VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ponorková válka – Historie americké ponorkové špionáže (ponorky)
Sherry Sontagová, Christopher Drew, Annette Lawrencová-Drewo
Knižní klub – Rybka, Praha 2000. 1. vyd. Pův. pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 21 cm, 398 str. textu + 16 str. obr. přílohy.
Stav velmi dobrý, přebal je na hřbetu lehce natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Propagandist i agitator RKKA, 1940, č. 1-10, 13-18, 20, 22-24 [časopis; Rudá armáda; Sovětský svaz; SSSR; komunismus]
Moskva: Voenizdat 1940, váz., [416+384+144] s., 8° (17,5 x 25 cm)
Dobrý stav; desky prvních dvou svazků jen mírně opotřebované, desky modrého svazku opotřebované a místy mírně naražené, na všech zadních deskách je nalepen štítek, předsádky s razítky a signaturou, na
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Deutsche Greuel in Russland. Gerichtstag in Charkow [Ukrajina; Sovětský svaz; nacismus; druhá světová válka; Charkov]
Wien: Stern Verlag [1945], brožovaná, 93 s., 8° (15 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu zašlá, s menšími natrženími, stránky zažloutlé.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Current Affairs, 1944, č. 59 (1. 1.): You and the Americans [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; USA]
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; na jedné straně je razítko ("Ministerstvo národní obrany").
150Kč
Bez daně: 150Kč
Schematismus für das kaiserliche und königliche Heer und für die kaiserliche und königliche Kriegsmarine für 1906 [armáda; námořnictvo; Rakousko-Uhersko]
Wien: Verlag der k. k. Hof- und Staatsdruckerei 1905, plátěná pevná vazba, 1556 s., 8° (14 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; plátno opotřebované a na hřbetu vybledlé, na pár stranách jsou poznámky tužkou a perem.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Current Affairs, 1944, č. 64 (11. 3.): The Yank in Britain [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci; USA; Američané]
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; na jedné straně je razítko ("Ministerstvo národní obrany").
150Kč
Bez daně: 150Kč
Die Schlacht bei Lobositz am 1. Oktober 1756 [bitva u Lovosic; sedmiletá válka; Prusko; Rakousko; Lovosice; mapa]
Granier, Hermann
Breslau: Verlag von Eduard Trewendt 1890, váz., [4]+105+[3] s., 8° (15 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, původní obálka a předsádky zažloutlé, na cca 10 stranách je pár žlutých skvrnek od stáří.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Přísně tajné! 5/2009. Bitva u Höchstädtu / Pobití Sasů u Chlumce / Rakety na Brdech
Pražská vydavatelská společnost, Praha 2009. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 143.
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Current Affairs, 1944, č. 70 (3. 6.): Electing the President [druhá světová válka; Britská armáda; USA; Spojené státy]
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; na jedné straně je razítko ("Ministerstvo národní obrany").
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nepřemožitelné prapory. Povídka (Polsko, první světová válka)
Jerzy Bandrowski
Praha, Plamja 1924, s. 264.
V dobrém stavu. Obálka je zašpiněné. Hřbet je odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Current Affairs, 1944, č. 79 (7. 10.): Brush-Up for Civvy Street [druhá světová válka; Britská armáda; vojáci]
London: Army Bureau of Current Affairs 1944, brož., 16 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Vynikající stav; sponky se stopami rzi.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Týdenní kronika válečná 1917-1918 (noviny, týdeník, první světová válka, mj. Co se děje v Rusku?, Příměří na východě, Lenin - Trocký, První máj, Příměří a československý stát)
kolektiv autorů
Praha, Antonín Svěcený 1917-1918.
V dobrém stavu. Desky jsou odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou razítka a záznamy z knihovny. Předsádka a první strana je lehce přehnuta.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
The Soldier. An illustrated history of the soldier from 3000BC to the present day [vojáci, světové armády historie, dějiny vojenství, ilustrovaná encyklopedie] HOL
Humble, Richard – Scollins, Richard
New York: Crescent Books 1986.
Dobrý stav. Přebal vpředu ohnutý, na hřbetu vybledlý a dole natržený, ex libris na přídeští, horní roh prvních 14 stránek lehce ohnutý, list 7/8 na jednom místě poškozený (papír ale nechybí a text je
250Kč
Bez daně: 250Kč
Čas. List věnovaný veřejným otázkám 1912, roč. XXVI (listopad) (noviny, deník realistů - Herben, Masaryk, Cyril Dušek ad., mj. Balkánská válka, Turecko, Řecko, Sbrsko; Wilson-Roosevelt-Taft; Spor Srbsko-rakouský)
Cyril Dušek (red.)
Praha, Cyril Dušek 1912.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny. Některé strany jsou opravené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Týdenní kronika válečná 1915-1916 (noviny, týdeník, první světová válka, mj. Mnich Rasputin, František Josef I, Boje v Alpách, Tarnopol, Halič, Bombardování Londýna)
kolektiv autorů
Praha, Antonín Svěcený 1915-1916.
Velmi dobrý stav. Desky jsou zašpiněné. Na přídeští, na předsádce a na některých stranách jsou razítka z knihovny.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Österreich-Ungarn in Waffen. Mappe III: Serbien [Rakousko-Uhersko, 1. svět. válka, složka č. III - Srbsko]
Wien - Budapest: Verlag "Österreich-Ungarn in Waffen" 1916. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce, 50 stran, 2° (25,5 x 38,5 cm)
Hrany desek lehce zohýbané, předsádka a titulní list s hnědými skvrnami, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021