. Polokožená převazba, stran 405, rozměry: 14 x 18,5 cm.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Endymion. Básně (vazba kůže - polokožená, podpis Jiří Karásek ze Lvovic)
Jiří Karásek ze Lvovic (podpis)
Polokožená převazba, stran 55, rozměry: 13,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý. Podpis Jiří Karásek ze Lvovic.
450Kč
Bez daně: 450Kč
HOLLAR - Sborník grafického umění - Ročník XXVI./1954 (přílohy)
Karel Štika (red.)
Sešity, rozměry: 21 x 28,5 cm, 184 stran.
Stav velmi dobrý.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Učitelské noviny, rok 1927 / 1928 / 1929 / 1930 (staré noviny, 1. republika) - 11 čísel časopisu
Ant. Lapáček
Přehnuté složky, rozměry cca 16 x 23,5 cm, každé číslo cca 16 stran
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Legendy o českých patronech v obrázkové knize ze XIV. století - KRÁSNÁ VAZBA PERGAMEN
A. Matějček, J. Šámal
Polopergamenová vazba. II. vydání. 167 stran, rozměry: 19,5 x 25,5 cm.
Stav velmi dobrý. Původní obálka je vevázána na konci knihy.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Můj bratr Yves (edice: Knihovna Zlaté Prahy) (román; secesní vazba)
Pierre Loti
J. Otto, Praha 1893 - Knihovna "Zlaté Prahy". Původní nádherná celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 30..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Měsíční zprávy Společnosti národů, ročník II., číslo 1-12/1924 (komplet) - 1. republika, staré noviny
Sešity, stran celkem 357, rozměry: 20 x 32 cm.
Stav dobrý, obálka 1. čísla je ušpiněná a v dolní části se ztrátou. Ostatní čísla jsou ve velmi dobrém stavu. Posl. číslo je v horní části natržené
250Kč
Bez daně: 250Kč
Z letopisů lásky, řada IV. (Kabinetní knihovna, vazba kůže - polokožená)
Julius Zeyer
Polokožená vazba - pův. obálka je vevázána. Rozměry: 10,5 x 15 cm, stran 141. Zlacená horní ořízka.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
 
Valentinská © 2021