KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Junák Kralevic Marko. Román o jihoslovanském bohatýru (Srbské pověsti, Momčilo, Marko, Jelica; ilustrace Zdeněk Burian)
Kuzma
Kuzma   JUNÁK KRALEVIC MARKO FOTKY ZDE   Román o jihoslovanském bohatýru. F..
 
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Slovenská liga, ročník XIX., číslo 1-10/1942 (Časopis, staré noviny, text slovensky)
Sešity.. Rozměry: 17,5 x 25 cm. Stran celkem 286
Velmi dobrý stav.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Létající koberec (vazba kůže - polokožená)
Richard Halliburton
Družstevní práce , Praha 1940. Polokožená převazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 303
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hej rup, číslo 58, 60 a 62-63/1938 (Časopis mladých) - 3 časopisy
Přehnuté složky, rozměry cca 23,5 x 32 cm. Stran 12, 14 a 16
Stav velmi dobrý. Číslo 60 je z boku lehce otřepené.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Sokolovič (vazba kůže - polokožená)
Jos.Holeček
Polokožená vazba, rozměry: 13 x 18 cm, stran 503
Stav pěkný
180Kč
Bez daně: 180Kč
Román o věrném přátelství Amise a Amila (vazba kůže - polokožená)HOL
Julius Zeyer
Polokožená vazba, rozměry: 12 x 18 cm, stran 378. Zlacená horní ořízka. Osmé vydání.
Stav velmi dobrý, hřbet je lehce vyšisovaný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Časopis pro dějiny venkova, roč. XVII., číslo 1-4/1930 (kompletní ročník)
Josef Kazimour
Českomoravské podniky tiskařské a vyd. v Praze. Brožované, stran 80, 144, 224 a 280, rozměry: 19 x 27 cm.
Strav velmi dobrý, lehce otřepené obálky.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Umělecký měsíčník, ročník XIV., čísla 2.-10/1950-1951 (chybí 1. číslo) - divadlo
E. F. Burian
Sešity, rozměry: 19,5 x 20,5 cm, strany 25-240.
Stav velmi dobrý, chybí číslo 1. Obálky i okraje stránek jsou lehce zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Utrpení pětihranného Boba (Josef Čapek - vazba kůže, obálka vevázána)
Jiří Mařánek (podpis)
Celokožená vazba se zlacením - přední list původní obálky je vevázaný na konci knihy, 98 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je v horní části mírně natržený. Podpis autora.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Pekař a cukrář, ročník XXXIII., číslo 1-25/1922. Časopis československého dělnictva pekařského, cukrářského a příbuzných odborů (noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry cca:28 x 38 cm. Každé číslo 4 strany
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Z pražských katakomb (Praha, katakomby, román, ilustrace Alfons Mucha; secesní vazba)
R. J. Kronbauer
Nakladatelské družstvo Máje, Praha, nedatováno. Krásná celoplátěná nakladatelská vazba se zlacením, ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Utíkejte, Prajzi jdou. Příhody jednoho ženich na útěku v roce 1866 (vazba kůže - polokožená)
Pavel Albieri
Polokožená, rozměry: 14 x 19 cm, stran 198
Velmi dobrý stav. v textu je zhusta podtrháváno a vpisky tužkou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Básně (vazba kůže - polokožená) - Josef Mach (poezie)
Josef Mach
Družstevní práce, Praha 1933. Generace, sv. X. Polokožená vazba, rozměry: 12,5 x 190 cm, stran 271
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Božena Němcová (vazba kůže - polokožená) HOL
Zdeněk Záhoř
Polokožená vazba se zlacením, rozměry: 14 x 20 cm, stran 293, zlacená horní ořízka.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Ze života naší bohémy (vazba)
R. J. Kronbauer
Zdobená vazba, 407 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na několika místech je na okraji textu zatrženo tužkou
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021