POHÁDKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
O liščí mámě (edice: První čtení) [pohádka, příroda]
Irina Korschunowová
Praha, Albatros 1988
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Letní slunovrat v Dolním Andrsenově
Anna Kratochvílová
Kruh, Hradec Králové 1987. 1. vyd.
Dobrý stav, hřbet mírně zašpiněný a ve hřbetě odřený (viz náhled).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Meluzina. Dramatická balada (edice: Knižnice dramatického umění, sv. 15) [divadelní hra; obálka Zdeněk Sklenář]
František Kožík
Praha, Českomoravský Kompas 1943, s. 133.
Pěkný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
O králích a vílách (pošk.)
B. Čech
Vydalo nakladatelství Jos. R. Vilímek v Praze cca 1940. Stran 228. Původní celoplátěná zdobená vazba. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav dobrý, na deskách jsou skvrnky, hřbet je téměř utržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Marbulínek s nejmilejšími zvířátky
Otakar Haering
Vydalo vydavatelství a nakladatelství Carmen, 1991. Sešit, stran 12, rozměry: 22,5 x 30 cm.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Andersenovy pohádky. I. -  II. díl
Hans Christian Andersen
Nakladatelství Šolc a Šimáček, Praha 1941. Stran 112 a 118. Původní poloplátěné vazby s přebaly.
Přebaly mírně odřeny a po okrajích natrženy. Stav dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Na dobrou noc. Ivánkovy příhody a dobrodružství (pohádka, ilustrace Maxmilián Chlad)
Karel Gebhard
Ivánkovy příhody a dobrodružství. Nákladem a tiskem knihtiskárny Typos v Brně 1945. Vydání druhé, st..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Cvrček hrdina. Pohádka o velkém pavouku křižáku a malém cvrčkovi (pohádka)
V. Kůrka
Praha, nakladatelství Jan Kobes [1938], s. 55.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Proto! Pohádky o muchomůrkách, pečených husách a jiných důležitých věcech
Magdalena Wagnerová
Vydalo nakladatelství Havran, Praha 2002. Ilustroval a graficky upravil Pavel Štefan. Vydání první, stran 132. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 17 x 24 cm
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slaměný býček
Oxana Ivanenková
Vydalo SNDK v Praze 1960. Původní brož, s 22 ilustracemi. 31 stran.
Vazba ve hřbetě uvolněna, hřbet desek natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Princezna z třešňového království (edice: Mezinárodní série) (pohádka, ilustrace Ota Janeček)
Markéta Zinnerová
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1989. Graficky upravila Soňa Valoušková. V..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Zlatá jeskyně. Pohádka pro malé i velké s obrázky Josefa Vodrážky (pohádky)
Bohuslav Březovský
Pohádka pro malé i velké s obrázky Josefa Vodrážky. Průboj, nakladatelství Karla Smolky v Brně 1941...
Původní poloplátěná vazba, desky odřeny, zašpiněny a pokresleny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nejkrásnější pohádky Východu
Alexis Elagin
Poloplátěná vazba s obálkou. Stran 200, rozměry: 20 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je potrhaná v dolní části se ztrátou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021