VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 16. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 144 stran + obr. přílohy.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2009. Původní brožovaná vazba, 368 stran, první vydání, rozměr: 24×20 cm.
Stav perfektní (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 164.
Stav velmi dobrý, na obálce je podtrženo a poznámka psaná propiskou. Obálka je lehce pomačkaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
London: IPC Business Press Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Knižní klub s nakladatelstvím Eminent, Praha 1999. Vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 22x28 cm. Z anglického originálu. Stran 576.
Stav výborný
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydáno za spolupráce Ministerstva národní obrany a péčí Památníku osvobození, Voj. ústavu vědeckého ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Mustang, Plzeň 1995. Původní pevná vazba, 17 x 24 cm, 386 stran, text a příloha s čb fotografiemi.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1963. Vydání první. Portréty, svazek 4. Stran 199. Původní brož. Rozměr 12 x 19 cm.
Obálka odřená a po okrajích otřepená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 701.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Pilot sv. 40. Plzeň 1996. Původní pevná vazba, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm, 148 stran + obr. přílohy.
V dobrém stavu. Desky jsou po okrajích odřené
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Svoboda, Praha 1984.
Velmi slušný stav, přebal natržený a odřený, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Československý spisovatel 1961. Stran 268, vydání sedmé, v ČS druhé. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
London: IPC Business Press Ltd.
Na přední straně obálky malý nápis propiskou (viz obrázek), jinak velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 180 - včetně vyobrazení, rozměry: 24 x 15,5 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2010. Vydání první. Rozměry: 19 x 24 cm. Původní brož, 320 stran s mnoha fotografiemi, křídový papír.
Velmi pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Computer Press, Brno 2005. Stran 63. Rozměr 30x26 cm. Původní pevná vazba, uložena v kartonovém pouzdru.
stav výborný
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Zobrazeny položky 1649 až 1664 z 2438 (153 stránek)
Zákazníci sk





![Historie válek [přehled válečných konfliktů světa všech dob - válečné konflikty, válka, války] Historie válek [přehled válečných konfliktů světa všech dob - válečné konflikty, válka, války]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/707182-historie-valek-prehled-va-17049798931-1024x1024.jpg)
![Dvacet let československé armády v osvobozeném státě [fotografie Jiří Jeníček - hlubotisk - armáda, vojáci, vojsko, technika] Dvacet let československé armády v osvobozeném státě [fotografie Jiří Jeníček - hlubotisk - armáda, vojáci, vojsko, technika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_399300_1-1024x1024.jpg)

![G. J. Caesar (edice: Portréty, sv. 4) [Gaius Julius Caesar, životopis, Římská říše, antika, politika] G. J. Caesar (edice: Portréty, sv. 4) [Gaius Julius Caesar, životopis, Římská říše, antika, politika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/686383-g-j-caesar-edice-portrety-16795655391-1024x1024.jpg)

![Na cizích křídlech [druhá světová válka, letectvo, piloti, letectví, zkušební pilot] Na cizích křídlech [druhá světová válka, letectvo, piloti, letectví, zkušební pilot]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/501439-na-cizich-kridlech-14954552031-1024x1024.jpg)
![Podzemní město (edice: Dílo Karla Poláčka) [humoristický román, první světová válka, zákopy; obálka Václav Pátek] Podzemní město (edice: Dílo Karla Poláčka) [humoristický román, první světová válka, zákopy; obálka Václav Pátek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/736810-podzemni-mesto-edice-dilo-17393909121-1024x1024.jpg)



![Západní fronta ode Dne D až do zániku třetí říše [Druhá světová válka - nacistické Německo] Západní fronta ode Dne D až do zániku třetí říše [Druhá světová válka - nacistické Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_401427_1-1024x1024.jpg)