KNIŽNÍ VAZBY/KNIŽNÍ CELKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Večerní písně (poezie, ilustrace A. Bouda - A. Liebscher - P. Körber; secesní vazba)
Vítězslav Hálek
Praha, I. L. Kober [1899], s. 67.
Nepatrně uvolněný hřbet, dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Přehled rozhodnutí ze všech oborů právních, ročník I., číslo 1-10/1921 (právo)
Josef Purcner
Sešity, stran celkem 235, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav dobrý. Hřbety jsou lehce otřepené a potrhané, přední části obálky prvního dvojčísla chybí, knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Reflektor, ročník IV., čísla 3, 4-6, 8-11, 13, 18, 20-22 a 24/1928 (není kompletní) - 1. republika, časopis, noviny
B. Šafář (red.)
Sešity, rozměry: 22 x 32 cm. Stran celkem 286 - kromě chybějících čísel
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé a otřepené
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Památková péče 1969, čísla 1-4 (komplet) [Zprávy památkové péče, Památky]
Vladimír Novotný a kol.
Sešity, rozměry: 20 x 27,5 cm, stran celkem 256 - množství vyobrazení.
Velmi dobrý stav, lehce odřené obálky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dějiny mafie I. a II. (2 svazky)
M. Paulová
Původní celoplátěné vazby; rozměr 16 x 22 cm; 664 a 426 stran.
Stav velmi dobrý
999Kč
Bez daně: 999Kč
Stručný všeobecný slovník věcný - 7 svazků (nekompletní) (Malý slovník naučný)
Jakub Malý
Nekompletní, nabízíme svazky 1-5 a 7-8. Díl č. 6 chybí. Výkladová encyklopedie všeobecných vědomo..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Časopis Národního musea, ročník CXXVII, číslo 1 a 2/1958 - oddíl věd společenských (2 svazky)
Z. Drobná, R. Turek
Brožované, stran cekem 236, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, lehce otřepené obálky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Krysa. Paměti zloděje
Maurice Dekobra (podpis)
Celokožená vazba se zlacením, stran 158, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, hřbet lehce vyšisovaný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Slovník obchodně-technický, účetní a daňový: A-Až
Jos. Fuksa - red.
Praha, 1929. Původní celoplátěná vazba se zlacením, nepatrně odřená, 964 sloupců (2 na straně).
Velmi pěkný stav (viz obr.).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Dobrodružství Davida Balfoura (vazba kůže - polokožená) - obálka vevázána a ilustrace Zdeněk Burian
Robert Louis Stevenson
Polokožená vazba, 340 stran, rozměr: 15 x 18,5 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Signaturní razítko na titulním listu, na přídeští je nálepka. lehce zažloutlé stránky
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Reflektor, ročník V., čísla 1-9/1929 (kompletní ročník - vše co vyšlo) - 1. republika, časopis, noviny
B. Šafář (red.)
Sešity, rozměry: 28 x 38 cm. celkem 106 stran
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé, časopisy jsou mírně ušpiněné a otřepené
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Poslední Mohykán
J. F. Cooper
Vydala Rodina, Praha, nedatováno, cca 1940. Přeložil A. B. Šrámek. Stran 231. Původní celoplátěná vazba.
Desky odřeny, zašpiněny a vyšisovány. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Let let. Pokus o rekapitulaci I.-III. (3 svazky, Hiršal, Grogerová)
Josef Hiršal, Bohumila Grögerová
Brožovaní, stran 358, 398 a 440 + 8 stran přílohy.
Velmi dobrý stav. Na přídeští I. dílu je nalepený novinový výstřižek.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Herečka (vazba kůže - polokožená)
Georges Ohnet
Polokožená převazba - pův. obálka je vevázána, stran 436, rozměry: 12 x 18 cm
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zpěvy sladké Francie (vazba kůže - celokožená)
Hanuš Jelínek
Celokožená vazba se zdobením a zlacením, rozměry: 11 x 17,5 cm, stran 93.
Stav pěkný, kniha je vložena do kartonového pouzdra.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Napoleon Bonaparte (vazba kůže)
Albert Z. Manfred
Celokožená vazba se zlacením pův. obálka je vevázána, 610 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021