VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: Stern Verlag [1945], brožovaná, 93 s., 8° (15 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu zašlá, s menšími natrženími, stránky zažloutlé.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Wien: Verlag der k. k. Hof- und Staatsdruckerei 1905, plátěná pevná vazba, 1556 s., 8° (14 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; plátno opotřebované a na hřbetu vybledlé, na pár stranách jsou poznámky tužkou a perem.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; na jedné straně je razítko ("Ministerstvo národní obrany").
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Breslau: Verlag von Eduard Trewendt 1890, váz., [4]+105+[3] s., 8° (15 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, původní obálka a předsádky zažloutlé, na cca 10 stranách je pár žlutých skvrnek od stáří.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Pražská vydavatelská společnost, Praha 2009. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 143.
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Moskva: Izdanie Glavnogo upravlenija političeskoj propagandy VMF 1941, váz., 48+48+48 s., 8° (17 x 25 cm)
Dobrý stav; desky jen mírně opotřebované, na zadní desce je nalepen štítek, předsádky s razítky a signaturou, na obálce a několika stránkách jsou další razítka knihoven či poznámka/signatura psaná per
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; na jedné straně je razítko ("Ministerstvo národní obrany").
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
United Nations: 1985. Sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 37 stran s černobílými obr. a mapkami, 4° (15 x 23 cm)
hřbet jen lehce nahnědlý, jinak uvnitř bez známek opotřebení, ve velmi dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Antonín Svěcený 1914-1915.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a lehce zašpiněné. Na přídeští a předsádce jsou razítka z knihovny. Předsádka a první strana novin jsou oddělené od knižního bloku.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
New York: Crescent Books 1986.
Dobrý stav. Přebal vpředu ohnutý, na hřbetu vybledlý a dole natržený, ex libris na přídeští, horní roh prvních 14 stránek lehce ohnutý, list 7/8 na jednom místě poškozený (papír ale nechybí a text je
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Bantam Press 2008, s. 358.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Antonín Svěcený 1915-1916.
Velmi dobrý stav. Desky jsou zašpiněné. Na přídeští, na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Wien - Budapest: Verlag "Österreich-Ungarn in Waffen" 1916. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce, 50 stran, 2° (25,5 x 38,5 cm)
Hrany desek lehce zohýbané, předsádka a titulní list s hnědými skvrnami, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Ladislav Kunte 1915.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Hřbet je natržený. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny. Některé strany jsou uvolněné.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Praha: 1930-1931, váz., [590] s., 4° (23 x 30 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na zadní desce jsou štítky knihovny, na předním přídeští další štítek, razítko a signatury, na původních obálkách jsou razítka a čísla napsaná pastelkou, na
6 990Kč
Bez daně: 6 990Kč
Bez daně: 6 990Kč
Zobrazeny položky 2081 až 2096 z 2443 (153 stránek)
Zákazníci sk

![Deutsche Greuel in Russland. Gerichtstag in Charkow [Ukrajina; Sovětský svaz; nacismus; druhá světová válka; Charkov] Deutsche Greuel in Russland. Gerichtstag in Charkow [Ukrajina; Sovětský svaz; nacismus; druhá světová válka; Charkov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681087-deutsche-greuel-in-russla-16860568071-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1944, č. 63 (26. 2.): This Business of Public Opinion [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci] Current Affairs, 1944, č. 63 (26. 2.): This Business of Public Opinion [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753309-current-affairs-1944-c-63-17597422131-1024x1024.jpg)
![Die Schlacht bei Lobositz am 1. Oktober 1756 [bitva u Lovosic; sedmiletá válka; Prusko; Rakousko; Lovosice; mapa] Die Schlacht bei Lobositz am 1. Oktober 1756 [bitva u Lovosic; sedmiletá válka; Prusko; Rakousko; Lovosice; mapa]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/730439-die-schlacht-bei-lobositz-17322815191-1024x1024.jpg)

![Current Affairs, 1944, č. 68 (6. 5.): The Scientist in War [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; věda; vědci] Current Affairs, 1944, č. 68 (6. 5.): The Scientist in War [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; věda; vědci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753317-current-affairs-1944-c-68-17597441071-1024x1024.jpg)
![The United Naions and the Question of Palestine [Palestina] The United Naions and the Question of Palestine [Palestina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/742392-the-united-naions-and-the-17454234621-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1944, č. 76 (26. 8.): Schools for Tomorrow [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; školství] Current Affairs, 1944, č. 76 (26. 8.): Schools for Tomorrow [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; školství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753331-current-affairs-1944-c-76-17597479891-1024x1024.jpg)


![Österreich-Ungarn in Waffen. Mappe III: Serbien [Rakousko-Uhersko, 1. svět. válka, složka č. III - Srbsko] Österreich-Ungarn in Waffen. Mappe III: Serbien [Rakousko-Uhersko, 1. svět. válka, složka č. III - Srbsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/713297-osterreich-ungarn-in-waff-17119056111-1024x1024.jpg)
