VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Air International 3/1999, Vol. 56, No. 3 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Otroci raket. Němečtí badatelé za rudým ostnatým drátem (Německo, váleční zajatci, Rusko)
Kurt Magnus
Naše vojsko, Praha 1997. FAS, sv. 131. Pevná vazba, stran 280, 16 stran přílohy, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první.
Stav velmi dobrý, desky lehce odřené.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Promýšlet francouzskou revoluci (Francouzská revoluce)
Francois Furet
Vydalo nakladatelství Atlantis, Brno 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stran 207, rozměry: 14 x 21 cm .
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pomocné technické prapory 1950-1954. Tábory nucené práce v ČSSR 1948-54 (historie, komunismus, teror, politická perzekuce)
Jiří Bílek - Karel Kaplan
Jiří Bílek: Pomocné technické prapory 1950-1954. Vznik, vývoj, organizace a činnost. + Karel Kaplan:..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sibiřské úvahy, díl I. a II. (2 v 1) - legie
Antonín Pavel
Převazba; 23,5 x 16 cm; 254 a 250 stran, se dvěma fotopřílohami. Rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Podruhé doma (edice: Paměti, sv. 75) [druhá světová válka, letectví, RAF, Československo, SSSR]
František Fajtl
Praha, Naše vojsko 1984, s. 313.
V dobrém stavu, obálka je lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Barwa w lotnictwie Polskim 1. (text polsky, letadla)
A. Glass, K. Cieślak
Sešit, rozměry: 21 x 29 cm, 24 stran - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Německá esa na střemhlavých bombardérech [Ju-87 Stuka, německé bombardéry, letectvo, Luftwaffe, druhá světová válka]
Georg Brütting
Původní pevná vazba, stran 222 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Air International 5/1990, Vol. 38, No. 5 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nesmrtelný seržant
John Brophy
Vydalo nakl. Naše vojsko, Praha 2008. Původní brož, měkká vazba; rozměry: 12 x 17 cm; 239 stran.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Paměti presidenta Pavla Krügra (Jižní Afrika)
Jiří Guth (překlad)
Pevná vazba, stran 304, rozměry: 16 x 23 cm
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Idea národní armády (edice: Knihovna Svazu čs. důstojnictva) (Prameny Tyršovy brannosti, Prakse Tyršovy brannosti)
F.A.Soukup
Vydal Svaz čs.důstojnictva Praha 1937. Vydání šesté. IX.svazek knihovny čs.důstojnictva. Stran 154, ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Antické válečné umění  (Antická knihovna, sv. 36) [Životopisy slavných vojevůdců cizích národů (Řecka), Nárys vojenského umění, O obraně měst, Vojevůdce, Válečné lsti]
Renatus, Cornelius Nepos, Taktikos, Onasandros, Frontinus
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1977. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 618 stran, vydání první.
. Stav dobrý, .přebal po okrajích mírně natržený, razítko původního majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Soldat. Vzpomínky německého vojáka 1936-1949 (druhá světová válka, Německo, Třetí říše, nacionalismus)
Siegfried Knappe, Teddy Brusaw
Praha, nakl. X-EGEM a Elka Press 1995, s. 300.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Biggles na Borneu
William Earl Johns
Vydal Riopress, Toužimský & Moravec, Praha 1993. Původní poloplátěná vazba s přebalem. 170 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021