EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidové noviny 1933, roč. 41 (březen-duben) (deník, první republika, mj. Důsledky Berlínského požáru [Göring, Hitler], Zapálení Reichstagu, Hindenburg se podřizuje Hitlerovi, Mussoliniho pakt velmocí, Ladislav Kobsínek - R. Gajda)
Pavel Váša (red.)
Praha, Lidové noviny 1933
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Pity the poor rich [milionáři v USA, americká privilegovaná společnost v 70. letech 20. století, ]
Greene, Bert – Schulz, Phillip Stephen
Chicago: Contemporary Books, Inc. 1978.
Přebal opotřebovaný - odřený a na několika místech natržený a ohnutý, rohy desek otlačené, nesouvisející věnování na patitulu, uvnitř zcela v pořádku. Slušný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
After the fall of Socialism - The rise of Freedom [1991; AILD; rozvoj; Třetí svět; ekonomika; politika]
[?]: Academia Internacional Liberdade e Desenvolvimento, Sintra 1991, brož., [4]+VIII+175 s., 8° (15 x 22 cm)
Vynikající stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
The Last Days of Socialsm in the GDR [ekonomie, ekonomika, hospodářství, NDR, Německá demokratická republika]
Jackson, Marvin R. (ed.)
= Eastern European Economics, A Journal of Translations; Vol. 29, No. 1: Fall 1990. Armonk (NY): M. E. Sharpe 1990.
Velmi dobrý stav. Hřbet a okraje desek vybledlé, uvnitř zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die neue Weltbühne. Wochenschrift für Politik, Kunst, Wirtschaft. 3. August 1933. Nr. 31 [týdeník]
Prag - Zürich: Die Neue Weltbühne 1933. Sešit s titulem na přední desce, strany 945-976, 4° (14,5 x 21,5 cm)
Hřbet odřený, rezavé drátky sešívačky, listy lehce zahnědlé, jinak v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ranní noviny 1935 (leden-březen) (noviny, deník, první republika, mj. Soud nad únosci Lindberghova dítěte, Všichni vůdcové do Berlína, Malá dohoda, Francie a Italie, Horké dny Sárska, Hitler mezi námi)
kolektiv autorů
Praha, Lidová knihtiskárna A. Němec a spol. 1935
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští, na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Employment Opportunities and Equity in a Changing Economy: Egypt in the 1980s: A Labour Market Approach [zaměstnanost, ekonomika, pracovní příležitosti, Egypt 80. let 20. století, zpráva Mezinárodní organizace práce při OSN]
Hansen, Bent – Radwan, Samir
= A WEP Study. Geneva: International Labour Office 1982.
Dolní roh desek ohnutý, hřbet vybledlý a dole lehce naražený, zadní strana desek zažloutlá, uvnitř zcela v pořádku. Celkově velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Newsweek. The U.S. Magazine of News Significance. January 27, 1947 [časopis USA, 27. ledna 1947]
Paris: Curial-Archerau 1947. Pův. sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 38 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 27 cm)
Desky jen lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Die neue Weltbühne. Wochenschrift für Politik, Kunst, Wirtschaft. 14. September 1933. Nr. 37 [týdeník]
Prag - Zürich: Die Neue Weltbühne 1933. Sešit s titulem na přední desce, strany 1137-1168, 4° (14,5 x 21,5 cm)
Hřbet odřený, rezavé drátky sešívačky, listy lehce zahnědlé, jinak v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní listy 1923, roč. 63 (leden-únor) (noviny, deník, první republika, mj. Dr. A. Rašín úmrtí, Současné Rusko, Německá vláda organisuje odpor v Poruří, Němci a Rusko, Pohřeb A. Heyduka, Turecko - Ismet paša)
Karel Hoch (red.)
Praha, Pražská akciová tiskárna 1923
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Probleme der amerikanischen Warenhäuser [obchod, obchodní domy, hospodářství]
Gabler, Werner K.
Zürich - Leipzig: Orell Füssli Verlag 1934, pův. brož. s obálkou, 206 stran s tabulkami, 4° (15,5 x 23 cm)
okraje obálky nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Jak drahé je zdarma
Dan Ariely
Vydal Práh, Praha 2009. Vydání první, stran 215. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Der Kampf. Sozialdemokratische Monatsschrift (Oktober 1909 bis September 1910) [soc.-dem. měsíčník, říjen 1909-září 1910]
Wien: Verlag von Georg Emmerling 1910. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a podpisem, 576 stran, 4° (17,6 x 26 cm)
Knihov. exemplář, desky lehce odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
V. I. Lenin. Collected Works. Volume 6. January 1902 - August 1903 [socialismus]
Lenin, V. I.
Moscow: Foreign Languages Publishing House 1961. Pův. reliéfní vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, 575 stran s černobílými obr., 8° (13,5 x 20,5 cm
Obálka lehce odřená a natržená, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
 
Valentinská © 2021