VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Gonzalve de Cordue, ou Grenade reconquise. Second Édition. Tome premier [apart, italské války, vojenství, Granada]
Florian, Jean-Pierre Claris de
Paris: Imprimerie de Didot l'Aîné 1792, pouze tento první svazek, pův. kart. vazba s barevnou ořízkou, 264 stran+[3] stran reklamy, rytina na frontispisu, 12° (9 x 13,5 cm)
desky poněkud odřené, u hřbetu natržená, občas na kraji natržené stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Jeskyně v Afghánistánu 1979-2004
Mir Bahmanyar
Vydalo nakladatelství Grada, Praha 2008. Vydání první, stran 64. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mit Mann und Roß und Wagen hat sie der Herr geschlagen. Bilder aus dem Feldzug 1812 [napoleonské tažení]
Rehtwisch, Theodor
Leipzig: Turm-Verlag, viertes bis siebentes Tausend. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách a barevnou ořízkou, 252 stran psaných frakturou s černobílými obr., 4° (
desky zašpiněné a odřené, předsádka vytržená, listy s hnědými skvrnami, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Warships at Work: A Naval Notebook explaining in Text and by Profile some Functions of the Principal Warship Types of the World [námořnictvo, vojenské lodě, Druhá světová válka]
Hardy, A. C.
Harmondsworth: Allen Lane: Penguin Books 1940, pův. brož., 144 stran s čb. ilustracemi, 8° (18,5 x 10,5 cm)
desky oddělené od knižního bloku, poněkud zmuchlaná, nálepka na přední desce, chybí roh u patitulu, stránky silněji zahnědlé, celkově ale ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Heroes and Victims [okupace; oběti; Protektorát Čechy a Morava; Československo; druhý odboj; nacismus; londýnský exil; druhá světová válka]
Masaryk, Jan
London: Czechoslovak Ministry of Foreign Affairs Information Service - Lincolns-Prager 1945, brož., 158 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Přebal opotřebovaný, na přední straně přebalu je poznámka psaná tužkou, knižní blok je oddělen od obálky.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Zum Leben verurteilt. Tatsachenbericht eines tschechoslowakischen Generals [vojenství, politická perzekuce v Československu po roce 1948, političtí vězni, vzpomínky]
Pašek, Petr (podpis)
= Konfrontation. Kreuzlingen: Sager 1972, erste deutsche Ausgabe, 1. bis 22. Tausend.
Desky lehce odřené, vlastnické razítko na předsádce, uvnitř zcela v pořádku, celkově pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ernste und heitere Erinnerungen eines Ordonnanzoffiziers im Jahre 1870/1871 [německo-francouzská válka]
Tanera, Carl
München: C.H.Beck'sche Verlagsbuchhandlung 1896. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách, zdobenou předsádkou a ořízkou, 464 stran psaných frakturou s četn
desky a hrany desek odřené, na některých stranách drobné skvrny, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Die deutschen Kriegsschiffe 1939-1945 [= Dokumentationen zur Geschichte der Kriege 1910-1945] [námořnictvo, Německá říše, vojenství]
Ciupa, Heinz
Rastatt: Verlag Arthur Moewig 1988, pův. laminovaná kart. vazba, 174 stran s čb. vyobrazeními, 8° (15 x 21,5 cm)
nálepka na přední desce, stránky zahnědlé, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Русские и советские боевые награды. Государственный ордена Ленина Исторический Музей = Russian and Soviet Military Awards: Order of Lenin State History Museum [odznaky, vyznamenání, Rusko, faleristika]
Durov, V. A. Дуров, В. А.
Vneshtogrizdat 1990, pův. brož., 103 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (19 x 24,5 cm)
desky nepatrně ohmatané, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Donskaja Letopis, č. 3, 1924 [Donská kronika; donští kozáci; Rusko; exil; ruská občanská válka; dějiny, historie Ruska; Донская Летопись]
Belgrad: Donskaja Istoričeskaja Komissija 1924, váz., 379 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; na zadní desce je štítek, na přední předsádce jsou dvě razítka a signatura, na titulní straně je razítko a číslo psané tužkou, titulní list byl kvůli natržení podlepen kouskem papíru
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Imperial Germany 1890 - 1918 (Německo, Německá říše, politika, historie, první světová válka)
Ian Porter - Ian D. Armour
London - New York, Longman 1991, s. 130.
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Die deutsche Wirtschaft und der Südosten [Třetí říše, hospodářství, Balkán]
Reichenberg: Roland-Velag Trausel & Co. [1940], pův. sešit, 32 stran s 3 mapami, 8° (14,5 x 20 cm)
zevně poněkud odřený, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Paříž za pruského obležení
Francisque Sarcey
Rozměry: 12 x 15,5 cm. Stran 413. Celoplátěná vazba.
Stav velmi dobrý. Mírně zažloutlé stránky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stalingrad - Peklo na Volze
Guido Knopp
Ikar, Praha 2005. Vydání první, pevná vazba s přebalem, stran 368, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021