VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
A smrt byla na dosah (volyňští Češi)
Jan Vondráček
Netopejr, 2011. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 151 stran + obr. příloha
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Air International 12/1996, Vol. 51, No. 6 (letectví, letadla)
Stamford: Key Publishing Ltd.
Dobrý stav, hřbet mírně odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Křížové výpravy ve světle soudobých kronik
Věra Hrochová
SPN, Praha 1982. Edice Horizont. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 288, vydání první.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Češi na cestě stoletím [Příběhy z pestrých a dramatických dějin českého národa v bouřlivém dvacátém století]
Karel Richter, Robert Kvaček, Jiří Pernes
Vydalo AGAVE, Český Těšín 2001. Koženková zdobená vazba se zlacením, 525 stran. Rozměr 21x16 cm.
Stav velmi dobrý, místy zvýrazňováno obyčejnou tužkou
99Kč
Bez daně: 99Kč
Inter arma...scientia. První světová válka a věda
Šedivý, Pazdera, Hlaváčková, Šimůnek, Těšínská
Brožovaná, 296 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
A naslouchali pro Hitlera - Tajná říšská záležitost - odposlouchávací centrály Třetí říše [tajné služby, nacistické Německo]
Gunter W.Gellermann
...záležitost: odposlouchávací centrály Třetí říše. O dvou zpravodajských službách. Pracovali bez hl..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Válka a antiválka. Jak porozumět dnešnímu globálnímu chaosu. (dějiny válek ve 20. století)
A.Toffer, H.Tofflerová
Vydalo nakl. Dokořán a Argo, Praha 2002. 1.vydání. Rozměr 14 x 20 cm. Původní pevná vazba s přebalem, 303 stran.
Pěkný stav (viz obr.).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Ďábel v těle (Světová četba sv. 250) [román, první světová válka]
Raymond Radiguet
Praha, Státní nakl. krásné literatury, hudby a umění 1960, s. 124.
Velmi slušný stav, fleky na obálce.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vojenská mapa (+ text)
Škrt. F. Houdek
Brožovaná, druhé doplněné vydání, 81 stran textu + volně ložený sešit: Část grafická, stran 31, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, mírně pomačkané a otřepené. Hřbet je v dolní části mírně natržený, v textu je podtrháváno pastelkou
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Stifter der grossen Religionen
Emma Brunner-Traut - podpis
Herder Spektrum, 1994.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Byli při tom ( letci letectví Anglie )
Zdeněk Formánek, Jiří Kroulík
Vydali Toužimský & Moravec, Praha 2004. Edice Hrdinové vzdušných bitev 68. Stran 180. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Prokleté moře [Z obsahu: historie německého námořnictva, 2. světová válka, lodě, loďstvo, námořnictvo]
Cajus Bekker
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 2. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, stran 268 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Ke konci komedie. Divadelní, životní a válečné vzpomínky (biografie)
Frant. Bohuslav
Původní brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, stran 25.
Stav dobrý, obálka a hřbet ušpiněné, stránky zažloutlé a nerozřezané.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Boží pěst (Forsyth,  Perský záliv, válka)
Frederick Forsyth
Vydal: Knižní klub, Praha, 1994. Pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 583 stran.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Domov za války - KOMPLET 5 dílů [Svědectví účastníků - první světová válka, bitvy, armáda, civilní obyvatelstvo, každodennost ad.]
Alois Žipek (red.)
(Svědectví účastníků). Praha, nakl. "Pokrok", 1929 - 1931. Celoplátěné nakladatelské vazby s bohatou..
 
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
 
Valentinská © 2021