VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Österreich-Ungarns letzter Krieg 1914-1918; VII: Beilagen [První světová válka, Rakousko-Uhersko, mapy]
Glaise von Horstenau, Edmund - Czegka, Eduard
Wien : Verl. der Militärwissenschaftl. Mitteilungen 1938, celoplátěná krabice s titulem na přední desce a hřbetu, sešit (52 stran) s 39 přílohami, 4° (19 x 24,5 cm)
plátno krabice nepatrně odřené, ve hřbetu natržená, příloha č. 29 zřejmě chybí, některé mapy zahnědlé a zaprášené, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Letadla studené války 1945 - 1991
Thomas Newdick
Vydalo nakladatelství Svojtka & Co, Praha 2011. První vydání, stran 192. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Námořní pěchota za studené války - Obojživelný boj 1945 až 1991 [obojživelné vojenské operace v době studené války, studená válka]
Joseph H. Alexander, Merrill L. Bartlett
Naše Vojsko, Praha 2014. Vydání první, stran 279. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rossiiskiie nagradnye medali. Chast tretia: Medali XIX veka	Россиискиие наградные медали. Часть третья: Медали ХIХ векa [medaile, odznaky, faleristika, Rusko]
Chepurnov, Nikolai Ivanovich Чепурнов, Николай Иванович
Cheboksary: Izdatelstvo „Grafo“ 1993, pův. sešit, strany 141-211 s ilustracemi, 8° (14,5 x 19,5 cm)
stránky poněkud zahnědlé, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Field Service Pocket Book [Konvolut 12 různých vojenských přiruček, Spojené království, Druhá světová válka]
The War Office 1943-1944, pův. sešity, cca. 20-70 stran v každém sešitu, 12° (10,5 x 16,5 cm)
zrezivělé svorky, proražené u hřbetu, zahnědlé, u jednoho nálepka na přední desce, celkově ale dobrý stav
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Bitva o Británii - Boj o přežití
Michael J.F. Bowyer
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2013. Vydání první, stran 238. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Das Geschütz im Mittelalter. Quellenkritischen Untersuchungen [dělostřelectvo, historie vojenství]
Rathgen, Bernhard
Berlin: VDI-Verlag GmbH 1928, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, XIX+718 stran, 4° (23 x 29,5 cm)
býv. knihovní exemplář s četnými razítky a signaturami, barevným podtrháním, tabule 3, 4, 7, 8 a 10-13 chybí, celkově horší stav
720Kč
Bez daně: 720Kč
Donskaja Letopis, č. 1, 1923 [Donská kronika; donští kozáci; Rusko; exil; ruská občanská válka; dějiny, historie Ruska; Донская Летопись]
Belgrad: Donskaja Istoričeskaja Komissija 1923, váz., 341+[5] s., 8° (17,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně naražené, na zadní desce je štítek, na přední předsádce je několik razítek a signatura, na zadní předsádce a jedné ze stran je další razítko, na titulní straně jsou čísla
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Krieg und Frieden. Ernstes und Heiteres [německo-francouzská válka]
Tanera, Carl
Berlin: Richard Eckstein Nachf. (H. Krüger) 1900. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, obrázkem na deskách, zdobenou ořízkou a předsádkou, 852 stran psaných frakturou s četnými černo
hřbet natržený, desky odřené, ořízka zašpiněná, listy zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Boevaia tekhnika i vooruzhenie. Putevoditel Боевая техника и вооружение. Путеводитель [průvodce, muzeum, vojenství]
Москва: Центральный Музей вооруженных сил СССР 1968, pův. sešit, 21 stran s čb. ilustracemi, 12° (12 x 16,5 cm)
rohy desek utržené, přední deska se štítkem uvnitř občas ohmataná, celkově použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Národní politika 1908 [5] ročník XXVI (září, říjen) [noviny, deník, Rakousko Uhersko, mj. Události v Maroku, Dalajlama na cestě do Pekina, Paříž na březích Vltavy, Události na Rusi - hrabě Tolstoj, Jubilejní výstava v Praze)
Václav Hübner (red.)
Praha, Národní politika 1908.
Velmi dobrý stav. Desky jsou odřené a zašpiněné. Vazba je lehce povolená. Na přídeští jsou záznamy a razítka z knihovny.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bitva o Rýn 1944. Arnhem a Ardeny: tažení v Evropě (2. světová válka)
Robin Neillands
Naše vojsko, 2014. Pevná vazba, stran 319, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021