VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Biggles proti kamikadze v Orientě
William Earl Johns
Vydal Riopress, Praha 1995. Stran 183. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sentimentální cesta
Viktor Borisovič Šklovskij
Vydalo nakladatelství Dauphin v Podlesí a Praze 2011. Stran 434. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
The Medley of Mast and Sail II. A camera record (námořnictví, Anglie, plachetnice, fotografie)
Alex A. Hurst
Brighton, Teredo books ltd 1981, s. 473.
V dobrém stavu. Obálka je lehce potrhaná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Grundzüge der Organisation eines Volksheeres [lidová armáda, Švýcarsko, dějiny vojenství]
Beust, F.
Zürich: Verlags-Magazin 1867, pův. sešit, 32 stran, 12° (11,5 x 16,5 cm)
nálepky a razítka soukromé knihovny, stránky trochu zahnědlé, občas ohnuté růžky stránek, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Wallenstein (Valdštejn, Albrecht z Valdštejna, třicetiletá válka, Bílá hora)
Golo Mann
Frankfurt am Main, S. Fischer Verlag 1979, s. 1367.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Build the ships: The official story of the shipyards in wartime	[vojenství, námořnictvo, 2. Světová válka]
Ministry of Information with the Approval of the Admirality
London: His Majetsty Staionery Office 1946, pův. sešit, 63 stran s čb. ilustracemi, velké 8° (17,5 x 22,5 cm)
desky poněkud odřené, ušpiněné a natržené, s nálepkou, občas ohnuté rohy stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Études sur la cavalerie [Studie o jízdě, 1890; jízda; jezdectvo; kavalerie; armáda; koně; antika; historie]
Martin, Hector
Paris: Librairie militaire de L. Baudoin & Cie 1887-1890, váz., VII+186 s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Dobrý stav; desky vybledlé a opotřebované, ořízka a některé stránky zažloutlé, přední volná předsádka vytržena, na pár stranách jsou drobná podtržení perem, na cca 15 stranách je malé množství žlutých
750Kč
Bez daně: 750Kč
Wie es wirklich war. Im Obersten Kriegsrat der Alliierten! [První světová válka]
Wright, Peter
München: Verlag für Kulturpolitik 1922. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a podpisem, 128 stran + 1 mapa, 8° (14 x 21 cm)
Hřbet natržený, desky lehce zašpiněné, mezi deskami a předsádkou prasklá vazba, jinak uvnitř v dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Válka proti Japonsku (2. světová válka, Japonsko)
Sestavil kolektiv autorů...
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2005. Vydání první, stran 465. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Posel z nebes (edice Polnice)
Josef Kuchynka
Vydal Toužimský & Moravec, Praha 1995. Stran 213. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pilot od Žraločí perutě [letectvo, letadla, 2. světová válka]
Bert Horden
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2010. Stran 191. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
The Reign of Chivalry [rytíři; rytířství; středověká šlechta; středověk; historie; kultura] HOL
Barber, Richard
Newton Abbot - London: David & Charles 1980, váz., 208 s., 4° (21 x 28,5 cm)
Velmi dobrý stav; přebal opotřebovaný a trochu zažloutlý, přední deska nepatrně naražená, na přední předsádce jsou dvě slepotisková razítka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Letovodem pod modrou zdí: O řízení letového provozu u železné opony i vrtulníkového pluku (letadla, letectví)
Zdeněk Menšík
Svět křídel, Cheb 2009. Stran 159. Pův. pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021