VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Politučeba krasnoarmejca, 1941, č. 1-8, 10 [časopis; Rudá armáda; SSSR; Sovětský svaz; komunismus; Политучеба красноармейца]
Moskva: 1941, váz., [288] s., 8° (17 x 25 cm)
Dobrý stav; na zadní desce je nalepen štítek, na předsádkách je signatura a několik razítek, na původní obálce a některých stranách jsou razítka knihovny.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Sämmtliche telegraphische Kriegsbotschaften aus den deutschen Hauptquartieren 1870-1871 [francouzská-německá válka]
Breslau: Wilh. Gottl. Korn 1871, pův. brož., 140 stran, 12° (10,5 x 16 cm)
zevně ušpiněná a odřená, malé razítko na titulu, průběžně lehké hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav]
625Kč
Bez daně: 625Kč
Handbuch des Militärstrafgesetzes über Verbrechen und Vergehen vom 15. Jänner 1855 ... [vojenské právo, vojenský trestní řád, zákony, Rakousko-Uhersko, Rakouské císařství]
Pellischek-Wilsdorf, Otto
Wien: Manzsche k. u. k. Hof-Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1914.
Dobrý stav. Titulní a poslední strana zašpiněné, dolní roh titulní strany odtržený a nově doplněný, některé strany zašpiněné a ohmatané, na některých stranách podtrháváno tužkou, na str. 160 poznámky
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Ztracené modré nebe (letadla, letectví)
Radek Pecák, Stanislav Brašna
Vydalo nakladatelství NiKo, Plzeň 1994. Stran 191. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Doba válek řecko - perských
Justin Prášek
Vydalo nakladatelství J. Otto, Praha, nedatováno. Světová knihovna č. 1385-1391. Stran 209. Původní brož, měkká vazba.
Obálka po okrajích a ve hřbetě natržena, stránky nerozřezány a po okrajích otřepeny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Current Affairs, 1943, č. 36 (30. 1.): North African Resources [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Afrika]
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; přední část obálky s nepatrným natržením.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Orel ve válce [letadlová loď HMS Eagle - 2. světová válka, britské námořnictvo]
Peter C. Smith
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2009. Vydání první, stran 216. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Napoleon I. Mein Leben und Werk. Schriften - Briefe - Proklamationen - Bulletins [Napoleon]
Aretz, Paul und Gertrude (eds.)
Wien - Leipzig: Bernina-Verlag Ges.m.b.H. 1936. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, na předsádce se štítkem majitele, 581 stran s černobílými obr. , 8° (13,5 x 21 cm)
Desky lehce odřené, předsádka a patitul lehce zašpiněné, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Current Affairs, 1943, č. 40 (27. 3.): Latin America [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Latinská Amerika]
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Johann Hübners Neu-vermehrtes und verbessertes Reales Staats- Zeitungs- und Conversations-Lexicon [1759; slovník; rytiny]
Hübner, Johann
Regensburg - Wien: Emerich Felix Bader 1759, váz., 2+8+1280+54+34 s., 8° (14,5 x 22 cm)
Desky opotřebované, na rozích odřené, pergamen s větší hnědou skvrnou; ořízka s drobnými hnědými skvrnami; na předním přídeští perem vepsána signatura a nalepeno exlibris; na titulní straně perem veps
7 150Kč
Bez daně: 7 150Kč
The Life and Times of George V. (král Jiří V., Anglie, historie, kolonie, první světová válka)
Denis Judd, Antonia Fraser
London, Weidenfeld & Nicolson 1993, s. 224.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Current Affairs, 1943, č. 44 (22. 5.): Women After the War [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; ženy]
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Muži speciálních operací - Americké síly speciálních operací od roku 1945 do 90. let 20. století [Speciální jednotky - armáda USA]
Joel Nadel, J. R. Wright
Vydalo Naše vojsko, Praha 2010. Vydání první, stran 267. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bůh je mým druhým pilotem (letadla, letectví)
Robert Lee Scott
Vydalo Naše vojsko, Praha 1993. Vydání první, stran 176. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nukleární ponorky v akci (ponorka)
Walter J. Boyne, Gary E. Weir
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2007. Vydání první, stran 302. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Lidové noviny 1917, roč. 25 (červenec-září) (deník, první světová válka, mj. Nové Rusko, Řecko, Boje na východě, Všeobecná politická amnestie [Kramář, Rašín, Klofáč], Krise v Německu, Kerenský diktátor, Polské porady v Krakově)
Bohuslav Štěchovský (red.)
Brno, Lidové noviny 1917.
V dobrém stavu. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny. Přídeští a předsádka jsou zašpiněné.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
 
Valentinská © 2021