EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Národní politika 1907.
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné a odřené. Hřbet je vybledlý. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Tiskový výbor českoslovanské strany sociálně demokratické 1917-1919.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Hřbet je natržený. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Wien: Facultas Universitätsverlag 2008. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 423+195 stran, 2° (20,5 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Národní politika 1903.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Národní politika 1907.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Hřbet je vybledlý. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brno, Lidové noviny 1921.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
New Jersey: Pearson Prentice Hall 2006. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem na hřbetu a přední desce, 920 stran, 4° (21 x 24 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Národní politika 1906
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Národní politika 1903.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brno, Lidové noviny 1925.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
New York: Worth Publishers 2014. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 613+26+11 stran s četnými barevnými obr., 2° (22 x 27,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Verein für Geschichte der Deutschen in Böhmen 1870, váz., 102 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Desky opotřebované a zažloutlé, rohy naražené a odřené, ořízka zaprášená a zažloutlá, knižní blok naražený, první a poslední stránka silněji zažloutlé, další stránky jen mírně; dobrý stav.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Praha, Národní politika 1932.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Praha, Národní politika 1924.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Hřbet je vybledlý. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brno, Lidové noviny 1925
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
München - Wien: R. Oldenbourg Verlag 2002. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 240 stran, 4° (15,5 x 23,5)
zadní deska trochu pomačkaná, jinak ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1633 až 1648 z 2464 (154 stránek)
Zákazníci sk

![Národní politika 1907 [3] ročník XXV (květen, červen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Němci diktují dohodu, Chceš-li mír, chystej válku!, Události na Rusi, Užší volby, Český tělocvik v Rusku, inzerce) Národní politika 1907 [3] ročník XXV (květen, červen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Němci diktují dohodu, Chceš-li mír, chystej válku!, Události na Rusi, Užší volby, Český tělocvik v Rusku, inzerce)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/736802-narodni-politika-1907-3-r-17393517921-1024x1024.jpg)
![Týdenní kronika válečná 1917-1919 (noviny, týdeník, první světová válka, první republlika, mj. Co se děje v Rusku? [Lenin], Stávka proti válce, Konec války na východě, Příměří a československý stát, Revoluce v Německu. Vilém padl) Týdenní kronika válečná 1917-1919 (noviny, týdeník, první světová válka, první republlika, mj. Co se děje v Rusku? [Lenin], Stávka proti válce, Konec války na východě, Příměří a československý stát, Revoluce v Německu. Vilém padl)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/764619-tydenni-kronika-valecna-1-17756329121-1024x1024.jpg)
![Einführung in die Buchhaltung im Selbststudium, Band I Informationsteil, Band II Übungsteil [účetnictví] Einführung in die Buchhaltung im Selbststudium, Band I Informationsteil, Band II Übungsteil [účetnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/754415-einfuhrung-in-die-buchhal-17607242161-1024x1024.jpg)

![Národní politika 1907 [5] ročník XXV (září, říjen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Události na Rusi, Nové bouře v Maroku, Kongres Volné Myšlenky, Nové pronásledování Slováků, Vážná nemoc Jeho Veličenstva císaře) Národní politika 1907 [5] ročník XXV (září, říjen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Události na Rusi, Nové bouře v Maroku, Kongres Volné Myšlenky, Nové pronásledování Slováků, Vážná nemoc Jeho Veličenstva císaře)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/736808-narodni-politika-1907-5-r-17393563281-1024x1024.jpg)
![Lidové noviny 1921, roč. 29 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Brněnské výstavy, Konec Karlova dobrodružství [císař Karel I.], Čapek - RUR, Napoleon Bonaparte 5.5.1821; Sbližování Česko-polské, Vleklá krise) Lidové noviny 1921, roč. 29 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Brněnské výstavy, Konec Karlova dobrodružství [císař Karel I.], Čapek - RUR, Napoleon Bonaparte 5.5.1821; Sbližování Česko-polské, Vleklá krise)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/764682-lidove-noviny-1921-roc-29-17756534041-1024x1024.jpg)
![An Introduction to Mathematical Statistics and Its Applications [statistika] An Introduction to Mathematical Statistics and Its Applications [statistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/754544-an-introduction-to-mathem-17609734931-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1906 [5] ročník XXIV (září, říjen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Císařské manévry ve Slezsku, Dni reklamy na výstavišti, Sedmý sjezd slov. novinářů v Uh. Hradišti, Česká zahradnicko-ovocnická výstava v Praze) Národní politika 1906 [5] ročník XXIV (září, říjen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Císařské manévry ve Slezsku, Dni reklamy na výstavišti, Sedmý sjezd slov. novinářů v Uh. Hradišti, Česká zahradnicko-ovocnická výstava v Praze)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/744397-narodni-politika-1906-5-r-17479957321-1024x1024.jpg)


![Essentials of Economics [ekonomie] Essentials of Economics [ekonomie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/754616-essentials-of-economics-e-17610548761-1024x1024.jpg)
![Die Vorschuss- und Kredit-Vereine (Volksbanken) in Böhmen. Ein Beitrag zur Vereinsstatistik Böhmens [záložny; kampeličky] Die Vorschuss- und Kredit-Vereine (Volksbanken) in Böhmen. Ein Beitrag zur Vereinsstatistik Böhmens [záložny; kampeličky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/574258-die-vorschuss-und-kredit--15886695341-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1932, roč. L (září-říjen) (noviny, deník, první republika, mj. Proces s čsl. haknkrajclery v Brně [Hitler], Závody - Masarykův okruh v Brně, Baťovo město ve Zlíně, Pro spolupráci s Polskem, President Masaryk o aktuálních otázkách) Národní politika 1932, roč. L (září-říjen) (noviny, deník, první republika, mj. Proces s čsl. haknkrajclery v Brně [Hitler], Závody - Masarykův okruh v Brně, Baťovo město ve Zlíně, Pro spolupráci s Polskem, President Masaryk o aktuálních otázkách)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/744413-narodni-politika-1932-roc-17480009241-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1924 ročník XLII (listopad, prosinec) [noviny, deník, první republika, mj. Oslavy 28. října, O vládu v Jugoslavii, Události v Německu [Adolf Hitler], Anglie a Francie, Karel Kramář o Slovensku, Německá krise na vrcholu) Národní politika 1924 ročník XLII (listopad, prosinec) [noviny, deník, první republika, mj. Oslavy 28. října, O vládu v Jugoslavii, Události v Německu [Adolf Hitler], Anglie a Francie, Karel Kramář o Slovensku, Německá krise na vrcholu)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/736836-narodni-politika-1924-roc-17394433171-1024x1024.jpg)
![Lidové noviny 1925, roč. 33 (leden-březen) (deník, první republika, mj. Novoroční projev presidenta republiky [Masaryk], Fašismus proti zednářství, Rok bez Lenina, K. Čapek - Pošta, Jenom knížky, F. Peroutka - Poslední buditel [Masaryk]) Lidové noviny 1925, roč. 33 (leden-březen) (deník, první republika, mj. Novoroční projev presidenta republiky [Masaryk], Fašismus proti zednářství, Rok bez Lenina, K. Čapek - Pošta, Jenom knížky, F. Peroutka - Poslední buditel [Masaryk])](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/764943-lidove-noviny-1925-roc-33-17758083121-1024x1024.jpg)
![Arbeitsbuch zur Finanzwirtschaft für Anfäger [finance] Arbeitsbuch zur Finanzwirtschaft für Anfäger [finance]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/754629-arbeitsbuch-zur-finanzwir-17610635561-1024x1024.jpg)