VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Soumrak stíhačů [druhá světová válka, německé letectvo, Luftwaffe, piloti, letadla]
Werner Girbig
Mustang, Plzeň 1995, 174 stran, text a příloha s čb fotografiemi. Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 24 cm
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Voják vypravuje (Karel Klapálek)
Olga Košutová
DMKS - Družstvo Moravského kola spisovatelů 1948. Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 267, vyd. první
Velmi dobrý stav, obálka je otřepená, v dolním riohu se ztrátou a na hřbetu vyšisovaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vznik a vývoj československé legie v Italii
Jindřich Kretší
Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 22,5 cm, 252 stran - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na titulním listu je signaturní razítko.
680Kč
Bez daně: 680Kč
Air International 2/1997, Vol. 52, No. 2 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Válečné zápisy [Antoine de Saint-Exupéry - Dopisy, politické projevy a stati, fotografie, vzpomínky přátel a vojenské záznamy]
Antoine de Saint-Exupéry
Vetus Via, 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 199 stran.
Přebal po okrajích nepatrně otřepený. Pěkný stav!
45Kč
Bez daně: 45Kč
Železný kříž. Vzestup a pád německé válečné mašinérie 1918-1945 [Nacistické Německo a jeho armáda, Hitler, válečné operace, druhá světová válka atd.]
John Mosier
Nakl. BB/art, Praha 2008. Počet stran 446, původní brož, rozměr 11x18 cm, stav velmi pěkný(viz obr.).
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
S naším vojskem na Rusi I. V době příprav (legie)
Josef Kudela
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 109
Stav velmi dobrý, nerozřezáno, stránky jsou lehce zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hitler odkud a kam?
Wickham Steed
Vesmír, Praha 1936. Přeložil K.Hájek. Stran 136. Původní brož, rozměr 15x22 cm.
stav dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Švédové u Brna roku 1645
František Šujan
Nákl. knihkupectví J. Barviče, Brno 1898. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 17 cm, stran 114
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Letecká válka 1939 - 1945 (druhá světová válka, letectví, mj. bitva o Anglii)
Janusz Piekalkiewicz
Vydalo: nakl. Mustang s.r.o., Plzeň 1995
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Americká občanská válka [Spojené státy americké; Amerika, USA]
Leonid Křížek a kol.
Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 30 cm. 155 stran.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Air International 5/2000, Vol. 58, No. 5 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Dobyvatelé
David Day
Vydal D-Consult v nakladatelství Deus, Praha 2006. Původní pevná vazba, větší 8°, 304 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bitvy a vojevůdci v dějinách
Hrbek, Jaroslav
Vyd. Libri, Praha 2015.
Nová kniha
240Kč
Bez daně: 240Kč
 
Valentinská © 2021