KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moderní stát, ročník VII, číslo 1-12/1934. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní
Jaroslav Krejčí a kol.
Brožované, stran celkem 357, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý, obálky jsou lehce odřené. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvlněné se skvrnkami - vše suché, čitelné a neslepené
399Kč
Bez daně: 399Kč
Časopis Volné směry, ročník XXXIII., číslo 1-10/1936-1937 (kompletní ročník) surrealismus
Emil Filla, J. Fragner, V. Novotný, V. Špála, J. Štarský, J.
Brožovaná, rozměry: 24 x 30 cm, stran celkem 379 - velké množství reprodukcí.
Velmi dobrý stav, obálky jsou nepatrně odřené a lehce ušpiněné. Hřbety dvou časopisů jsou s lehkou ztrátou. Hřbet jednoho časopisu je mírně natržený. Uvnitř 1. čísla je signaturní razítko.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Horník. Naše hory a hutě. Ročník XVI./1936. Číslo 1-24 [hornictví]
Frant. Malík (red.)
Převazba, rozměry: 18,5 x 26,5 cm, stran celkem 339
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář
600Kč
Bez daně: 600Kč
Peníze
J. S. Machar
Polokožená vazba, 50 stran. Rozměry: 15 x 20 cm, vydání první. Zlacená horní ořízka.
Stav dobrý. Na hřbetu je stopa po polepce. Bývalý knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Národní železničář, ročník XI., čísla 1-3 a 5-24/1935 (staré noviny, 1. republika) - [železnice, lokomotiva, doprava] - číslo 4 chybí
František Dědič
Přehnuté složky, rozměry: 21 x 29 cm, každý 8 stran
Stav velmi dobrý. Chybí číslo 4.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Rozhledy, ročník XVII. číslo 1-22/1906-1907. List pro politiku, vědu, literaturu a umění
Josef Pelcl
Sešity, rozměry: 16,5 x 25 cm, stran celkem 550.
Velmi dobrý stav, obálky jsou lehce odřené
299Kč
Bez daně: 299Kč
Umění přírodních národů - Josef Čapek [přírodní národy, předkolumbovská Amerika, Afrika, Austrálie, Tichomoří] - vazba kůže - polokožená
Josef Čapek
Československý spisovatel, Praha 1949. Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána. Rozměry: 14,5 x 21,5 cm. Stran 324 stran + obrazová příloha.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Filmové listy, ročník XI., číslo 24, 25, 28, 44- 45/1939. Ročník XII., číslo 4- 5, 22 a 23/1940. Ročník XIII, číso 1, 3, 7, 8, 14, 15 a 23/1941. Ročník XIV., číslo 4/1942 (Protektorát)
Jarosla Flídr (red.)
Přehnuté složky, rozměry ve složeném stavu: 31 x 24 cm, stran každý 4. roč. XIV., číslo 4 stran 8.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Česko-moravská kronika ,3 svazky
Karel Vladislav Zap
Nakladatel B.Kočí, Praha 1906.
Slušný stav, obálky potrhané, odřené a zašpiněné, kraje stránek otřepené, vazba u 2. dílu rozpadlá na dvě části. Hřbety odřené.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Levá fronta, ročník I., čísla 1-30/1930-1931 - staré noviny, 1. republika (kompletní)
Ladislav Štoll (red.)
Přehnuté složky. Rozměry: 30 x 42 cm, každý stran cca 4-6
Stav výborný, pouze první číslo je lehce otřepené
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Světové dějiny divadla -vazba kůže- divadlo [HOL]
Vojtěch Kristian Blahník
Vydal Štorch-Marien, Praha 1929 jako XIII. svazek Knihovny naučných spisů Aventina. Dobová polokožen..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sport všem, ročník I., číslo 1-8/1938, Časopis pro zájmy lidového sportu (staré noviny, 1. republika)
Přehnuté složky, rozměry cca: 24 x 31 cm. Stran celkem 60
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
České umění gotické (1350 - 1420) - vazba Alois Vakrčka, vazba kůže - polokožená
Jaroslav Pešina
Polokožená vazba. 372 stran, 108 příloh (193 obr. čb. a 14 bar.). Vyd. první, rozměry: 22 x 22 cm.
Stav výborný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Syn člověka. Život proroka (vazba kůže - polokožená)
Emil Ludwig
Polokožená převazba. Rozměry: 15 x 22,5 cm, 184 stran.
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Masaryk a děti (vazba kůže - celokožená)
Celokožená vazba se zlacením, rozměry: 15 x 21 cm, stran 80.
Stav pěkný. Věnování s podpisem vydavatele.
650Kč
Bez daně: 650Kč
 
Valentinská © 2021