EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Antonín Svěcený 1922.
Velmi dobrý stav. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1808, váz., 566+[2] s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok s menšími stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek obča
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
London – Boston: Nicholas Brealey Publishing 2020.
Velmi dobrý stav. Horní hrana přebalu nepatrně otlačená, kniha zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zürich: Sozialdemokratische Partei der Schweiz 1937. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, vevázané obálky, 424 stran, 4° (15, 5 x 22,5 cm)
Knihov. exemplář, předsádka lehce zahnědlá, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, ÚV KSČ1950
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha, Československá strana komunistická 1922-1923.
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné a odřené. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny. Knižní blok je uvolněný.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Prag - Zürich: Die Neue Weltbühne 1933. Sešit s titulem na přední desce, strany 1585-1616, 4° (14,5 x 21,5 cm)
Hřbet odřený, rezavé drátky sešívačky, listy lehce zahnědlé, jinak v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Pražská akciová tiskárna 1928
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Zürich: Schweizerischen Landesasschuss des Internationalen Verbandes gegen die III. Internationale 1928, brož., 56 s., 8° (15 x 22 cm)
Obálka opotřebovaná, zašlá, se stopami prachu a natištěnou signaturou, knižní blok mírně naražený (stránky jsou v dolním rohu trochu pomačkané).
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Moscow: Nauka Publishers 1989. Pův. brožovaná vazba s titulem na přední desce, 223 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
New York: United Nations 1992. Pův. sešit s titulem na přední desce, 135 stran s černobílými mapkami, 8° (14 x 21 cm)
Desky lehce vybledlé, jinak ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Praha, Pražská akciová tiskárna 1925
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Editions Jean-Claude Lattes 1991.
Pěkný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 23,5 cm, stran 16
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepení
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Philadelphia - Osaka: University of Pennsylvania - University Institute of Social and Economic Research Association 1990. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 244+xx stran, 4° (17,
bez známek opotřebení, jako nový
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Prokop Grégr 1907.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Hřbet je potrhaný. Knižní blok je lehce povolený a některé strany jsou uvolněné.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Zobrazeny položky 2337 až 2352 z 2465 (155 stránek)
Zákazníci sk


![Neueste Kunde vom Russischen Reiche in Europa und Asien [= Neueste Länder- und Völkerkunde; 3] [Rusko; rytiny; zeměpis; etnologie; národopis; staré tisky; mapa] Neueste Kunde vom Russischen Reiche in Europa und Asien [= Neueste Länder- und Völkerkunde; 3] [Rusko; rytiny; zeměpis; etnologie; národopis; staré tisky; mapa]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/610621-neueste-kunde-vom-russisc-16336896101-1024x1024.jpg)
![Unlocking the Emperorʾs Door: Success, Tradition & Innovation in China [Čína, mezinárodní obchod a ekonomika, Li Jinyuan, Tiens Group] Unlocking the Emperorʾs Door: Success, Tradition & Innovation in China [Čína, mezinárodní obchod a ekonomika, Li Jinyuan, Tiens Group]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/750568-unlocking-the-emperorʾs--17570583471-1024x1024.jpg)
![Rote Revue. Sozialistische Monatsschrift. 17. Jahrgang 1937. Nr. 1-12 [švýcarský socialistický měsíčník, č. 1-12, 1937] Rote Revue. Sozialistische Monatsschrift. 17. Jahrgang 1937. Nr. 1-12 [švýcarský socialistický měsíčník, č. 1-12, 1937]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/739841-rote-revue-sozialistische-17427195441-1024x1024.jpg)


![Die neue Weltbühne. Wochenschrift für Politik, Kunst, Wirtschaft. 21. Dezember 1933. Nr. 51 [týdeník] Die neue Weltbühne. Wochenschrift für Politik, Kunst, Wirtschaft. 21. Dezember 1933. Nr. 51 [týdeník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/721957-die-neue-weltbuhne-wochen-17221723171-1024x1024.jpg)

![Der Bankrott des Kollektivismus in Russland [SSSR; Sovětský svaz; Rusko; bolševismus; kritika; znárodnění] Der Bankrott des Kollektivismus in Russland [SSSR; Sovětský svaz; Rusko; bolševismus; kritika; znárodnění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/614884-der-bankrott-des-kollekti-16385418831-1024x1024.jpg)
![Finance Imperialism: the World under the Burden of Debts [socialismus, zadluženost] Finance Imperialism: the World under the Burden of Debts [socialismus, zadluženost]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/740466-finance-imperialism-the-w-17431709331-1024x1024.jpg)
![Water Resources of the Occupied Palestinian Territory [Palestina] Water Resources of the Occupied Palestinian Territory [Palestina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/734348-water-resources-of-the-oc-17373754181-1024x1024.jpg)
![Národní listy 1925, roč. 65 (listopad-prosinec) (noviny, deník, první republika, mj. Voličové, Fochův raport o odzbrojení Německa, Volební ruch [Volby ČSR], President Coolidge, Boj s bolševictvím, Moravský kras, Politika v SSSR) Národní listy 1925, roč. 65 (listopad-prosinec) (noviny, deník, první republika, mj. Voličové, Fochův raport o odzbrojení Německa, Volební ruch [Volby ČSR], President Coolidge, Boj s bolševictvím, Moravský kras, Politika v SSSR)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/767306-narodni-listy-1925-roc-65-17786774361-1024x1024.jpg)

![International Economic Review; February 1990, Vol. 31, No. 1 [ekonomický magazín] International Economic Review; February 1990, Vol. 31, No. 1 [ekonomický magazín]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/741383-international-economic-re-17442117141-1024x1024.jpg)
