KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Rudolph Hönisch [cca 1920-1930], brožovaná, 114 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Dobrý stav; obálka zažloutlá, s menšími natrženími.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Praha, nákladem České akademie věd a umění, 1931, s. 388.
Velmi dobrý stav. Na přídeští je nalepen exlibris pův. majitele.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Sešit, průběžné stránkování 33-48, rozměry: 23 x 30,5 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce zažloutlá. Celý sešit svisle přehnutý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart, Michael Fischer 1988, s. 143.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
München, Bruckmann 1992, s. 364.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Spolek českých bibliofilů 1937
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné. Na přídeští je nalepené exlibris pův. majitele.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Krajské nakladatelství, Brno – Městský výbor, Žďár nad Sázavou 1964. 1. vyd. Pův. celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 24 cm, 168 str. + 18 str. obrazových příloh.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený, nesouvisející věnování.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Album volných listů s reprodukcemi. Textová část má 13 stran, obrazová zabírá 33 tabulí. Formát 4°, ..
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Vydal Spolek faktorů knihtiskáren v Čsl. republice 1929. Plátěná vazba, 14 x 20 cm, 310 stran + inzerce.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Saint Petersburg: Palace Editions 2013, váz., 168 s., bohatě ilustrováno, 8° (24,5 x 22,5 cm)
Desky mírně opotřebované, jinak vynikající stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Basel: Erasmushaus. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 102 stran s četnými černobílými obr., 8° (14,5 x 21 cm)
Jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
PNP Strahov, Praha 1962. Původní brož, měkká vazba, 4°, 30 stran, obrazový materiál.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Měkká vazba, rozměry:18 x 27cm, 10 stran.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praga 2007.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha: Státní grafická škola 1937, brož., 20 s., 8° (15 x 21 cm)
Obálka opotřebovaná a zažloutlá, na zadní straně natržená (viz foto), stránky mírně zažloutlé; dobrý stav.
10 400Kč
Bez daně: 10 400Kč
Bez daně: 10 400Kč
Berlin: Max Perl 1928, brožovaná, 62 s., 8° (15 x 22,5 cm)
Dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Zákazníci sk

![Bibliotheca Geographica et Astronomica [prodejní katalog; staré knihy a tisky; geografie; zeměpis; historie; astronomie] Bibliotheca Geographica et Astronomica [prodejní katalog; staré knihy a tisky; geografie; zeměpis; historie; astronomie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682588-bibliotheca-geographica-e-16897717761-1024x1024.jpg)


![Minulost a přítomnost knižní kultury ve Žďáře nad Sázavou [klášter Žďár nad Sázavou, dějiny klášterní knihovny - staré tisky, historické knihy, dějiny knih, muzeum knihy, sběratelství; opat Václav Vejmluva; cisterciáci] Minulost a přítomnost knižní kultury ve Žďáře nad Sázavou [klášter Žďár nad Sázavou, dějiny klášterní knihovny - staré tisky, historické knihy, dějiny knih, muzeum knihy, sběratelství; opat Václav Vejmluva; cisterciáci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700262-minulost-a-pritomnost-kni-16971751411-1024x1024.jpg)
![Alte Drucke aus der Sammlung eines schweiter Bibliophilen. Katalog 886 [sbírka starých tisků] Alte Drucke aus der Sammlung eines schweiter Bibliophilen. Katalog 886 [sbírka starých tisků]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/713802-alte-drucke-aus-der-samml-17125837361-1024x1024.jpg)
![O letech práce a přátelství - Jaroslav Benda [typograf, knižní úprava, hlubotisk, typografie] O letech práce a přátelství - Jaroslav Benda [typograf, knižní úprava, hlubotisk, typografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/674218-o-letech-prace-a-pratelst-16647394791-1024x1024.jpg)


![Symbol, rébus, písmeno [design; typografie; písmo] Symbol, rébus, písmeno [design; typografie; písmo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/588227-symbol-rebus-pismeno-desi-16109771211-1024x1024.jpg)
![Bücher des 15.-20. Jahrhunderts ["Knihy od 15. do 20. století"; aukční katalog; bibliofilie; staré tisky] Bücher des 15.-20. Jahrhunderts ["Knihy od 15. do 20. století"; aukční katalog; bibliofilie; staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682447-bucher-des-15-20-jahrhund-16896668841-1024x1024.jpg)