EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Národní politika 1907 [3] ročník XXV (květen, červen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Němci diktují dohodu, Chceš-li mír, chystej válku!, Události na Rusi, Užší volby, Český tělocvik v Rusku, inzerce)
Václav Hübner (red.)
Praha, Národní politika 1907.
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné a odřené. Hřbet je vybledlý. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Týdenní kronika válečná 1917-1919 (noviny, týdeník, první světová válka, první republlika, mj. Co se děje v Rusku? [Lenin], Stávka proti válce, Konec války na východě, Příměří a československý stát, Revoluce v Německu. Vilém padl)
Filip Dobrovolný (red.)
Praha, Tiskový výbor českoslovanské strany sociálně demokratické 1917-1919.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Hřbet je natržený. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Einführung in die Buchhaltung im Selbststudium, Band I Informationsteil, Band II Übungsteil [účetnictví]
Schneider, W. - Dobrovits, I. - Schneider, D.
Wien: Facultas Universitätsverlag 2008. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 423+195 stran, 2° (20,5 x 29,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní politika 1903 ročník XXI (červenec-prosinec) [noviny, odpolední vydání, Rakousko Uhersko, mj. Státní převrat v Srbsku, Slavnosti Husovy, Papež umírá, Národní jednota severočeská, Pius X. - papež)
Ludvík Bratršovský (red.)
Praha, Národní politika 1903.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Národní politika 1907 [5] ročník XXV (září, říjen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Události na Rusi, Nové bouře v Maroku, Kongres Volné Myšlenky, Nové pronásledování Slováků, Vážná nemoc Jeho Veličenstva císaře)
Václav Hübner (red.)
Praha, Národní politika 1907.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Hřbet je vybledlý. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lidové noviny 1921, roč. 29 (duben-červen) (deník, první republika, mj. Brněnské výstavy, Konec Karlova dobrodružství [císař Karel I.], Čapek - RUR, Napoleon Bonaparte 5.5.1821; Sbližování Česko-polské, Vleklá krise)
Arnošt Heinrich (red.)
Brno, Lidové noviny 1921.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
An Introduction to Mathematical Statistics and Its Applications [statistika]
Larsen, Richard J. - Marx, Morris L.
New Jersey: Pearson Prentice Hall 2006. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem na hřbetu a přední desce, 920 stran, 4° (21 x 24 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Národní politika 1906 [5] ročník XXIV (září, říjen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Císařské manévry ve Slezsku, Dni reklamy na výstavišti, Sedmý sjezd slov. novinářů v Uh. Hradišti, Česká zahradnicko-ovocnická výstava v Praze)
Václav Hübner (red.)
Praha, Národní politika 1906
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Národní politika 1903 ročník XXI (březen, duben) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Události v Maroku, Jubileum papeže Pius IX, Německopokroková výprava do Lovosic, Frant. Lad. Rieger - úmrtí, České velikonoce)
Ludvík Bratršovský (red.)
Praha, Národní politika 1903.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lidové noviny 1925, roč. 33 (říjen-prosinec) (deník, první republika, mj. Konference v Locarnu, Vina Německa ze světové války, Teror v Řecku, 28. říjen, K. Čpaek - My a oni, Vánoce 1925)
Fr. Šelepa (red.)
Brno, Lidové noviny 1925.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Essentials of Economics [ekonomie]
Krugman, Paul - Wells, Robin - Graddy, Kathryn
New York: Worth Publishers 2014. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 613+26+11 stran s četnými barevnými obr., 2° (22 x 27,5 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Die Vorschuss- und Kredit-Vereine (Volksbanken) in Böhmen. Ein Beitrag zur Vereinsstatistik Böhmens [záložny; kampeličky]
John, Vinzenz
Prag: Verein für Geschichte der Deutschen in Böhmen 1870, váz., 102 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Desky opotřebované a zažloutlé, rohy naražené a odřené, ořízka zaprášená a zažloutlá, knižní blok naražený, první a poslední stránka silněji zažloutlé, další stránky jen mírně; dobrý stav.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Národní politika 1924 ročník XLII (listopad, prosinec) [noviny, deník, první republika, mj. Oslavy 28. října, O vládu v Jugoslavii, Události v Německu [Adolf Hitler], Anglie a Francie, Karel Kramář o Slovensku, Německá krise na vrcholu)
Karel Žák (red.)
Praha, Národní politika 1924.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Hřbet je vybledlý. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lidové noviny 1925, roč. 33 (leden-březen) (deník, první republika, mj. Novoroční projev presidenta republiky [Masaryk], Fašismus proti zednářství, Rok bez Lenina, K. Čapek - Pošta, Jenom knížky, F. Peroutka - Poslední buditel [Masaryk])
Fr. Šelepa (red.)
Brno, Lidové noviny 1925
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Arbeitsbuch zur Finanzwirtschaft für Anfäger [finance]
Fischer, Edwin O. - Keber, Christian - Maringer, Dietmar G.
München - Wien: R. Oldenbourg Verlag 2002. Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 240 stran, 4° (15,5 x 23,5)
zadní deska trochu pomačkaná, jinak ve velmi dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021