VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Anglie a náš boj za samostatnost (legie)
Vladimír Nosek
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, 214 stran
Velmi dobrý stav, lehce odření obálka, místy nerozřezáno
99Kč
Bez daně: 99Kč
Za scvrk se nám cvrk a jiné povídky (exil Čechoslovák Londýn)
Původní kartonová vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 74 stran.
Velmi dobrý stav. Přebal je lehce odřený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Vojenské rozhledy 1/2006
Brožovaná, rozměry: 17 x 23 cm, stran 179
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběh malakandského sboru (boj britské posádky proti indickým vzbouřencům kmene Čitralů roku 1895 - Indie)
Winston S. Churchill
Vydalo nakladatelství Jota, Brno 1997. Vydání první. Stran 232. Rozměry: 14 x 21 cm. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hitlerovy elitní jednotky
Lucas Cooper
Vydalo nakladatelství Knižní klub, Praha 1999. Pevná vazba, 176 stran, první vydání, rozměry: 14,5 x..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Letecké vítězství na západě (nacismus, letectvo, propaganda, druhá světová válka) 1943
Eichelbaum
Brožovaná s původní obálkou, 95 stran - pouze 6 stran textu, ostatní jsou fotografií s popisem. První vydání.
Nepřilš dobrý stav, obálka je odřená, hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Válka ve Vietnamu 1964-1975
Daniel Kamas
Nakladatelství Votobia, Olomouc 1997. 263 stran, obr. příloha. Vydání první, brožovaná, rozměr: 15 x 20 cm.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
VÁLKA RUSKO - TURECKÁ - RUFFER 1877 - VZÁCNÉ - Balkán, Bulharsko
Ruffer Eduard
Vydal Hynek, Praha 1877. Formát A4, 4°, 572 stran,  uvnitř jsou četná xylo..
 
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Apoštolové soudného dne [letadla RAF, letectví, bombardování Německa, druhá světová válka, nálety, bombardéry Lancaster]
Philip Gray
Vydalo nakladatelství Mustang, edice Pilot sv. 57. Plzeň 1997. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 141.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Železný vlk (příběhy z naší anabase) (edice: Knihy dorostu, sv. III) (povídky, legie, legionáři, mj. Smrt v píscích, Silnice, Za cizí město)
František Langer
Gustav Voleský, Praha 1932. Knihy dorostu, sv. III. Původní brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, 200 stran.
Dobrý stav, desky a hřbet lehce ušpiněné a mírně odřené. Hřbet potrhaný, uvolněné složky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Insructions For American Servicemen In Britain 1942 [anglie, vojna]
Pevná vazba, formát 8°, 32 stran. Text v anglickém jazyce. ..
Stav dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
V boj (Arnošt Polavský)
Arnošt Polavský
Celoplátěná vazba s obálkou, Rozměry: 15 x 21 cm. 118 stran
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Přehled vojenských revuí zahraničních, 1937 (časopis, vojenství, obrana, první republika)
Přehled vojenských revue zahraničních - příloha "Vojenských rozhledů", ročník II. (1937). Vojenský ú..
Pěkný stav (viz foto)!
600Kč
Bez daně: 600Kč
Moře v plamenech [válka v Atlantiku]
Miloš Hubáček
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1983. Stopy, fakta, svědectví. Stran textu 320, 32 stran obr. příloh, vydání čtvrté. Rozměry: 14 x 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Obálka na přední straně mírně pomačkaná. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Boj o Filipíny [válka v Tichomoří - USA vs. Japonsko]
Miloš Hubáček
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1990. Stopy, fakta, svědectví. Stran textu 544, 32 stran obr. příloh, vydání první. Rozměry: 14 x 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Napoleon a srdce Evropy
J. Polišenský
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm, 277 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021