EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Der Rathgeber bey den vorzüglichsten Geschäfts- und Handelsangelegenheiten ...  [ekonomika, učebnice, staré tisky]
Claudius, G. C.
Leipzig: Heinrich Gräff 1805, 1. (ze 3) dílů, pův. kart. vazba, VIII+374 stran, malé 8° (11,5 x 18 cm)
desky poněkud odřené, občas hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Národní politika 1930 roč. XLVIII (listopad-prosinec) (noviny, deník, první republika, mj. Filozofická fakulta UK, Naše hroby v Rusku [legie, legionáři], Cestou k Bílé Hoře, Bitva u Slavkova, Německo proti východu)
kolektiv autorů
Praha, Národní politika 1930.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
La Historia de la Industrialización de Zaragoza, Volumen II [Dějiny industrializace v Zaragoze, 2. díl, průmysl, Španělsko]
Hormigón Blánquez, Mariano
Zaragoza: Confederación de Empresarios de Ragazoza (CEZ) 1999. Předmluva Jose M. Cuevas Salvador a Javier Ferrer Dufol.
Desky vpředu a na hřbetu vybledlé, nesouvisející věnování na předsádce, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Jahrbuch für Gesetzgebung, Verwaltung und Rechtspflege im Deutschen Reich. Neue Folge; VI., 3-4 [Německo, právo]
Schmoller, Gustav (ed.)
Leipzig: Verlag von Duncker & Humblot, rok vydání neuveden. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, strany 804-1829 psané frakturou, s barevnou mapkou,
knihov. exemplář, desky a hrany desek lehce odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Les Accidents du Travail et les Assurances Agricoles. Commentaire pratique de la législation nouvelle à l’usage des Agriculteurs, Assureurs et Assurés [pojištění, pojišťovny, cestování, Francie]
Simon, Roger - Brissaud, Jacques
Paris: E. de Boccard, Éditeur 1925, pův. brož., 326 stran, 4° (16,5 x 25 cm)
přední deska chybí, zadní volně, odřený hřbet, silněji zahnědlé a křehké stránky, celkově ještě použitelná
250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní politika 1930 roč. XLVIII (květen-červen) (noviny, deník, první republika, mj. Cesty rakouského kancléře, Ilja Repin, Gandhí - zatčení- Indie, Jiří V. Anglie, Slovensko mostem k slovanstvu, Mezi Francií a Itálií)
kolektiv autorů
Praha, Národní politika 1930
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Karl Marx. Versuch einer Einführung. Zweite Auflage [komunismus]
Wilbrandt, R.
Leipzig -Berlin: Verlag und Druck von B. G. Teubner 1919. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce a podpisem, 135+15 stran, 8° (12,8 x 18,5 cm), psáno frakturou
Hřbet z větší části odtržen, desky odřené a zašpiněné, listy zahnědlé, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Národní listy 1926, roč. 66 (leden-únor) (noviny, deník, první republika, mj. Generál Jan Syrový, Mussolini, Maďarský skandál - falešné peníze ČSR, Zahradní město Spořilov, Epochální objev českého assyriologa [Hrozný], Písek)
Karel Hoch (red.)
Praha, Pražská akciová tiskárna 1926
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Jahrbuch für Gesetzgebung, Verwaltung und Rechtspflege im Deutschen Reich. Neue Folge; 12.Jahrg., XII. 3, 1888 [Německo, právo]
Schmoller, Gustav (ed.)
Leipzig: Verlag von Duncker & Humblot 1888. Pův. polokožená vazba se zlaceným titulem na hřbetu, zdobenou ořízkou a předsádkou, strany VII+788-1366 psané frakturou, 4° (15 x 22 cm)
knihov. exemplář, desky a hrany desek lehce odřené, mezi deskami a knižním blokem naprasklá vazba, jinak uvnitř v dobrém stavu
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. II/3.1, Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; Kapitál; rukopisy]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1976, váz., 171 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na dvou stranách jsou razítka knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Aktivierungspflicht und Aktivierungsrecht der Gemeinkosten	[režijní náklady, ekonomika, Třetí říše]
Schindler, Alfred
Wien - Berlin - Zürich: Verlag für Wirtschaft und Kultur Payer & Co. 1942, pův. brož, 103 stran, 8° (14,5 x 22 cm)
zevně poněkud ušpiněná, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Theorien über den Mehrwert. Zweiter Band. David Ricardo. Zweiter Teil. [komunismus, 2. sv., 2. díl]
Marx, Karl - Kautsky, Karl (ed.)
Stuttgart: Verlag von J. H. W. Dietz Nachf. G.m.b.H. 1921. Pův. poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 384 stran, 8° (13,5 x 19 cm), psáno frakturou
Hřbet a desky odřené a zašpiněné, na přední desce skvrny, hrany desek odřené, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní listy 1929, roč. 69 (září-říjen) (noviny, deník, první republika, mj. Krach na newyorské burze, Haag, Tukova aféra, Italský král a Mussolini, Svatý Václav - milénium, Volby 1929, 28. říjen)
Ant. Pimper (red.)
Praha, Pražská akciová tiskárna 1929
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
 
Valentinská © 2021