VOJENSTVÍ
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Naše vojsko, Praha 1997. FAS, sv. 131. Pevná vazba, stran 280, 16 stran přílohy, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první.
Stav velmi dobrý, desky lehce odřené.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydalo nakladatelství Atlantis, Brno 1994. Původní celoplátěná vazba s přebalem, stran 207, rozměry: 14 x 21 cm .
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Jiří Bílek: Pomocné technické prapory 1950-1954. Vznik, vývoj, organizace a činnost. + Karel Kaplan:..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Převazba; 23,5 x 16 cm; 254 a 250 stran, se dvěma fotopřílohami. Rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Naše vojsko 1984, s. 313.
V dobrém stavu, obálka je lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, rozměry: 21 x 29 cm, 24 stran - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní pevná vazba, stran 222 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stamford: Key Publishing Ltd.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní sešit, rozměry: 21 x 29 cm, 24 stran - včetně vyobrazení.
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakl. Naše vojsko, Praha 2008. Původní brož, měkká vazba; rozměry: 12 x 17 cm; 239 stran.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Pevná vazba, stran 304, rozměry: 16 x 23 cm
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydal Svaz čs.důstojnictva Praha 1937. Vydání šesté. IX.svazek knihovny čs.důstojnictva. Stran 154, ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1977. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 618 stran, vydání první.
. Stav dobrý, .přebal po okrajích mírně natržený, razítko původního majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, nakl. X-EGEM a Elka Press 1995, s. 300.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Riopress, Toužimský & Moravec, Praha 1993. Původní poloplátěná vazba s přebalem. 170 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 1649 až 1664 z 2439 (153 stránek)
Zákazníci sk







![Německá esa na střemhlavých bombardérech [Ju-87 Stuka, německé bombardéry, letectvo, Luftwaffe, druhá světová válka] Německá esa na střemhlavých bombardérech [Ju-87 Stuka, německé bombardéry, letectvo, Luftwaffe, druhá světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731931-nemecka-esa-na-stremhlavy-17339932651-1024x1024.jpg)





![Antické válečné umění (Antická knihovna, sv. 36) [Životopisy slavných vojevůdců cizích národů (Řecka), Nárys vojenského umění, O obraně měst, Vojevůdce, Válečné lsti] Antické válečné umění (Antická knihovna, sv. 36) [Životopisy slavných vojevůdců cizích národů (Řecka), Nárys vojenského umění, O obraně měst, Vojevůdce, Válečné lsti]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/687136-anticke-valecne-umeni-ant-16805551861-1024x1024.jpg)
