VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Paris: Imprimerie de Didot l'Aîné 1792, pouze tento první svazek, pův. kart. vazba s barevnou ořízkou, 264 stran+[3] stran reklamy, rytina na frontispisu, 12° (9 x 13,5 cm)
desky poněkud odřené, u hřbetu natržená, občas na kraji natržené stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Vydalo nakladatelství Grada, Praha 2008. Vydání první, stran 64. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Leipzig: Turm-Verlag, viertes bis siebentes Tausend. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a barevnou ořízkou, 252 stran psaných frakturou s černobílými obr., 4° (
desky zašpiněné a odřené, předsádka vytržená, listy s hnědými skvrnami, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Harmondsworth: Allen Lane: Penguin Books 1940, pův. brož., 144 stran s čb. ilustracemi, 8° (18,5 x 10,5 cm)
desky oddělené od knižního bloku, poněkud zmuchlaná, nálepka na přední desce, chybí roh u patitulu, stránky silněji zahnědlé, celkově ale ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
London: Czechoslovak Ministry of Foreign Affairs Information Service - Lincolns-Prager 1945, brož., 158 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Přebal opotřebovaný, na přední straně přebalu je poznámka psaná tužkou, knižní blok je oddělen od obálky.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
= Konfrontation. Kreuzlingen: Sager 1972, erste deutsche Ausgabe, 1. bis 22. Tausend.
Desky lehce odřené, vlastnické razítko na předsádce, uvnitř zcela v pořádku, celkově pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
München: C.H.Beck'sche Verlagsbuchhandlung 1896. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách, zdobenou předsádkou a ořízkou, 464 stran psaných frakturou s četn
desky a hrany desek odřené, na některých stranách drobné skvrny, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Rastatt: Verlag Arthur Moewig 1988, pův. laminovaná kart. vazba, 174 stran s čb. vyobrazeními, 8° (15 x 21,5 cm)
nálepka na přední desce, stránky zahnědlé, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vneshtogrizdat 1990, pův. brož., 103 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (19 x 24,5 cm)
desky nepatrně ohmatané, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Belgrad: Donskaja Istoričeskaja Komissija 1924, váz., 379 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; na zadní desce je štítek, na přední předsádce jsou dvě razítka a signatura, na titulní straně je razítko a číslo psané tužkou, titulní list byl kvůli natržení podlepen kouskem papíru
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
London - New York, Longman 1991, s. 130.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
MUSTANG, 1996 (edice Military). Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24cm, 468 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Reichenberg: Roland-Velag Trausel & Co. [1940], pův. sešit, 32 stran s 3 mapami, 8° (14,5 x 20 cm)
zevně poněkud odřený, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rozměry: 12 x 15,5 cm. Stran 413. Celoplátěná vazba.
Stav velmi dobrý. Mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ikar, Praha 2005. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 368, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Národní politika 1917.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce zašpiněné a odřené. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Zobrazeny položky 2081 až 2096 z 2446 (153 stránek)
Zákazníci sk

![Gonzalve de Cordue, ou Grenade reconquise. Second Édition. Tome premier [apart, italské války, vojenství, Granada] Gonzalve de Cordue, ou Grenade reconquise. Second Édition. Tome premier [apart, italské války, vojenství, Granada]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756534-gonzalve-de-cordue-ou-gre-17635673101-1024x1024.jpg)

![Mit Mann und Roß und Wagen hat sie der Herr geschlagen. Bilder aus dem Feldzug 1812 [napoleonské tažení] Mit Mann und Roß und Wagen hat sie der Herr geschlagen. Bilder aus dem Feldzug 1812 [napoleonské tažení]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768411-mit-mann-und-ross-und-wag-17798106741-1024x1024.jpg)
![Warships at Work: A Naval Notebook explaining in Text and by Profile some Functions of the Principal Warship Types of the World [námořnictvo, vojenské lodě, Druhá světová válka] Warships at Work: A Naval Notebook explaining in Text and by Profile some Functions of the Principal Warship Types of the World [námořnictvo, vojenské lodě, Druhá světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756727-warships-at-work-a-naval--17637235141-1024x1024.jpg)
![Heroes and Victims [okupace; oběti; Protektorát Čechy a Morava; Československo; druhý odboj; nacismus; londýnský exil; druhá světová válka] Heroes and Victims [okupace; oběti; Protektorát Čechy a Morava; Československo; druhý odboj; nacismus; londýnský exil; druhá světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/659851-heroes-and-victims-okupac-16497565601-1024x1024.jpg)
![Zum Leben verurteilt. Tatsachenbericht eines tschechoslowakischen Generals [vojenství, politická perzekuce v Československu po roce 1948, političtí vězni, vzpomínky] Zum Leben verurteilt. Tatsachenbericht eines tschechoslowakischen Generals [vojenství, politická perzekuce v Československu po roce 1948, političtí vězni, vzpomínky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/719896-zum-leben-verurteilt-tats-17189740741-1024x1024.jpg)
![Ernste und heitere Erinnerungen eines Ordonnanzoffiziers im Jahre 1870/1871 [německo-francouzská válka] Ernste und heitere Erinnerungen eines Ordonnanzoffiziers im Jahre 1870/1871 [německo-francouzská válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/768535-ernste-und-heitere-erinne-17800504101-1024x1024.jpg)
![Die deutschen Kriegsschiffe 1939-1945 [= Dokumentationen zur Geschichte der Kriege 1910-1945] [námořnictvo, Německá říše, vojenství] Die deutschen Kriegsschiffe 1939-1945 [= Dokumentationen zur Geschichte der Kriege 1910-1945] [námořnictvo, Německá říše, vojenství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756950-die-deutschen-kriegsschif-17640738381-1024x1024.jpg)
![Русские и советские боевые награды. Государственный ордена Ленина Исторический Музей = Russian and Soviet Military Awards: Order of Lenin State History Museum [odznaky, vyznamenání, Rusko, faleristika] Русские и советские боевые награды. Государственный ордена Ленина Исторический Музей = Russian and Soviet Military Awards: Order of Lenin State History Museum [odznaky, vyznamenání, Rusko, faleristika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/748136-russkie-i-sovetskie-boevy-17531015831-1024x1024.jpg)
![Donskaja Letopis, č. 3, 1924 [Donská kronika; donští kozáci; Rusko; exil; ruská občanská válka; dějiny, historie Ruska; Донская Летопись] Donskaja Letopis, č. 3, 1924 [Donská kronika; donští kozáci; Rusko; exil; ruská občanská válka; dějiny, historie Ruska; Донская Летопись]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/736542-donskaja-letopis-c-3-1924-17391999771-1024x1024.jpg)

![Spálená země [druhá světová válka, nacistické Německo, východní fronta, Rusko a Ukrajina - vývoj 2. světové války na východní frontě po bitvě u Stalingradu 1942-1944] Spálená země [druhá světová válka, nacistické Německo, východní fronta, Rusko a Ukrajina - vývoj 2. světové války na východní frontě po bitvě u Stalingradu 1942-1944]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/706897-spalena-zeme-druha-svetov-17047253431-1024x1024.jpg)
![Die deutsche Wirtschaft und der Südosten [Třetí říše, hospodářství, Balkán] Die deutsche Wirtschaft und der Südosten [Třetí říše, hospodářství, Balkán]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756990-die-deutsche-wirtschaft-u-17641641561-1024x1024.jpg)


