VOJENSTVÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Aerei 6/1977 (letectví, letadla)
Parma, DELTA editrice.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Marathón 490 př.n.l. - První perská invaze do Řecka (Velké bitvy historie) - DVD chybí
Nicholas Sekunda
Velké bitvy historie, č. 5. Amercom SA 2010. Brožovaná, stran 96 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Aksakovská tragedie  (Plukovník Švec) - legie
J. Kudela
Pevná vazba. Páté vydání, stran 145 + mapka - rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář
99Kč
Bez daně: 99Kč
Operace Barbarossa - Německá invaze do Sovětského svazu [druhá světová válka, útok na Sovětský svaz 1941]
Will Fowler
Ottovo nakladatelství, Praha 2005. Původní pevná vazba, stran 192 - včetně obr. přílohy. Rozměry: 22 x 29 cm.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Prokleté moře [Z obsahu: historie německého námořnictva, 2. světová válka, lodě, loďstvo, námořnictvo]
Cajus Bekker
Vydalo nakladatelství Mustang. Edice Military sv. 2. Plzeň 1995. Původní pevná vazba, stran 268 + obr. přílohy, vydání první. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sborník archivu bezpečnostních složek 11/2013
kolektiv autorů
Pevná vazba, 324 stran, rozměry: 17 x 24 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tři pionýři (edice Polnice, obálka Zdeněk Burian)
A.Kononov, N. Ljaško, V. Fraerman
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 39.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Air Progress 5/1981, Vol. 43, No. 5 (letectví, letadla)
Canoga Park: Challenge Publications, Inc.
Na přední straně obálky skvrny od lepidla, jinak dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
American Aircraft Modeler 6/1970, Vol. 70, No. 6 (letadla, modelářství)
Washington, D. C., Potomac Aviation Publications.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Guam 1941 a 1944 - Prohra a vítězné znovudobytí (Velké bitvy historie) - DVD chybí
Derrick Wright
Velké bitvy historie, č. 44. Amercom SA 2011. Brožovaná, stran 96 - množství vyobrazení. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav pěkný, DVD chybí.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Úvod do algebry (edice: Polnice) (povídka, dobrodružství, obálka Zdeněk Burian)
Clark, obálka Zdeněk Burian
Brožované vydání, kresba na obálce: Zdeněk Burian; uvnitř ilustrace Wowk. cca 50 stran textu, formát..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Vlaky a války [vlak, železnice]
Christian Wolmar
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2012. Vydání první. Pevná vazba s obálkou, 388 stran, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Umění války
Vít Vojta
BizBooks, 2014. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21 cm, stran 208
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pomoc přijde z hor (edice Polnice, obálka Zdeněk Burian)
František Omelka
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 47.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a téměř utržená od hřbetu. Knižní vlok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Dějiny dělostřeleckého pluku 1 Jana Žižky z Trocnova v ruské revoluci a ve vlasti (legie)
Karel Kavena
Celoplátěná vazba, rozměry: 18,5 x 24,5 cm, 738 stran, čb. obr. přílohy.
Velmi dobrý stav, podpis pův. majitele.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
 
Valentinská © 2021