VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Churchill (Winston Churchill, politika, Velká Británie, druhá světová válka)
Roy Jenkins
London, Macmillan 2001, s. 1002.
V dobrém stavu, obálka je lehce pomačkaná
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jugend-Internationale. Die elf historischen Nummern der Kriegsausgabe 1915-1918, Nr. 1-11 [válka, socialismus]
Berlin: Internationaler Jugendverlag 1921. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a podpisem, 9x12 + 2x20 stran s černobílými obr., 2° (23,5 x 33 cm)
knihov. exemplář, listy zahnědlé, drobné poznámky tužkou, jinak v dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Monty - Největší vítězství
Charles Whiting
Vydalo nakladatelství JOTA v edici JOTA Military, Brno 2003. Vydání první, stran 344. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Nine Generals: 30 Years of the Czech Armed Forces in the eyes of the Chiefs of General Staff of the Czech Armed Forces [9 generálů, Armáda České republiky, obrana, ozbrojené síly - Česká republika, náčelník Generálního štábu AČR]
Baroch, Pavel
Prague: Ministry of Defence of the Czech Republic, Military History Institute Prague 2023.
Dobrý stav. Horní roh zadních desek naražený, jinak v pořádku, uvnitř pěkně zachovalá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Den po Roswellu - Záhadné technologie, tajné služby a studená válka - Svědectví plukovníka US Army (UFO)
Philip J. Corso
Vydal Práh, Praha 2015. Vydání první, stran 281. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Der Kreml und Benesch (Beneš) - poškozeno
Vladimír Krychtálek
Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm. 143 stran.
Dobrý stav, obálka je odřená, ušpiněná, vyšisovaná a politá. První dvě stránky jsou lehce zvlněné - vše je suché a čitelné. Hřbet je v horní i dolní části natržený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Die Kriegsnummern der Jugend-Internationale 1915-1918. Nr. 1-11 [komunismus]
Berlin: Internationaler Jugendverlag 1921. Pův. pokožená vazba z umělé kůže se zlaceným titulem na přední desce, 9x12 + 2x20 stran s černobílými obr., 2° (25,5 x 34,5 cm)
knihov. exemplář, hrany desek odřené, desky a předsádka lehce zašpiněné, jinak uvnitř v dobrém stavu
750Kč
Bez daně: 750Kč
Stalingrad: Ledový oheň
Leo Kessler
Vydala Euromedia Group - Knižní klub a Baronet, Praha 2001. Vydání první, stran 248. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Free Europe. Fortnightly Review of International Affairs. Vol. 3 and 4, No. 35 and 37-55, March 7, April 4-December 12, 1941 [londýnský exil za 2. světové války, druhá světová válka, spojenecká politika, Spojenci, antifašismus]
London: Free Europe Fortnightly Review of International Affairs 1941.
Pěkně zachováno, jen drobné stopy opotřebení - každé číslo na první straně nadepsáno tužkou, č. 35 vpředu lehce skvrnité a se zbytky dříve nalepeného listu, uvnitř je číslo v pořádku, první strana č.
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Tajné zbraně Třetí říše
Vilém Nejtek
Vydal Antonín Boraň - BONDY, Praha 2011. Stran 274. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Pokřtěni křížem
Eduard kočergin
Plus 2018. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 202 + obr. příloha
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
První světová válka, moderní demokracie a T. G. Masaryk
Sestavil kolektiv autorů
Vydal Ústav T.G. Masaryka, Praha 1995. Vydání první, stran 352. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Three Comrades (Tři kamarádi, první světová válka, Německo)
Erich Maria Remarque
Popular library 1958, s. 382.
V dobrém stavu. Obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021