KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sborník statí o kultuře českého baroka. Praha, nákladem Výboru svatojánského, 1929. Původní brož, 19..
Obálka nepatrně ušpiněna, dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Panorama 1990; Původní celoplátěná vazba se zdobením, originální přebal, 624 stran textu, 227 čb. a 91 barevných fotografií. Rozměry: 21 x 26 cm. První vydání.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je na okrajích lehce odřený
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydal Archiv pro dějiny průmyslu, obchodu a technické práce, Praha 1937. Původní brož, 8°, 75 stran.
Obálka mírně zašpiněna. Stav jinak pěkný (viz foto).
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha 1948.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, kraje stránek mírně otřepené.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 14 x 22 cm, 129 stran.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce odřená a ve hřbetu mírně potrhaná. Nerozřezáno.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, 50 stran, vevázána původní obálka, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Krásný stav - kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Melantrich, Prah 1949. Brožovaná s obálkou, rozměry:13,5 x 20,5 cm, stran 227
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka, hřbet je v horní části natržený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Odeon, Praha 1967. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 161 stran.
Přebal po okrajích potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Státní nakladatelství, Praha 1946. Druhé vydání.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a lehce odřená (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Ústřední spolek československých knihkupeckých účetních 1938, s. 37.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Památník národního písemnictví, Praha 1978.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Primus, Praha, 1995. Původní brož, měkká vazba, 394 stran, rozměr: A5.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Odeon, Praha 1969.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem I.L.Kobera, Praha 1865.
Slušný stav, odřené desky, hřbet poškozený, vazba rozpadlá, uvnitř dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha : Vyšehrad, 1975, 101, [3] s. : [16] s. fot. příl. ; 8°, Práce je příspěvkem k hlubšímu poznán..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm. Každý sešit má 8-16 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. vyřazebý knihovní exemplář
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Zobrazeny položky 481 až 496 z 939 (59 stránek)
Zákazníci sk


![Česká kniha v proměnách staletí [Z obsahu: vydávání knih, středověké rukopisy, Gutenberg a knihtisk, staré tisky, české prvotisky, bibliofilie, renesanční a barokní knihy] Česká kniha v proměnách staletí [Z obsahu: vydávání knih, středověké rukopisy, Gutenberg a knihtisk, staré tisky, české prvotisky, bibliofilie, renesanční a barokní knihy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/738672-ceska-kniha-v-promenach-s-17413601851-1024x1024.jpeg)







![Strahovská knihovna, r. 11 (1976) [Sborník Památníku národního písemnictví; Obsah: starší česká literatura; František Palacký; Kronika trojánská, prvotisky, Žerotínové; muzeologie] Strahovská knihovna, r. 11 (1976) [Sborník Památníku národního písemnictví; Obsah: starší česká literatura; František Palacký; Kronika trojánská, prvotisky, Žerotínové; muzeologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742290-strahovska-knihovna-r-11--17453451211-1024x1024.jpg)
![Katalog knih českého exilu 1948-1994 [soupis exilových knih, exil - Sixty-eight Publishers, Rozmluvy, Index aj.] Katalog knih českého exilu 1948-1994 [soupis exilových knih, exil - Sixty-eight Publishers, Rozmluvy, Index aj.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/681639-katalog-knih-ceskeho-exil-16739043681-1024x1024.jpg)


![České knihařské listy, ročník X., číslo 1-12/1906-1907 [Časopis věnovaný zájmům českoslovanských knihařů, ozdobníků, pouzdrařů a veškěrých spojených odvětví] České knihařské listy, ročník X., číslo 1-12/1906-1907 [Časopis věnovaný zájmům českoslovanských knihařů, ozdobníků, pouzdrařů a veškěrých spojených odvětví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/742441-ceske-kniharske-listy-roc-17454831181-1024x1024.jpg)