VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ribbentrop [životopis - ministr zahraničí - nacistické Německo, druhá světová válka, nacismus]
Michael Bloch
Vydalo Naše vojsko, Praha 2007. 555 stran. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Černý pokoj v Longwoodu. Napoleonova cesta na Svatou Helenu (edice: Kolumbus, sv. 164) (Napoleon Bonaparte, Svatá Helena, biografie)
Jean - Paul Kauffmann
Nakladatelství Mladá fronta, edice Kolumbus, Praha 2003, 192 stran, pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměr: 14 x 21 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nikdy nebudou mladí
Dan Brennan
Toužimský a Moravec, Praha 2004. Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 236.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jak přežít v zajetí a na útěku
Will Fowler
Naše vojsko, Praha 2008. Původní pevná vazba, 4°, 192 stran. Pěkný stav (viz foto). ..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Desperate Glory (válka)
Sam Kiley
Londýn 2009.
Dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Planning the Eternal City
Robert C.Fried
Yale University Press, 1973.
Stav uvnitř dobrý, přebal zašpiněný a mírně natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Do světa letadel - O letectví a letadlech. Od balonu až k raketě [letadla, letectvo, letectví]
Josef Novák
Poloplátěná původní vazba s obálkou, 286 str. s 163 obr. a 26 foto na tabulkovém papíru. 2. vydání.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a v horní části natržená
120Kč
Bez daně: 120Kč
Air International 3/1993, Vol. 44, No. 3 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hitlerův mýtus (Hitler)
Ian Kershaw
Nakladatelství Iris, 1992. 287 stran. Uvnitř cca 20 černobílých dobových fotografií. Původní brož.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Charašó, pán, da? Zápisky všelijakého vojáka 1914-19 (autobiografie, humoristický román, Rusko, první světová válka)
Vaněk, Karel
Nakladatel A. Synek, Praha 1924. Poloplátěná převazba, 200 stran.
Desky mírně odřené, lehce volnější hřbet. Dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Boj knížete Břetislava I. o upevnění českého státu (1039-1041)
Barbara Krzemieńska
Academia, Praha 1979. Brož, stran 75 + obr. příloha, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Na domácí frontě a jiné povídky (beletrie, druhá světová válka, exilové vydání)
Bohuš Beneš
Druhé vydání. Bez nakladatelských údajů a datace, (c)1944. Původní brož, malá 8°, 223 stran. Dobrý s..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Hold Katalánsku  (Obsah - Španělsko a Občanská válka 1936-1939) Ohlédnutí za Španělskou válkou
George Orwell
Vydal Odeon, Praha 1991. Původní brož, měkká vazba. 219 stran, vydání druhé, v Odeonu první, rozměr: 11 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Heinrich Himmler, druhý muž Třetí říše
Dušan Hamšík
Nakladatelství Univers, Praha 1994. Stran 414. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Biggles. Černý kondor
William Earl Johns
Vydalo nakladatelství RIOPRESS Praha 1993. Stran 205. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sborník archivu Ministerstva vnitra Republiky československé, sv. II/.1929
Ladislav Klicman
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 272
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé okraje obálky a hřbet, nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021