VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien - Budapest: Verlag "Österreich-Ungarn in Waffen" 1917. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce, 50 stran, 2° (25,5 x 38,5 cm)
Hrany desek lehce zohýbané, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Naše vojsko, Praha 2009. Stran 231. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Ústav T.G. Masaryka, Praha 1995. Vydání první, stran 352. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig: Edition Leipzig 1979, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, obalem a krabicí, 231 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (24 x 27,5 cm)
obálka na jednom místě natržená, kniha v perfektním stavu, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien: Verlag Militärwissenschaftlicher Mitteilungen 1940. Poloplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 811 stran s černobílými obr. + 6 map v příloze, 4° (16 x 23 cm)
Knihov. exemplář, listy lehce zahnědlé, jinak uvnitř ve velmi dobrém stavu
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Praha, Cyril Dušek 1912
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
New York: United Nations 1990.
Velmi dobrý stav. Desky trochu zašpiněné, uvnitř v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Jos. R. Vilímek
Velmi dobrý stav. Desky a hřbety jsou lehce odřené a zašpiněné.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydalo nakladatelství SUN, Říčany 2020. Třetí vydání, stran 48. Původní brož.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Stuttgart: J. Scheible´s Buchhandlung 1837. Pův. plátěná vazba se zeleno-zlatým štítkem na hřbetě a portrétem Talleyranda na frontispisu, 569 stran psaných frakturou s černobílými obr., 8° (12,5 x 20
desky odřené a zašpiněné, hrany desek odřené, ořízka zašpiněná, listy s hnědými skvrnkami, jinak uvnitř v uspokojivém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Potsdam: Commission d’histoire militaire de la République Démocratique Allemande 1979, pův. brož., 296 stran s ilustracemi, 8° (16 x 24 cm)
desky s nálepkou a nepatrně ušpiněné, občas podtrhaná, celkově ještě velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
= Icare. Revue des pilotes de ligne. Automne-Hiver 1965, trimestriel Nos. 35/36, Nummero special. Orly (Orly Aerogare), Paris: Icare 1965.
Dobrý stav. Desky opotřebované - na hranách mírně odřené, okraje ohnuté, prvních 12 stran lehce ohnutý horní roh, okraje stránek nepatrně zažloutlé, jinak uvnitř bez poškození a velmi pěkně zachovalá.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Válka slovansko-turecká [Obsah: Srbsko-turecká válka, Balkán - Osmanská říše vs. Srbsko, Černá Hora]
Praha, Alois Hynek [1877], s. 398.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné.
2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
London, Macmillan 2000, s. 395.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Wien: Kriegshilfsbüro des k. k. Ministeriums des Innern zu Gunsten des Kriegsfürsorgeamtes des k. u. k. Kriegsministeriums …, pův. sešit, [32] stran s fotografiemi, 12° (17,5 x 12,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
London: Trinity Press 1945, první vydání, celoplátěná vazba s obálkou, 225 stran s čb. ilustracemi, 8° (14,5 x 22 cm)
obrázky se ztrátami potrhaná, nálepka na přední straně, kniha čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2081 až 2096 z 2445 (153 stránek)
Zákazníci sk

![Österreich-Ungarn in Waffen. Mappe IV: Montenegro und Albanien [Rakousko-Uhersko, 1.svět.válka, Černá Hora, Albánie] Österreich-Ungarn in Waffen. Mappe IV: Montenegro und Albanien [Rakousko-Uhersko, 1.svět.válka, Černá Hora, Albánie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/713299-osterreich-ungarn-in-waff-17119060421-1024x1024.jpg)


![Gewehre - Pistolen - Revolver. Hand- und Faustfeuerwaffen vom 14. bis 19. Jahrhundert. Aufnahmen von Gerd Platow [palné zrbraně, pušky, revolvery, pistole] Gewehre - Pistolen - Revolver. Hand- und Faustfeuerwaffen vom 14. bis 19. Jahrhundert. Aufnahmen von Gerd Platow [palné zrbraně, pušky, revolvery, pistole]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/743031-gewehre-pistolen-revolver-17464501361-1024x1024.jpg)
![Militärwissenschaftliche Mitteilungen. 71. Jahrgang 1940, Hefte 1-12 [vojsko, nacismus, sešity 1-12, 1940] Militärwissenschaftliche Mitteilungen. 71. Jahrgang 1940, Hefte 1-12 [vojsko, nacismus, sešity 1-12, 1940]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/731461-militarwissenschaftliche--17334756121-1024x1024.jpg)

![Disarmament. Aperiodic review by the United Nations, Volume XIII, Number 4, 1990 [odzbrojení, demilitarizace, OSN - Organizace spojených národů] Disarmament. Aperiodic review by the United Nations, Volume XIII, Number 4, 1990 [odzbrojení, demilitarizace, OSN - Organizace spojených národů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743244-disarmament-aperiodic-rev-17466116061-1024x1024.jpg)


![Revue Internationale d'Histoire Militaire. No 43 - 1979 [vojenské dějiny, DDR, armáda] Revue Internationale d'Histoire Militaire. No 43 - 1979 [vojenské dějiny, DDR, armáda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754603-revue-internationale-d-hi-17610521691-1024x1024.jpg)
![Válka slovansko-turecká [Obsah: Srbsko-turecká válka, Balkán - Osmanská říše vs. Srbsko, Černá Hora] Válka slovansko-turecká [Obsah: Srbsko-turecká válka, Balkán - Osmanská říše vs. Srbsko, Černá Hora]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/744123-valka-slovansko-turecka-o-17478091141-1024x1024.jpg)

![Offizieles Kriegsbilderalbum 1914 - 1918. Fünfte Folge. VI. Heft [První světová válka, Rakousko-Uhersko, fotografie] Offizieles Kriegsbilderalbum 1914 - 1918. Fünfte Folge. VI. Heft [První světová válka, Rakousko-Uhersko, fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/702067-offizieles-kriegsbilderal-16993611471-1024x1024.jpg)
![Fifth Column at Work [Pátá kolona, protektorát, Třetí říše] Fifth Column at Work [Pátá kolona, protektorát, Třetí říše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754810-fifth-column-at-work-pata-17613046051-1024x1024.jpg)