VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Národní politika 1917.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny. Některé stránky mají vystřihnuté inzerce a texty.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
London, Collins 1970, s. 173.
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné. Na přídeští a na předsádce jsou štítky z knihovny.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 202, rozměry: 21,5 x 30 cm.
Velmi dobrý stav, lehce vyšisovaná obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Verdun Éditions, pův. sešit s 19 (z pův.) 20 pohlednic, 12° (15 x 9 cm)
poněkud ohmataný, razítkovaný, jedna pohlednice chybí, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Praha, Národní politika 1915.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Na přídeští a na některých stránkách jsou razítka z knihovny. Některé stránky mají vystřihnuty inzerce.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
London, Cassell 1988, s. 510.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London: John Murray1872.
Bývalý knihovní exemplář. Desky zašpiněné, na okrajích odřené a na několika místech otlačené, stránky dosud nerozřezány, okraje mírně zahnědlé a zaprášené, jinak uvnitř v pořádku. Vzhledem ke stáří je
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Vydalo nakladatelství Radek Uhlíř - Point blank, Praha 1999. Stran 220. Kroužková vazba, rozměry: 16 x 20 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Paris - Limoges: Henri Charles-Lavauzelle, Libraire-Éditeur 1887. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a obrázkem na deskách, 64 stran, 12° (9,5 x 14 cm)
Desky zašpiněné a lehce odřené, mezi předsádkou a knižním blokem částečně prasklá vazba, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Berlin: Internationaler Jugendverlag 1921. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a podpisem, 9x12 + 2x20 stran s černobílými obr., 2° (23,5 x 33 cm)
knihov. exemplář, listy zahnědlé, drobné poznámky tužkou, jinak v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Vydalo nakladatelství JOTA v edici JOTA Military, Brno 2003. Vydání první, stran 344. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Amalthea Verlag, 1979.
Dobrý stav, přebal lehce zašpiněný a natržený. Neautorské věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Práh, Praha 2015. Vydání první, stran 281. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Bratislava, Fortuna print 1999, s. 607.
Velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
1944, pův. sešit, 64 stran s mapou, 12° (10,5 x 13,5 cm), jazyk: anglicky
zevně mírně ohmatané, jinak perfektní, celkově výborný stav
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Berlin: Internationaler Jugendverlag 1921. Pův. pokožená vazba z umělé kůže se zlaceným titulem na přední desce, 9x12 + 2x20 stran s černobílými obr., 2° (25,5 x 34,5 cm)
knihov. exemplář, hrany desek odřené, desky a předsádka lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Zobrazeny položky 2081 až 2096 z 2446 (153 stránek)
Zákazníci sk



![De Verdun á Douamont. Le circuit des forts. Bloc de 20 cartes noir supercap [pohlednice, První světová válka, opevněnní] De Verdun á Douamont. Le circuit des forts. Bloc de 20 cartes noir supercap [pohlednice, První světová válka, opevněnní]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749526-de-verdun-a-douamont-le-c-17550796941-1024x1024.jpg)


![Historique du 31ᶱ Régiment d´Infanterie [francouzská armáda] Historique du 31ᶱ Régiment d´Infanterie [francouzská armáda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/737764-historique-du-31ᶱ-regim-17404150811-1024x1024.jpg)
![Jugend-Internationale. Die elf historischen Nummern der Kriegsausgabe 1915-1918, Nr. 1-11 [válka, socialismus] Jugend-Internationale. Die elf historischen Nummern der Kriegsausgabe 1915-1918, Nr. 1-11 [válka, socialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/749876-jugend-internationale-die-17561349021-1024x1024.jpg)




![Germany [A British Soldier's Pocketbook] [Druhá světová válka, vojenská příručka] Germany [A British Soldier's Pocketbook] [Druhá světová válka, vojenská příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/670835-germany-a-british-soldier-16619544051-1024x1024.jpg)
![Die Kriegsnummern der Jugend-Internationale 1915-1918. Nr. 1-11 [komunismus] Die Kriegsnummern der Jugend-Internationale 1915-1918. Nr. 1-11 [komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/750147-die-kriegsnummern-der-jug-17567243181-1024x1024.jpg)