VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mustang, Plzeň 1995, 174 stran, text a příloha s čb fotografiemi. Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 24 cm
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Francouzsky, Česky.
..
V dobrém stavu, desky jsou odřené, hřbet je mírně natržený.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
DMKS - Družstvo Moravského kola spisovatelů 1948. Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 267, vyd. první
Velmi dobrý stav, obálka je otřepená, v dolním riohu se ztrátou a na hřbetu vyšisovaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pevná vazba, rozměry: 16,5 x 22,5 cm, 252 stran - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na titulním listu je signaturní razítko.
680Kč
Bez daně: 680Kč
Bez daně: 680Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vetus Via, 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 199 stran.
Přebal po okrajích nepatrně otřepený. Pěkný stav!
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Nakl. BB/art, Praha 2008. Počet stran 446, původní brož, rozměr 11x18 cm, stav velmi pěkný(viz obr.).
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 109
Stav velmi dobrý, nerozřezáno, stránky jsou lehce zažloutlé
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vesmír, Praha 1936. Přeložil K.Hájek. Stran 136. Původní brož, rozměr 15x22 cm.
stav dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Nákl. knihkupectví J. Barviče, Brno 1898. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 17 cm, stran 114
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo: nakl. Mustang s.r.o., Plzeň 1995
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 294, vyd. první
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 30 cm. 155 stran.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal D-Consult v nakladatelství Deus, Praha 2006. Původní pevná vazba, větší 8°, 304 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vyd. Libri, Praha 2015.
Nová kniha
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Zobrazeny položky 1649 až 1664 z 2445 (153 stránek)
Zákazníci sk

![Soumrak stíhačů [druhá světová válka, německé letectvo, Luftwaffe, piloti, letadla] Soumrak stíhačů [druhá světová válka, německé letectvo, Luftwaffe, piloti, letadla]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/753624-soumrak-stihacu-druha-sve-17599320201-1024x1024.jpg)



![Válečné zápisy [Antoine de Saint-Exupéry - Dopisy, politické projevy a stati, fotografie, vzpomínky přátel a vojenské záznamy] Válečné zápisy [Antoine de Saint-Exupéry - Dopisy, politické projevy a stati, fotografie, vzpomínky přátel a vojenské záznamy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/485821-valecne-zapisy-14814023661-1024x1024.jpg)
![Železný kříž. Vzestup a pád německé válečné mašinérie 1918-1945 [Nacistické Německo a jeho armáda, Hitler, válečné operace, druhá světová válka atd.] Železný kříž. Vzestup a pád německé válečné mašinérie 1918-1945 [Nacistické Německo a jeho armáda, Hitler, válečné operace, druhá světová válka atd.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/700974-zelezny-kriz-vzestup-a-pa-16979182091-1024x1024.jpg)



![Českoslovenští legionáři okresu Praha-západ 1914-1921 [legie, vojáci první světové války; Hostivice, Jílové, Roztoky u Prahy] Českoslovenští legionáři okresu Praha-západ 1914-1921 [legie, vojáci první světové války; Hostivice, Jílové, Roztoky u Prahy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/743004-ceskoslovensti-legionari--17464292001-1024x1024.jpg)
![Americká občanská válka [Spojené státy americké; Amerika, USA] Americká občanská válka [Spojené státy americké; Amerika, USA]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/724078-americka-obcanska-valka-a-17253417281-1024x1024.jpg)


