KOMIKSY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Harper Collins Publishers, 2007.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Mot komiks, Praha 2007. Brožovaná, stran 128, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Mot komiks, Praha 2001. Brožovaná, stran 60, vydání první, rozměry: 22 x 29 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakl. Mot komiks, Praha 2007. Brožovaná, stran 88, vydání první, rozměry: 22 x 29 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Mladá fronta 2014
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Velká monografie, vyd. Arbor Vitae, Praha 2013, autorka Helena Diesing, 527 stran, formát A4, 2..
Výborný stav. Nová kniha.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 1997. Původní brož, 8°, 159 stran, první vydání.
Pěkný stav (viz foto).
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydala Grada, Praha 2013. Vyd. první. Brožovaná, stran 68, rozměry: 15,5 x 24 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, stra 72, rozměry: 15 x 24 cm.
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha: Nadační fond Eleutheria 2022.
Horní rohy desek otlačené, hřbet na jednom místě naražený - papír okolo je zvlněný a lehce natržený, uvnitř je kniha zcela bez poškození.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydal Cosmos Pictures Association, Praha 1998. Stran 128. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Glénat 1993, s. 44.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství CREW, 2016. Vydání první, stran 160. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Walt Disney Comics 1968
V dobrém stavu. Obálka je lehce zašpiněná. První dvě strany jsou pokreslené propisovací tužkou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Knižní klub, 1997, s. 61.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Crew, 2005. Přeložil Jiří Pavlovský. Stran 136. Původní brož, měkká vazba.
Přední strana obálky uspiněna od lepidla. Stav jinak pěkný.
220Kč
Bez daně: 220Kč
Bez daně: 220Kč
Zákazníci sk





![Češi 1952. Jak Gottwald zavraždil Slánského (edice: Česká televize) [komiks, komunismus, Rudolf Slánský] Češi 1952. Jak Gottwald zavraždil Slánského (edice: Česká televize) [komiks, komunismus, Rudolf Slánský]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-04-23-15-53-25-01-1024x1024.jpg)
![Kája Saudek - monografie (autoři Helena Diesing, Tomáš Prokůpek) [komiks, ilustrace] Kája Saudek - monografie (autoři Helena Diesing, Tomáš Prokůpek) [komiks, ilustrace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/386802-kaja-saudek-monografie-14609737241-1024x1024.jpeg)








