VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Ministerstvo obrany České republiky - VHÚ Praha [2020], s. 175.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vlastním nákl., Praha 2008. Vydání první, stran 169, rozměry: 15 x 21 cm. Brožovaná.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
London: Co-operative Printing Society 1942, váz., [208] s., 2° (30 x 45 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, přední předsádka se šmouhami od prachu, razítky a signaturou, pár stran s razítkem knihovny, první list s malým natržením.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
London - New York - Melbourne: Hutchinson & Co. 1942, pův. sešit, 63 stran, 8° (11,5 x 18 cm)
desky u hřbetu natržené, nálepka na obálce, stránky silněji zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
London, Free Press 2004, s. 304.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London: The Communist Party 1944, brož., 96 s., 8° (12 x 18 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, na horní ořízce jsou hnědé skvrnky od stáří.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 2013. Původní pevná vazba s přebalem. Stran 408 + 16 stran přílohy, vydání první, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav pěkný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
= Colectia Militaria. Bucuresti: Editura Universitaria 1993. Fotografii: Georgel Dumitriu.
Dobrý stav. Desky mírně zašpiněné a na hranách odřené, dolní roh předních desek mírně ohnutý, uvnitř pěkně zachovalá.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Prag: Verlag von A. G. Steinhauser 1867, pův. sešit, 55 stran, 8° (14,5 x 22 cm)
desjy oddělené, s hnědými skvrnami a se ztrátami potrhané, malé razítko u předmluvy, občas podtrhaná tužkou, jinak čistá, celkově dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
London: published by the Press Department of the Soviet Embassy in London 1941-1945
Bývalý knihovní exemplář, desky všech svazků jsou lehce odřené a na okrajích otlačené, uvnitř průběžně podtrháváno tužkou a pastelkou, občas drobné poznámky na titulní straně. Kromě poškození, která j
112 500Kč
Bez daně: 112 500Kč
Bez daně: 112 500Kč
Berlin: Ernst Siegfried Mittler und Sohn 1894, pouze příloha, poloplátěná vazba, 68 stran, velké 8° (15 x 22,5 cm)
okraje desek odřené, uvnitř nepatrně zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Toronto 1991, sešit, fotokopie 50 stran s ilustracemi, 4° (29,5 x 21 cm)
desky zohýbané, jinak čistá, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
= The Pall Mall Magazine Library. London: Sampson Low, Marston and Company 1895.
Desky odřené a na rozích otlačené, vpředu nalepen štítek knihkupce, bývalý knihovní exemplář s razítky na titulní straně a inventárním štítkem na přídeští, předsádka, ořízka a některé strany vzhledem
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Wien: Manzsche k. u. k. Hof-Verlags- und Universitäts-Buchhandlung 1915, brož., X+143 s., 8° (15,5 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a vybledlá, pár listů trochu pomačkaných, se šmouhami.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin: Ernst Siegfried Mittler und Sohn, Königliche Hofbuchhandlung 1910, pův. poloplátěná vazba, IX+214 stran s četnými ilustracemi, 12° (10,5 x 15,5 cm)
odřená, podpis majitele na titulním listu, vazba potrhaná, rezivé svorky, četné pozn. na okrajích, vlepené dodatky, celkově ještě použitelný stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
London: Royal Norwegian Government Information Office 1942, pův. sešit, 40 stran s několika ilustracemi, 8° (12,5 x 18,5 cm)
zevně nepatrně ušpiněná a s nálepkou, unvitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2081 až 2096 z 2430 (152 stránek)
Zákazníci sk



![German Industry on the Warpath 1860-1939 (Translated from the German) [Druhá světová válka, Německo, průmysl] German Industry on the Warpath 1860-1939 (Translated from the German) [Druhá světová válka, Německo, průmysl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755864-german-industry-on-the-wa-17628723691-1024x1024.jpg)

![How to win the Peace [1944; Velká Británie; druhá světová válka; komunismus] How to win the Peace [1944; Velká Británie; druhá světová válka; komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717450-how-to-win-the-peace-1944-17164644261-1024x1024.jpg)

![Decoratii Romanesti de Razboi 1860-1947 [vojenské řády a vyznamenání v Rumunsku 1860-1947, Rumunské knížectví, Rumunská spojená knížectví, Rumunské království, válečná vyznamenání - Rumunsko] Decoratii Romanesti de Razboi 1860-1947 [vojenské řády a vyznamenání v Rumunsku 1860-1947, Rumunské knížectví, Rumunská spojená knížectví, Rumunské království, válečná vyznamenání - Rumunsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/767480-decoratii-romanesti-de-ra-17788317371-1024x1024.jpg)
![Zur Taktik mit Hinterladern und gezogenen Kanonen. Faßlich bearbeitet von einem praktischen Soldaten [vojenská příručka, Rakousko-Uhersko, vojenství] Zur Taktik mit Hinterladern und gezogenen Kanonen. Faßlich bearbeitet von einem praktischen Soldaten [vojenská příručka, Rakousko-Uhersko, vojenství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755982-zur-taktik-mit-hinterlade-17629560521-1024x1024.jpg)
![Die Wirkung der Feldgeschütze 1815 bis 1892. Anhang: enthaltend Anlagen, Tabellen und Skizzenblätter [polní střelectvo, Rakousko-Uhersko], vojenství Die Wirkung der Feldgeschütze 1815 bis 1892. Anhang: enthaltend Anlagen, Tabellen und Skizzenblätter [polní střelectvo, Rakousko-Uhersko], vojenství](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756388-die-wirkung-der-feldgesch-17634600891-1024x1024.jpg)
![Ukranian Military Medals: Orders, Crosses, Badges and Emblems [odznaky, medajle, Ukrajina] Ukranian Military Medals: Orders, Crosses, Badges and Emblems [odznaky, medajle, Ukrajina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747102-ukranian-military-medals--17519830031-1024x1024.jpg)
![Österreichisch-ungarisches Rotbuch [1915; Rakousko-Uhersko; první světová válka; historie; diplomacie; prameny] Österreichisch-ungarisches Rotbuch [1915; Rakousko-Uhersko; první světová válka; historie; diplomacie; prameny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/718403-osterreichisch-ungarische-17176826841-1024x1024.jpg)
![Pontonier-Vorschrift (Pt. B.) vom 17. Mai 1910 [= D. V. E.; Nr. 202] [pontony, pontonéři, ženisté] Pontonier-Vorschrift (Pt. B.) vom 17. Mai 1910 [= D. V. E.; Nr. 202] [pontony, pontonéři, ženisté]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/693659-pontonier-vorschrift-pt-b-16875211921-1024x1024.jpg)
![Norway's Floating Empire [námořnictvo, Norsko, Druhá světová válka] Norway's Floating Empire [námořnictvo, Norsko, Druhá světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756406-norway-s-floating-empire--17634787731-1024x1024.jpg)