VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
London – Aldershot: Published by authority of the Ministry of Defence (Defence Sales Organisation) by Combined Service Publications 1973.
Desky obou svazků jsou zašpiněné a na rozích otlačené, 1. svazek má horní roh zadních desek a několika posledních stran se skvrnou od vody, jinak je uvnitř bez poškození, 2. svazek je uvnitř pěkně zac
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Moskva: 1940, váz., [432] s., 8° (17 x 25 cm)
Dobrý stav; na zadní desce je nalepen štítek, na předsádkách je signatura a několik razítek, na původní obálce a pár stranách jsou razítka knihovny, několik stránek s podtrženími pastelkou, dva listy
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Vydal Amercom SA, 2010. Stran 94. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Altharzdof: Selbstverlag 1932, pův. červená celoplátěná vazba s bílou ražbou na přední desce a hřbetu, 264 stran z toho 38 stran textu, jinak čb. vyobrazení s ochrannými průhlednými listy, 4° (18 x 25
některé stránky mírně zvlněné, jinak perfektní, celkově výborný stav
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Praha, Národní politika 1905.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Volgograd: Izdatělskij dom Karmaň 2015, váz., 239 s., 4° (29 x 29 cm)
Téměř jako nová.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
London, Vista 1967, s. 190.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Oxford: at the Clarendon Press 1924.
Dobrý stav. Desky na rozích a hranách trochu odřené a otlačené, bývalý knihovní exemplář, papír vzhledem ke stáří trochu skvrnitý, jinak uvnitř velmi pěkně zachovalá.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; na jedné straně je razítko ("Ministerstvo národní obrany").
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nákladem Svazu čs. rotmistrů, Praha 1932. Stran 438. Původní pevná vazba s přebalem + kartonové pouzdro.
Přebal odřený, zašpiněný, se skvrnami od polití. Stav dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
London, Routledge 2001, s. 281.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství J. Otto, Praha, nedatováno. Světová knihovna č. 1385-1391. Stran 209. Původní brož, měkká vazba.
Obálka po okrajích a ve hřbetě natržena, stránky nerozřezány a po okrajích otřepeny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Leipzig: Dieterich´sche Verlagsbuchhandlung Theodor Weicher 1907. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 110 stran, 8° (13 x 19,5 cm), psáno frakturou
Desky a titulní list lehce zašpiněné, několik uvolněných listů, jinak uvnitř v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2009. Vydání první, stran 216. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
London [?]: Army Bureau of Current Affairs 1943, brož., IV+12 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 2081 až 2096 z 2445 (153 stránek)
Zákazníci sk


![Herbstschlacht 1917 in Italien; I. Band: Von der Adria bis zur Podgora [První světová válka, fotografie, Itálie] Herbstschlacht 1917 in Italien; I. Band: Von der Adria bis zur Podgora [První světová válka, fotografie, Itálie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/697637-herbstschlacht-1917-in-it-16945096591-1024x1024.jpg)
![Národní politika 1905 [1] ročník XXIII (leden-únor) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Válka rusko-japonská, Port Artur, Krvavé bouře v Petrohradě (Ruská revoluce), Občanská válka na Kavkazu) Národní politika 1905 [1] ročník XXIII (leden-únor) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Válka rusko-japonská, Port Artur, Krvavé bouře v Petrohradě (Ruská revoluce), Občanská válka na Kavkazu)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/762858-narodni-politika-1905-1-r-17732174961-1024x1024.jpg)

![Current Affairs, 1943, č. 34 (2. 1.): The Mediterranean [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Středomoří] Current Affairs, 1943, č. 34 (2. 1.): The Mediterranean [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Středomoří]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753056-current-affairs-1943-c-34-17594910411-1024x1024.jpg)



![Frankreichs Schlachtschwert. Schartig zwar, doch scharf [vojenství, Francie] Frankreichs Schlachtschwert. Schartig zwar, doch scharf [vojenství, Francie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/728895-frankreichs-schlachtschwe-17308011891-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1943, č. 38 (27. 2.): The Middle East and Turkey [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Turecko] Current Affairs, 1943, č. 38 (27. 2.): The Middle East and Turkey [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; Turecko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753062-current-affairs-1943-c-38-17594922681-1024x1024.jpg)
![Orel ve válce [letadlová loď HMS Eagle - 2. světová válka, britské námořnictvo] Orel ve válce [letadlová loď HMS Eagle - 2. světová válka, britské námořnictvo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/564392-orel-ve-valce-15747014611-1024x1024.jpg)
![Current Affairs, 1943, č. 42 (14. 4.): The Colonies [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; kolonie] Current Affairs, 1943, č. 42 (14. 4.): The Colonies [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; kolonie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/753067-current-affairs-1943-c-42-17594929541-1024x1024.jpg)